2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Boyle pozitif gorunce sende heyecan yapmiyor musun canim ben cok hevesleniyorum artik bizimde tuttuysa az da olsa bi cizgi bisi olur heralde:)
Evet bende çok heyecanlanıyorum benim 4. Gün taze transfer oldum belki yarın yaparım bugünü de atlatalım bir inşallah
İlk çocuğumda dondurulmus 3. Gün embriyo transferi olmuştum 8. Gün akşam test yapmıştım o zaman testte çıkmıştı
Amin inşallah çok ihtiyacım var

Aminn inşallahRahim temizlenene kadar kanama devam eder tabi kişiden kişiye değişir zamanı kestirilemez

Kızlar cvp verecek olan yok mu

Bende 8 Haziran da çift donmuş transfer oldum 6. Gün erken gebelik testi taptım negatif bu sabah normal gebelik yaptım negatif kan sonucunun farklı gelme ihtimali var mıdır ? Başına böyle gelen kanda farklı sonuç alan var mı acaba???

fitili vajenden gönderdiğinde aynen akıntıya sebep oluyor ama normalmiş kullandıktan bi yarım saat sonra kasıklarında ağrı oluyorsa işe yarıyor demektir

Canim bugün kaçıncı günün test günün ne zaman birde kan testinde daha net çıkıyor ama istersen birde kan testi ver seni üzmek istemem ama yine de belli olmuyor tabiki çift olduğu için geçen sene benim pozitifti ikizlere hamileydim erken doğumla Kaybettim malesef Belirtin varmı bu arada

Merhaba hoş geldiniz kalitesi çok iyi embriyonuzun:) umarım pozitifi de görürüz hep birlikte

Teşekkür ederim yorumlarınız için belirti adetle aynı ama hep bel ağrısı yoğunluklu ilk günler karın ağrısı var dı şimdi yok

Allah sizlere de hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…