2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Adet sancisinin daha şiddetli halı.hani bazen mideyi üşüturuz karnimiz sirtimiz ağrır ya işte öyle bı ağrı.merak etme sancı basladiginda tarife gerek kalmayacak anlayacaksın zaten
Acı eşiğim yüksek bide daha önce sancım olmadan suni almak zorunda kaldığım için korkuyorum yolda evde doğururum diye 😂

Ben arkadaşlarıma sorduğum da belden kasıklara sızlama gibi tarif ettiler işte miden bozulmuş gibi regli ağrısı gibi söylediler sende çocuk var bilirsin diye sordum bende suni aldım daha önce başlangıcını bilmiyorum doğumu biliyorum ayyy zor be 😂😂😂 Allah yardımcımız olsun
Bahahahaha benum kızda böyle birşey bile olmadı ağrim sızım yoktuu öyle girdim ameliyataa

Kızlar ben doğurdummm🫠 gece saat 2 gibi sancılarım başladı 4.30 da hastaneye geldim 8 de bebeğim kucağımdaydı çok şükür iyiyiz Allah hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin benim bebiş erken davrandı😂
Yaaaa gözün aydın hayirla sağlıkla büyüt bebeğini maşallah 💐🐣canım normal mi oldu nasıl ya bu sancı olayı nasıl başladı öncesinde var mıydı kaç haftalık doğdu 🥰

X