2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Benimde bitek dikislerik ağrıyo yürürken otururken dinleniyorum sen yatarken bi bacaginı yastığ akoyuyomusun belinide yorganla doldur
Regl agrilari gibi agrilar, bel agrisi benim canimi cok sıkıyo geleceksen gel cocukk bi de surekli kasiliyo karnim tasss gibi oluyo o da can yakmaya basladi…

Kızlarr kontrolden geliyorum bebeğin kafası aşağıda biraz dedi alttan baktı 1 cm acıklık rahimde de incelme var dedi. Kilo 2800 civarı bisi dedi stresten tam anlamadım. Erken dogum riskin var ama ilac vs vermicem zaten 35.2sin dedi nst de sancı yok ogleden sonra bakacak sonuclara. Kızım 39.2 de dogmustı ne yalan söylim biraz strese girdim

Regl agrilari gibi agrilar, bel agrisi benim canimi cok sıkıyo geleceksen gel cocukk bi de surekli kasiliyo karnim tasss gibi oluyo o da can yakmaya basladi…
Aynı ben de canım gece bildigin regl oldum sandım öyle bi ilk gün bel agrısı hatta rüyamda regl oluyodum neyse ki pazartesi kavuşuyoruz biz

Kilosu iyikii benimkide 35 haftalıkken 2731 di seninki benden fazla sıkma canını 3kiloya yaklaşmış ondna sonra güzelce dogum olur sıkıntı olmaz

Kızlar bugün kontrolde 37 hafta olarak gittim bebeğin karın çevresi 33+5te kalmış 2650 gram dedi haftaya seseryan dendi çok korkuyorum başına böyle bi şey gelen var mı bebeğime bir şey olur mu halbuki bu haftaya kadar her hafta düzenli kilo almıştı bebeğim

3 gün oldu bugüm ama öyle mideyi bozmuş gibi felaket bi durumda değil.

Midem de 3-4 gündğr bulanıyor iştahım da azaldı allahım sona yaklaşmanın işaretleri galiba bunlwr benim de 06.06 doğum nasipse
Bizde 6.6 dusunuyorduk ama sonra 3u oldu sonra 4u oldu simdi tekrar 3une cekmeye calisacagiz abimiz gun sayiyor 6sini bekleyemiyor

Kızlar selam,
Bu gün kontrolüm vardı, haftaya cumaya kadar gelmezse haftaya cuma günü sezeryanla alırız dedi doktor. Daha önce de olabilir tabii, bizim karın ölçümüz geriden geliyor. Plasentada yetersizlik diyordu doktor, suyumuzda da azalma olmuş. Nstde sancı çıkmadı, ancak kordona baskı görülüyor, bu durumda normal olması küçük bir bebek için zaten kolay değilmiş. Pazartesi bir daha kontrole gideceğiz, o gün biraz daha netleşecek süreç. Herkes az çok günleri almaya başladı. Hayırla kavuşalım inşallah

Al benden de o kadar. Hem karnım aç hem şunu mu yesem acaba derken bile midem bulanıyor. Hiç iştahım yok. 38 bitti benim de. Allahim sagsalim bi kavussaysik
Niye böyle olduk biz ya mideler yediği baskıya dayanamaz oldu galiba

Kızlar kontrolden geldim 39+6 rahim ağzı 25mm olmuş. Nst’de her şey iyi çok şükür. 30dk boyunca kasılma 2-3lerdeydi, en fazla 10 oldu. Tam kız makineyi kapatmaya geldi bana bir ağrı girdi… son anda 25’i gördüm kasılma neymiş o zaman anlamış oldum ama düzenli bir kasılmam yokk. Yarın 40 hafta bittiği için nst 2 günde bir yapılacakmış.

Nazlı kızım kendiliğinden gelmek istemezse ve her şey güzel devam ederse 9 haziranda suni sancıya gidiyorum. En azından geri sayım yapabileceğim bir tarih var buna şükür

Canım ben de aynı durumdan iki üç haftadır kontrol ediliyorum. Doktor baş çevresi ve femuru değerlendirdiğinde haftasıyla uyumlu olduğunu söylüyor ama karın çevremiz geride. Nst, bebeğin suyu, tansiyon vs takip ediliyor. Biz de haftaya sezeryan planladık.

Acemi önce sen diye diye milleti dogurttun ha

Kaç hafta olacaksınız haftaya cumaa bizim de karın bir tık geride ama doktorum hiç söylemedi bile ben ekranda görmesem haberim olmayacak. Plasenta eskimeye başladıysa hiçç gerek yok doğunca dolar göbüşler inşallah en hayırlı şekilde kucağına al inşallahh canımm

Son 2 haftalarda böyle şaşırma oluyor doğurunca anlaşılıyor herşey birşeyde yok kilosu iyi haftaya kadar 3kg olursa tamamdır yeterli

Ben çok sinsi çıktım valla bana yakın herkes mayıs annesi oldu ben haziran
Sorma yalnız bizim grup cok sessiz ya doguran sanki görevini tamamlamıs gibi gidiyor mayıs anneleri cok aktif dogurmalarına ragmen azıcık kafa dagıtalım ya doguran kaçmasın

39 haftada kac kg şuan
40 ı buldun vallahaa acemiii
Pek nazlı kızz yaaa içerde rahatt ediyor demekki hadi bakalımm 9 haziranı iple çekiyoruzz

Sorma yalnız bizim grup cok sessiz ya doguran sanki görevini tamamlamıs gibi gidiyor mayıs anneleri cok aktif dogurmalarına ragmen azıcık kafa dagıtalım ya doguran kaçmasın
Evett yaaa doğuran gitti hep benim 2022 haziran annelerindede hep aktiftii doğursakta konuşuyorduk burası çok sessizz

Aminn inşaallahh kaç haftalıktın peki kac kg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…