2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Aynen canım o yüzden hazirlikli olsak iyi olur kilolu olduklari için artık erken gelebilirler ben başladım hurma merdiven ilişki egzersizlere bakalım ne zaman doğacak tosuncuklar
Ay ilişki bizde büyük sorun ya riskli zamanlarım olmuştu o zaman ilişki yasaklandı hala korkuyoruz atamadık içimizden bebeğe bir şey olur korkusunu diğer hazırlıkları ben de başlatayım artık

Kızlar ne yiyorsunuz cıden maşallah benim 35 de 2500 dü benımde bu aralar iştahım açıldı belki şimdiden anra toparlar ıkı haftada üçün üstüne çıkar
İnan ki ben de bilmiyorum meyve çok yedim en başından beri öyle aşırı dikkat etmiyorum her şeye sadece, hatta iştahım normalin aksine hamilelikte kapandı benim ama niye böyle bilmiyorum

Çok iyi yapmışsınız. Sağlıkla gelsinler İnşallah

İnan ki ben de bilmiyorum meyve çok yedim en başından beri öyle aşırı dikkat etmiyorum her şeye sadece, hatta iştahım normalin aksine hamilelikte kapandı benim ama niye böyle bilmiyorum
Ya bende aynıyım inanırmısın. Sadce canım meyve istiyor. Ama bu seferde kanım demirim düştü. Takvıye aldım damardan. Yoksa sezeryandan sonra toparlayamazsın dedi bana doktor. Sağlıklı olsunlarda gerisi muhğm deil ben çok kilolu bir bebek doğaun isttemiyorum zaten sonradan gğzel almıştı beniö bebeşer çok şükür

Benim 32+2 de 1850 demisti yarın kontrolum var ins 2700 olmustur yani

Bu arada ben iki üç gündür yemek yiyemez oldum, iştahım asla yok ama karnım da acikiyor. Ne yesem diye düşünmekten midem bulanır oldu. Yemek yapmak yemek düşünmek istemiyorum. Sizde de var mı bu durum. Bulantı vs değil ama sanki tiksindim yemek yemekten

Benim 32+2 de 1850 demisti yarın kontrolum var ins 2700 olmustur yani
Ya ölçümü biraz alt sınırda yapıyor sanki benim doktor.geçem seferki muayneme doktorum ameliyqtta diye başkası girmişti onun ölçümleri hep yüksek çıktı ama benim doktor sanki garanti olsun diye alt sınırdan ölçüyor gibime geldi.tabi yarım cm eksik ölçse bebek bir hafta küçük gösteriyor.çok takmamak lazım sanırım bu kilo işlerini forumlarda okudum alakasız kilolarda doğmuş bebekler hep bakalım ne çıkacak bize

Kızlar afedersiniz ama ishal olan var mı? Doğum yaklaşınca ishal olunuyormuş dşye okudum ama doğruluğu var mı acaba bir de ishal olunca bebeğin gelişimi yavaşlıyor diyenler olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…