2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar 3 haziran 9’da hastanede olacağız sezaryen için kızım şuan 3200 gram 50 cm, sancım 30 cıktı daha erken gelirse gelin dedi, sancı 30 doguma yakın mı demek beynim durdu cok heyecanlandım, cıkınca agladım biliyodum tarihi az cok ama öyle kagıda yazıp verince 3 haziran diye cok degisik hissettim 🥲
Canım benim 35 haftalık daha ama sancım bugün 40’ı da geçti 80 üstüne de çıktı 2 kere. Düzenli aralıklarla olmadığı sürece sorun olmazmış hiç merak etme ☺️ sağlıkla kucağına al

Bu Haziran minikleri
Kontrolden çıktım kızlar, miniğim pek de minik olmayacak gibi yanaklar yer çekimine meydan okuyor resmen🤣 35+6 haftalığız kilosu 3.300 küsür, boy 51 cm 🤣 doktorum 38 haftalık göbeği bu göbek diyor bana, artık haftalık gideceğim 🥹♥️ zaman daralıyor🥹🥹🥹 ama hala doğum şeklim belli değil böyle giderse normal doğum olmaz gibi benim içime öyle doğuyor 🥲
Bu Haziran minikleri pek minik olmuyorlar anlaşılan benimde 36 +3de 3700 dedi doktor ben şok oldum 3 hafta önce uyumluydu 2300 du dediğin gibi bakalım normal mi olacak yoksa sezeryanla mi böyle giderse sezeryanla olacaklar kısmet bakalim

Bu Haziran minikleri
Bu Haziran minikleri pek minik olmuyorlar anlaşılan benimde 36 +3de 3700 dedi doktor ben şok oldum 3 hafta önce uyumluydu 2300 du dediğin gibi bakalım normal mi olacak yoksa sezeryanla mi böyle giderse sezeryanla olacaklar kısmet bakalim
Ay çok yakınız bende bugün 35+6 yım 3 hafta önce 2300 dü doktorum bugün 3.300 diyince şaşırdım maşallah ne yesem kendisine yaramış oğlumun, sağlıklı olsunlar da doğum şeklinin hiç önemi yok ya

Bu arada yanlış söylemişim kızlar nst de bebek hareket ettikçe sanırım kalp atışı artmalıymış benim düşüyormuş o yüzden bekletmicem düzelmezse dedi ultrasonda her şey normal şuan için, ilerisiyle alakası yok anne karnındaki durum dedi
Benim ilk kızımda nst öyle çıkınca suyumu açmıştı, hem doğum hızlansın diye, suyu temiz çıkmıştı.meğerse bebeğin yüzü karnıma bakıyormuş belim yerine, buda zor normal doğummuş sezaryen olmuştum. Hatırladım bi an
Kızlar 06.06 tarihinde doğumum var bir aksilik olmazsa.38 in başı oluyor.38 den önce alamam dedi zaten biz de o tarihi seçtik 😊 şu an 2700 kilosu 36+4 günlüğüz
Benim le yakın tarihin. 10 haziran da 38+0 oluyorum. Benim de aklımda o tarih var, ama haftaya ne diyecek bakalım. Ben de dün gittim kontrole , bebek 3 kg dedi. 2 hafta da ne kadar kilo alır acaba
Bu arada kordondaki kanın bebeğe geçmesi için hemen kesilmemesini talep ettik,doktor bizim istediğimiz gibi bebek çıktıktan 3-5 dakika sonra kesecek kordonu bütün kan bebeğe geçsin dşye bekleyecek.bu önemli birşeymiş
Sezaryen de olmaz dedi benim doktorum

Kızlarr
Bune yav herkes haziranın başında doğuruyor😂
Bana doktor 25 haziranı bulur dedi🤦‍♀️😂
Bugün tam 36 haftalık olduk.
Sne normal doğumsan bekletir bende bugun 36 oldum. Sezeryan olacağım için 38 de 11 Hazıranda olacak doğumum nasipse. Aslında doktorum 14 ğnde dedi ama karneler günü çocuklarımın ikiside okula gşdiyor. Doğumdada yanımda olmak istiyorşar baktım her ikisine de katılaınlar 11 ini biz tercih ettikkk

Canım kaç gün geri çıkmıştı bizim doktor 10 gün sonra gelin bakalım dedi gelişim geriliği devam mı ediyor yoksa arayı kapatıyor mu diye
Canım 3 haftada bir gidiyorduk o zamanda her gittiğimizde birkaç gün ileri attı yaklaşık 3 muayne sonra haftasını yakalayıp öne geçti.şu anda tam günü gününe mesela büyüme atağı haftası daha ileride oluyor bazı bebeklerin
Ayyy @hello38 le beraber giriceksinizz
Ay evett 😁
Yaaa ne güzel haftaya baya doğum var çok heycanlı 🥰 M morganlafaye aynı gün doğuruyoruz doğurmak için güzel bir gün 😅🥰
Evet ben 7 si diyordum ama eşim 06.06 olsun bari dedi.doktor da bize bıraktığı için o tarih güzel geldi 😊 çok az kaldı şaka gibi bu hafta bitse zaten sonraki hafta su gibi akacak
Benim le yakın tarihin. 10 haziran da 38+0 oluyorum. Benim de aklımda o tarih var, ama haftaya ne diyecek bakalım. Ben de dün gittim kontrole , bebek 3 kg dedi. 2 hafta da ne kadar kilo alır acaba
Aynen yakınmış zaten pek kimse kalmadı grupta doğuracak 😁 herkes mayıs annesi oldu 😅benim şu an 36+4 ve 2700 dedi az gibi geldi,10 günde acaba yarım kilo alırmı ki yaaa

Ay çok yakınız bende bugün 35+6 yım 3 hafta önce 2300 dü doktorum bugün 3.300 diyince şaşırdım maşallah ne yesem kendisine yaramış oğlumun, sağlıklı olsunlar da doğum şeklinin hiç önemi yok ya
Aynen canım o yüzden hazirlikli olsak iyi olur kilolu olduklari için artık erken gelebilirler ben başladım hurma merdiven ilişki egzersizlere bakalım ne zaman doğacak tosuncuklar 😁

Canım 3 haftada bir gidiyorduk o zamanda her gittiğimizde birkaç gün ileri attı yaklaşık 3 muayne sonra haftasını yakalayıp öne geçti.şu anda tam günü gününe mesela büyüme atağı haftası daha ileride oluyor bazı bebeklerin

Ay evett 😁

Evet ben 7 si diyordum ama eşim 06.06 olsun bari dedi.doktor da bize bıraktığı için o tarih güzel geldi 😊 çok az kaldı şaka gibi bu hafta bitse zaten sonraki hafta su gibi akacak

Aynen yakınmış zaten pek kimse kalmadı grupta doğuracak 😁 herkes mayıs annesi oldu 😅benim şu an 36+4 ve 2700 dedi az gibi geldi,10 günde acaba yarım kilo alırmı ki yaaa
Haftasıyla uyumlu canım

Kızlar ne yiyorsunuz cıden maşallah benim 35 de 2500 dü😊 benımde bu aralar iştahım açıldı belki şimdiden anra toparlar ıkı haftada üçün üstüne çıkar

X