2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bana doğum yapacağım hastanede spinal anestezi, doç dr farkı ile birlikte sezaryen 93 bin fiyat verdiler 2 gece yatış 😂
Offf çokmuş ya hamgi hastane o. Benım doçent olursa doktorun sezeryanda 3 binlıra fark çıkıyor. 22 bin fiyati bir gece kalış spınal olacağım bende. İki gece kalırsak fiyat darkı olacak

Mersin forum yaşam hastanesi canım genel olarak diğerlerine nazaran uygun bi hastane 18 bin spinal 21 bin epidural 1 gece yatış fiyata dahil, size ne kadar fiyat söylediler
Ben de Mersin City hospital da doğum yapıcam. Bana da spinal ve her şey içinde 20 bin fiyat verdi doktorum. Ne zaman doğumun?

Çok fahiş fiyat kabul ettiniz mi
Offf çokmuş ya hamgi hastane o. Benım doçent olursa doktorun sezeryanda 3 binlıra fark çıkıyor. 22 bin fiyati bir gece kalış spınal olacağım bende. İki gece kalırsak fiyat darkı olacak
Acıbadem hastanesi. Sigortam karşılıyor 15 bin falan çıkacak sanırım sadece. Sigortam olmasa gidilmez zaten başından beri. 2 haftada bir dr muayenesine gittim hep, şimdi her hafta gidiyorum o bile 4000’e yakındı son zamdan sonra. Neyse ki ödemedim bir şey. Bebeğe yapılacak ilk aşılar, tahliller de dahilmiş

Kızlar şimdi açıp baktım da e bebekten aldığım gümüş göğüs kapakları dura dura kararmış. Bunu gümüş parlatıcı kullanmadan nasıl temizleyebiliriz?

Kızlar 6 hazirana doğum için gün aldım tam 38. Hafta oluyor spinal mi epidural mi önerirsiniz gittiğim hastanede ikisi arasında fiyat farkı olduğu için yatıştan önce seçmem gerekiyor birini
Ben spinal olmuştum gene ona olcam ikisinin farkı ne bende anlamadım şahsenn spinal dedi dr ona oldum öylede kaldı

Kızlar ben doğurdummm🫠 gece saat 2 gibi sancılarım başladı 4.30 da hastaneye geldim 8 de bebeğim kucağımdaydı çok şükür iyiyiz Allah hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin benim bebiş erken davrandı😂
Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsun 🥰 senin bebisin durumu nasıl normal mi doğum yaptın kaç haftalık oldu anlat müsait olunca

Mersin forum yaşam hastanesi canım genel olarak diğerlerine nazaran uygun bi hastane 18 bin spinal 21 bin epidural 1 gece yatış fiyata dahil, size ne kadar fiyat söylediler
Ben çok erken anlaşma yapmıştm hastanemle o zaman arada 3 bin fiyat farkı vardı şimdi daha çoktur eminimki. İstanbuldaki pahalı hastanelerden biri malesef :KK43: 6 ay önce anlaşma yaptm ben doğuma 33 bin ödedim şimdi sanrm 55 diyorlar

Kız hic bilmiyorum yaa ama regl agrısı gibimi oluyo sancı onuda sanmıyorum
Ben arkadaşlarıma sorduğum da belden kasıklara sızlama gibi tarif ettiler işte miden bozulmuş gibi regli ağrısı gibi söylediler sende çocuk var bilirsin diye sordum bende suni aldım daha önce başlangıcını bilmiyorum doğumu biliyorum ayyy zor be 😂😂😂 Allah yardımcımız olsun

• Komik
Reactions: Jou
Ben arkadaşlarıma sorduğum da belden kasıklara sızlama gibi tarif ettiler işte miden bozulmuş gibi regli ağrısı gibi söylediler sende çocuk var bilirsin diye sordum bende suni aldım daha önce başlangıcını bilmiyorum doğumu biliyorum ayyy zor be 😂😂😂 Allah yardımcımız olsun
Adet sancisinin daha şiddetli halı.hani bazen mideyi üşüturuz karnimiz sirtimiz ağrır ya işte öyle bı ağrı.merak etme sancı basladiginda tarife gerek kalmayacak anlayacaksın zaten

X