2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Canım tuzlu gargara yap benim öyle geçmiştii yada sıcak suyla sumak karıştir ılıyınca gargarada yapabilirsin

Benim de var bir haftadır ama hasta ishal gibi değil de başırsaklar çok çalışıyor gibi bir ishaldi.meğer kefir içmekten sindirim hızlanmış.perşembe günü doğum var kefiri bıraktım bugün itibari ile
Dünden beri bende de boğaz tahrişi var yutkunurken acıyor kızım okuldan kaptı getirdi büyük ihtimalle umarım geçer doğuma kadar

Benim ne temizliğim var ne şahsi temizliğim bitti 30. Haftadan beri ertelediğim işler bile kaldı.hepsi bu haftaya yığıldı.ama enerjim yerinde allahtan.perşembe doğum var aksilik olmazsa.şu birkaç güne sığdırıp yapacağım tüm işleri

Vallahaa ben ayakta duramıyorum alt karnım ağriyor doktor hep istirahat et dedi ama ev kalıyo napıcam bilmiyorum çamaşır asmak bile lüks

Tecrübeli anneler reflü yatağı gibi kullanabileceğim bir şey almak istiyorum. Babynest gibi ama meyilli ve kullanışlı. Böyle bir şey aldınız mı ?

Reactions: Jou
Ohooooo imzan bile 0 güne geçmiş imzanı düzeltte barii 9 hazirana yap
Onu nasıl yapcam kızz
Canım tuzlu gargara yap benim öyle geçmiştii yada sıcak suyla sumak karıştir ılıyınca gargarada yapabilirsin
Sağol bebiş tuzlu su deniyim bi. Kv ile köşe kapmaca oynuyoruz resmen. Ben yaklaşmayım dedikçe dibimde bitiyor…
Dünden beri bende de boğaz tahrişi var yutkunurken acıyor kızım okuldan kaptı getirdi büyük ihtimalle umarım geçer doğuma kadar
Ayyy deme yaa gerçekten durup durup son dakikada olacak iş değil şansımıza bak

Kızlar doktordaydım bugün ama haftasonu olduğu için nöbetçi doktora görünmek durumunda kaldım. Elle kontrol ederken öyle canımı acıttı ki benim doktorum hiç böyle yapmazdı, bebeğin kafasını hissedip bırakırdı. Bu birkaç hamleyle elini fazlaca itti içerde de bir şeyler yaptı, çıkardığında aa dedim ne kadar çok akıntı gelmiş eline. Az önce düşünürken çakozladım. Bu benim nişanımı sıyırmış olmasınn??? Kan yoktu ama

Onu nasıl yapcam kızz

Sağol bebiş tuzlu su deniyim bi. Kv ile köşe kapmaca oynuyoruz resmen. Ben yaklaşmayım dedikçe dibimde bitiyor…
Vay anasını düşüncesizz kv teyze yaa
Ayyy deme yaa gerçekten durup durup son dakikada olacak iş değil şansımıza bak
Hesap detaylarına gir aşkom
Altına in bebeğiniz takvim falan yazıyo

Benim mide bulantılarım geri döndü havalar aşırı ısındı acaba tansiyonum şekerim filan düşüyor da ondan mı midem bulanıyor anlık oluyor kızlar var mı yaşayan

Reactions: Jou
Acemii nasılsınnn.
İyisindir umarım.
Kesin suyunu felan patlatmak için elini iyice sokmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…