2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar planlı sezeryanda ameliyat için gerekli testleri kaç gün önce yapıyorlar? Aç tok farkediuor mu?
Benım 11 hazıran sezeryan geçen hafta tüm tahlıllerimi yaptı doktorum. Annestezi flan her şeyle konuştum. Bu hafta da gel dedi nst ne bakmam lazım dedi. Son 3 haftadır haftalık çağırıyor

Benim kan değerlerim çok dusuk sezaryende sıkıntı olur mu?kızlar benim gibi olan var mi
Benım kanımda dokuza düşmüştü geçen haftta damardan takviye takıldı bana. Vücudum kan ilacı kullandıpğım halde Kanı üretemiyor. Emilimi fazla oluyor bazılarının dedi. 1 olan ılacı 2 ye çıkardık düşmeye devam edimce damardan takvıye aldım. 2 ay önce kanım 13 falandı. Yoksa sezeryan sonrası toparlaman zor olur dedi doktorum. Gerçekten o takılınca kendime geldim baya işe yaradı ruh gbiydim.

• Beğen
Reactions: Jou
Kizlar bende sabah acile gittim nst de çok sancı çıkmadı açılmada yok bebeğin suyu falan da iyi dedi doktor ama alttan muayene etti açılma var mı diye leke gelmeye başladı dedi siklasinca sancın gel

Verdi orişim 10gün sonra nasipse 13 haziranda kesinleşti günüm seninnpeki
Ay az kaldı bebiito bu bebişlere de ya🥰🤗🙏🏼 bizede 10 haziran verildi gun ama sancılar oluyor arada belkı erken gelmwk ısteyebılır dedi doktorumuz inşallah bekler bakalım gününü saglıkla gelsin hepsi🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Son düzenleme:
Kızlar Nst de sancı çıkıyo ama benim hissettiğim bisey olmuyo bu durumu yaşayan varmı aranızda 🤔
Ben yasadım dun gece acile gittik bebiş cok hareketli dıye, nst de sancı cıktı yatıs vermek istedi doktor kabul etmedim evde ikizlerim var diye ama benım hissettiğim bi agrı yoktu kac cıktı sancınız

• Beğen
Kizlar bende sabah acile gittim nst de çok sancı çıkmadı açılmada yok bebeğin suyu falan da iyi dedi doktor ama alttan muayene etti açılma var mı diye leke gelmeye başladı dedi siklasinca sancın gel
Gerçeğim galiba Dr biraz müdahale etmiş yolu açmış gibi geldi bana açılma var mıymış peki

• Beğen
Vallahaa ben ayakta duramıyorum alt karnım ağriyor doktor hep istirahat et dedi ama ev kalıyo napıcam bilmiyorum çamaşır asmak bile lüks
Ben de öğlenden sonra belim totom ağrımaya başlıyor akşam saatlerinde yürüyemeyecek hale geliyorum kalça kemiklerin birbirine sürüyor resmen
Bana 2 gün öncesinden yaptılar ama yatış olduğu günde kan alıp baktılar sanırım
Ben yarın kontrole gideceğim perşembe için gün isteyeceğiz 06.06 bize bırakmıştı tarihi.yarın alabilir o zaman kanları.aç tok farkediyor mu aç mı gitsem yarın sabah
Benim kan değerlerim çok dusuk sezaryende sıkıntı olur mu?kızlar benim gibi olan var mi
Benim bildiğim öncesinden takviyeye başlatması gerekiyordu hiç tahlil yapmadı mı müdahale etmedi mi
Benım 11 hazıran sezeryan geçen hafta tüm tahlıllerimi yaptı doktorum. Annestezi flan her şeyle konuştum. Bu hafta da gel dedi nst ne bakmam lazım dedi. Son 3 haftadır haftalık çağırıyor
Senin epey erken yapmış sanki enfeksiyon felan olsa nasıl farkedecekler ameliyattan önce.tekrar yaparlar belki yaklaşınca

Ben de öğlenden sonra belim totom ağrımaya başlıyor akşam saatlerinde yürüyemeyecek hale geliyorum kalça kemiklerin birbirine sürüyor resmen

Ben yarın kontrole gideceğim perşembe için gün isteyeceğiz 06.06 bize bırakmıştı tarihi.yarın alabilir o zaman kanları.aç tok farkediyor mu aç mı gitsem yarın sabah

Benim bildiğim öncesinden takviyeye başlatması gerekiyordu hiç tahlil yapmadı mı müdahale etmedi mi

Senin epey erken yapmış sanki enfeksiyon felan olsa nasıl farkedecekler ameliyattan önce.tekrar yaparlar belki yaklaşınca
Aynı durumdayızzz az kaldı ya

X