2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Günaydın kızlar,gün içerisinde gayet iyiyim ama gece uyumak tam işkence.eskiden sola dönüp yatabiliyordum şimdi sol tarafın ağrısından uyuyamiyorum.
Bendede öyle oluyo bacak kısmım sağa yatamıyorum sola yatıyorum gibii
Sabah çok fena regl ağrısı yaşadımm gümbür gümbür kan kusmaya geliyorum diyo regliyi hiç özlememisim😀😀😀

Kızlar selam. Ben dün doğum yaptım 🥹 hamileyken ve dün şakır şakır gelen sütüm maalesef stresten birden kesildi 😔 bestlak damla aldım ne önerirsiniz
Gözün aydın kuzu hayırlı evlat olsun inşallah bebeğini sağlıkla büyüt 🌸stres herşeyin başı bütün vücudu yönlendiriyor onu azlatirsan inşallah bide hep emzir diyorlar ya demek ki işe yarıyor inşallah gelir 🤲🏻🐣 normal mi yaptın nasıldı doğumun merak ettim 🤗

Çok geçmiş olsun canım ya buhar yapsan naneli mentollerden sürsen başına sakaklarinaa falan iyi gelir Allah'ım şifa versin biran önce toparlasin inşallah kötü olmuş baya 😔🤲🏻🤲🏻
Teşekkür ederim limonlu su flan iciyorum 2 gündür parol içtim 2 kerede biraz daha iyiyim şükür başımı bağlayıp dinlenmeye çalışıyorum 😑😑
Kızlar günaydın bende yeni girdiğim haftaya istinaden çok değişik bir rahim ağrısı yaşıyorum kısa sürüyor böyle saniyelik ama ilk defa böyle bir ağrı sancı gibi birşey yaşıyorum tarifi yok gibi iki gündür🙈 geliyorum anne hazırlan diyor sanki 🥰
Bendede var o 1 haftadır bi an sızı gibi sanki alttan çekiyolar gibi anlık oluyo sonra geçiyo hazırlıkk 🤫🤔😆 bakalım ne zaman gelicekler paşalar prensesler keyifleri yetmedi daha heralde bizimki çok keyifçi çıktı 😀

Teşekkür ederim limonlu su flan iciyorum 2 gündür parol içtim 2 kerede biraz daha iyiyim şükür başımı bağlayıp dinlenmeye çalışıyorum 😑😑

Bendede var o 1 haftadır bi an sızı gibi sanki alttan çekiyolar gibi anlık oluyo sonra geçiyo hazırlıkk 🤫🤔😆 bakalım ne zaman gelicekler paşalar prensesler keyifleri yetmedi daha heralde bizimki çok keyifçi çıktı 😀
Zaten en önemlisi dinlenmek mümkün olduğu kadar 🤗 ya sızı gibi de oluyor da kasılma gibi hissediyorum ben bacaklarıma doğru bir anda hem sizi hem kasılma oluyor çok değişik birşey 😅 benimki biraz daha bekleyebilir ama sinyal veriyor farkındayım 🥰hayırla gelsin şuan ne kadar oldunuz 🐣

Uykusuz kalmıyorum pek geceleri 2 saat uyuyup emziriyorum tekrsr uyuyorum falan. Ama ilk cocuguma vijdan yapmaya başladım o beni cok yoruyor biran once eski düzenme donmek istiyorum
İlk cocugunuz kac yasındaydı aceba? Benimki de 2 yasında en cok korktugum sey eksik kalmak

Günaydın kızlar,gün içerisinde gayet iyiyim ama gece uyumak tam işkence.eskiden sola dönüp yatabiliyordum şimdi sol tarafın ağrısından uyuyamiyorum.
Ben de o durumdayım,bugün oturarak uyumayı deneyeceğim.yan yatınca resmen etlerim acıyor bacak aramı söylemiyorum bile.kaldı 7 gün dayanıyorum 😁 sezeryandan sonra da bi 10 gün istediğim gibi yatamam ama sonrası oh

• Beğen
Reactions: Jou
Ben de o durumdayım,bugün oturarak uyumayı deneyeceğim.yan yatınca resmen etlerim acıyor bacak aramı söylemiyorum bile.kaldı 7 gün dayanıyorum 😁 sezeryandan sonra da bi 10 gün istediğim gibi yatamam ama sonrası oh
Korkutma kendini ben bı haftada tamamen iyilesmistim.kisiden kişiye değişiyor ama ilk 3 günden sonra toparlaniyosun

Kızlar günaydın bende yeni girdiğim haftaya istinaden çok değişik bir rahim ağrısı yaşıyorum kısa sürüyor böyle saniyelik ama ilk defa böyle bir ağrı sancı gibi birşey yaşıyorum tarifi yok gibi iki gündür🙈 geliyorum anne hazırlan diyor sanki 🥰
Böyle rahim kemiklerin mi agriyor sızlama gibi bişey değil mi

Kızlar çok teşekkür ederim allah razı olsun hepinizden. Doğum oldu bebisim yanımda. 3.200 doğdu. Karnım çok ağrıyor onun dışında iyiyim darısı sizlere inşallah. Hepinizi tek tek etiketleyemedim mesaj yazan yazmayan herkesten Allah razı olsun
Allah analı babalı büyütsün inşallah canım maşallah 🥰

Kızlar çok teşekkür ederim allah razı olsun hepinizden. Doğum oldu bebisim yanımda. 3.200 doğdu. Karnım çok ağrıyor onun dışında iyiyim darısı sizlere inşallah. Hepinizi tek tek etiketleyemedim mesaj yazan yazmayan herkesten Allah razı olsun
Allah sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin 🙏 gözünüz aydın 🥰 ❤️

Gruptan biri demişti adet ağrısı çekiyorum diye. Ay bugün bende çok kötüyüm sanki normal adetimden daha beter bi ağrı :KK43: 1 hafta var doğumuma umarım bekler

• Üzgünüm
Reactions: Jou
X