2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba kızlar bende sayfaya yeni üye oldum benimde cuma günü transferim oldu ,hiç belirtim yok şuan normal mi sizce birde hastane çıkışı bana bir kağıt verdiklerinde 3aa kalitede 5.gun yazıyordu bende öncesinde ve sonrasında doktoruma sorma fırsatım olmadı sizce nasil kalitede, umarım hepimiz güzel haberleri alırız❤️

Merhaba benim de transferim 10 haziran 3.gun 2 embriyo ve 3 gündür evde böyle test yaptım bugün ki daha belirgin gidip daha kan vermedim eşim cumayı bekleyelim diyor 😊
Maşallah çok belirgin bugünkü testin
Ben burdayım annecim diyor 🫠🫠
Benimde bugün 7. Gün test yapmaya cesaretim yok korkuyorum negatif görürsem üzülürüm kendimi hep pozitife alistirdigim için
Benimde cuma test tarihim

Merhaba benim de transferim 10 haziran 3.gun 2 embriyo ve 3 gündür evde böyle test yaptım bugün ki daha belirgin gidip daha kan vermedim eşim cumayı bekleyelim diyor 😊
Ayni embriyolar ayni gun benimde sennle hersey ayni yarin bende test yapacagim
Ins benimde pozitif olur sizler gibi☺️

Herkese merhaba, kan sulandırıcı iğne mi kullanıyorsunuz yoksa coraspirin mi? Birde doktorum bana CLEXANE kullanmamı söyledi ancak eczanede ocsapar varmış hangisini kullanıyorsunuz?

Benimde bugün 7. Gün test yapmaya cesaretim yok korkuyorum negatif görürsem üzülürüm kendimi hep pozitife alistirdigim için
Boyle pozitif gorunce sende heyecan yapmiyor musun canim ben cok hevesleniyorum artik bizimde tuttuysa az da olsa bi cizgi bisi olur heralde:)

Sabah ilk idrarla mi yapmak lazim simdi yapsam olmaz saglikli sanirim peki kan testi icin Yine sabah erken saat mi gitmek lazim
İdrar ilk idrar değil ama bir kaç sıvı tüketilmeden bekletilmiş idrar olursa HCG hormonu daha yüksek çıkar. kan için farketmez istediğiniz saatte verebilirsin ☺

Bende oksapar kullanıyorum canım ikiside oluyor
Çok teşekkür ederim cevabınız için. 🌸 Peki dozu ne ? Acaba ikisinde aynı doz mudur? Bir de saat kaçta iğne yapıyorsunuz? Yani gündüz proleter iğne yapıyorum aynı anda yapmasam akşam yapsam daha iyi olacak diye düşündüm. ☺️ insanın kafası duruyor gerçekten her şeye bir destek bir bilenden örnek duymak istiyor 😃 Allahım yar ve yardımcımız olsun 🙏

Teşekkür ederim ben de eşimden gizli yaptım testleri bel ağrısı kasık ağrısı arada iki gündür baş dönmelerim var ben kendimi dinleyip yaptım testleri inşallah sizde pozitif görürsünüz ben iki gündür sürekli uyuyorum

Eklentiler

• 17187036133328107230023023923076.jpg
    17187036133328107230023023923076.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 20
X