2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar bende acile gittim aksamüstü birazbiraz su geliyodu bende suyum flan geliyo sandım 1 parmak açıklık var dedi alttan baktı bide bitmek bilmeyen bi mantar enfeksiyonum var lanet olası hamile kaldıgımdan beri geçmek bilmedi salı doktorumda randevum var bi fitil yazdrym tekrar dan

GEçmiş olsun kuzumm ozaman mantardan kaynaklı demekki

Kızlar ya ağrım var karın alt tarafında azcıkta bi akıntı geldi donum ıslaklıktan anladım ama.nişan yok ciddi ciddi halsızım iyi değilim
Tekrar ıslaklığı olursa belki suyun sızıyordur, dikkat et
Yakınmışızzz.
Yürüyüş yapıyor musun gün içinde felan.
Benimde ağrıyordu akşamları 30-40 dk yürüyorum iyi geliyor.
Ben 5 dk yürüsem nefes nefeseyim, o kadar iyi yürüyorsun maaşallah
Açıklık var mı diye bakmıştır. Sıyırmak sanırım nişanı , acemi olduğundan acımıştır

Vallahaa ben ayakta duramıyorum alt karnım ağriyor doktor hep istirahat et dedi ama ev kalıyo napıcam bilmiyorum çamaşır asmak bile lüks
Joucum gecmiş olsun cancagzım cok girip bakamıyorum buralara sımdı gırınce gorduö yazını son zamanlar baya sıkıntılı oluyor doktorun gın verdı mı dogum için

Reactions: Jou
Vay anasını düşüncesizz kv teyze yaa

Hesap detaylarına gir aşkom
Altına in bebeğiniz takvim falan yazıyo
Cidden bazen o kadar sinirleniyorum ki, onun yerinde kendi annem de olabilirdi diyorum o da istemezdi hasta olmayı diyorum anca öyle sakinleşiyorum.

Dur bi bakim, ama benim evrene mesajlarım çok seri ulaşıyor bak haziran annelerine geldim zoru başardım, oldum şimdi bi de 9 haziran diyip doğumu ertelemeyelim yanlışlıkla

Reactions: Jou
Acemii nasılsınnn.
İyisindir umarım.
Kesin suyunu felan patlatmak için elini iyice sokmuş.
İyi olmaya çalışıyorum canımm ne yaptı ben anlamadım valla ama ultrason aletiyle bakmadı o yüzden santimini falan ölçmedi sadece rahim ağzı hala geride dedi, deftere de Cx1/3 yazmış ne demekse artık…

Sen nasılsın yaaa fazla gelemiyorum buraya kaçırıyorum ne oldu ne bitti, nasıl gidiyor hemen anlatttt

Açıklık var mı diye bakmıştır. Sıyırmak sanırım nişanı , acemi olduğundan acımıştır
Yaşlıca da bir teyzeydi ama.. bilemedim her doktorun yöntemi farklı. Belki çatı muayenesi gibi bir şey yapmıştır artık 40 haftam bittiği için. Ama kendi doktoruma şükrettim o da her seferinde açıklık var mı diye bakıyor, bir kere bile canım acımamıştı

Olsun eger dogumu erken baslatirsa biraz hastanede keyif catarsin 2-3 gun kayinvalidesiz ekmek elden su golden yalniz cok kotu bi haberim var hastane yemekleri… duymustum ama gecenlerde birebir sahit oldum esim 1 gece hastanede kalinca 2 dilim ekmek 2 dilim peyniri aksam yemegi diye itelemelerine hastaneden cikana kadar kilo veririz baya

Cidden bazen o kadar sinirleniyorum ki, onun yerinde kendi annem de olabilirdi diyorum o da istemezdi hasta olmayı diyorum anca öyle sakinleşiyorum.
Çok sinir bozucu ya
Dur bi bakim, ama benim evrene mesajlarım çok seri ulaşıyor bak haziran annelerine geldim zoru başardım, oldum şimdi bi de 9 haziran diyip doğumu ertelemeyelim yanlışlıkla
Hahaha imkansızzz daha baktın olmuyo sezaryen olur kuzum birşekilde çıkacak ordan

İyi olmana sevindim acemiii
Bende durumlar aynı doğumu bekliyorum işte
2 gün önce gece yine kustum
Ondan sonraki gece karnım baya ağrıyordu ishal olmuşum. Bir bu gece rahat uyudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…