2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Teşekkür ederim perinatoljiye gideceğim. Tansiyonum bile ölçülmedi 3 haftadır garip geliyordu. Siz söyleyince iyice dikkatimi çekti. Bence de nedeni olmalı ama doktor her şey iyi görünüyor nedeni yok diyor.
Tansiyon aletin varsa evde ölç isterse yada sağlık ocağında bi bak. Bi şey yoktur inşallah bazen doktorlar bizden daha rahat oluyor

Ben özele kartala gidiyorum Zeynep soy ismini tam hatırlayamadım hep ayni doktora gitmiyorum
Bağcılarda oturup Kartala gitmek baya zor olur diye düşündüm Ama ordaki doktorlar iyiyse gidilir tabi ayda 1 kere.
Bende Arnavutköyde oturuyorum bağcılarda özele gidiyorum ondan sordum

Reactions: Jou
Size birsey sorabilir miyim?benim bebegim 28+5 te dogdu,bugun 32 haftalik oldu,solunum cihazindan ayrildi,beslenme og ile yapiliyo,doktor bugun beslenirken yoruluyo kan vericez dedi,sıkıntılı bir islem degil dimi?

Kızlar geldik biz kontrolden.tam haftamızdayız ama kilosu alt sınırda dedi.1670 gr biraz az dedi.normal doğum yaptırmam çok riskli daha geçenlerde bir hasta bu hastanede rahmini aldırmak zorunda kaldı dedi.6-7 tane sezeryanlı hastam var benim korkmayın sayısından dedi.tamamen bitti benim için normal doğum meselesi sağlık olsun.ama şu kilo işine nasıl çözüm bulacağım bilmiyorum ben de az almışım bu ay 2 kilo almışım sadece bebek de beslenemedi sanırım üzüldüm

Kaçıncı haftadasınız?

Canım kendin kilonuna takılma günde mutlaka kuruyemiş bol ceviz yoğurt kaşar peynir hatta muzlu süt aşırı kilo aldırıyor muz ye hep süt iç sabahları kahvaltıda günde 1 kase kaşar peynir yersin yulaflı yoğurt ıspanak kırmızı et yumurta
Aslında baktığima göre takvimine tam haftasına göre uyumlu çokta az degil kilosu yanii benimki 1765 mesela
Kaçıncı haftadasın acaba

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…