2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Valla benimki inatci dedigim dedik ilk cocuk iki taraftan ilk tek torun. Tavsiyem kendinden cokca ödün vermemek olur . biraz o size ayak uydursun. Suan biz o istemedigi surece ev gezmelerine gidemiyoruz mesela. 2. Oglan yandin annem sen bu sefer acemi anne yok 😂😂
Benim babasinin tarafından ilk torun hiç şımarık büyümedi belki bunu abisi simartir çok istiyordu kardeş 😁

Kızlar ya ağrım var karın alt tarafında azcıkta bi akıntı geldi donum ıslaklıktan anladım ama.nişan yok ciddi ciddi halsızım iyi değilim
Takip et canım devam eden düzenli bi ağrın olursa git bi benimde rahimde ara ara kasılmalar oluyo ama geçiyo devam etmiyo 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar ya ağrım var karın alt tarafında azcıkta bi akıntı geldi donum ıslaklıktan anladım ama.nişan yok ciddi ciddi halsızım iyi değilim
Akıntı benim son 1 haftadır çoğalmış rahimde Ağrı'da var bakayım devam ederse gidicem acile senin de devam ederse git görün canim

• Beğen
Reactions: Jou
Bu aletle meme başın büyüyor geçici olarak. Bunu yapıp ardından hemen bebeğe verince bebek daha kolay tutuyormuş memeyi. Şimdiden yapmaya başlamalıymışız çünkü meme uçları sert olduğu için bu aletle yumuşuyor ve bebek daha kolay emiyormuş. Bunu yaptığın an sıvı çikiyor memeden berrak bir sıvı o da bebeğin ilk emdiği anlarda su ihtiyacını karşılayan sıvıymış. Sonradan beyaz süte dönermiş. Şimdilik bu suyu çıkar ,meme başına sür, dedi ebem

Kızlar magnezyum ishal yapıyor ya bende. İlacı değiştirdim yine aynı ilac almayınca düzeliyor. Magnezyum almadan da olmuyor cok kramp giriyor. Şaştım kaldım ya.

Günü belli olanlar, yatış yapanlar var ne güzell haberlerr 😍 beni merak edenlere bu kız resmen haziran annesi 😂😂 Allah izin verirse 🙏🏻 mayısı göbüşte kapattık hala beklemedeyiz 🥰 herkese hayırlı su gibi doğumlar olsunn 🫶🏻🙏🏻
Ohooooo imzan bile 0 güne geçmiş 🤣🤣🤣 imzanı düzeltte barii 9 hazirana yap🥲🥲

Doğuranların bebikleri diş çıkarcak daha bizde bişey yok pühhh beee 😀😀😀 bide hasta olduk öksür öksür çocuk noluyo diyo varmı öksürük geçirici tarifleriniz ???
Al benden de o kadar… artık bu günlerde doğsun istemiyorum 🙄 evde herkes hasta, bana da bulaştırdılar sağolsunlar. Moralim çok bozuk bebeğimi öpüp koklayamayacağım diye ödüm kopuyor 😭 boğaz tahrişi var bende de, nolur acil yardım 😭🙏🏻

X