2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bu arada kızlar genel bi bilgi olur diye yazayım dedim. Günler önce sol kaburgamın altında bi ağrı başladı. Ben grip oldum öksürük krizlerinden uyuyamadım falan öksürmekten oldu sandım ama günden güne kötüye gitti ama sol yan boşluğum ağrıyordu. Dün artık ağrıdan ağlamaya başladım hareket ettiğim anda bas bas bağırıyodum böyle bi ağrı yok (ki ben ağrıya çok dayanıklıyımdır). Sol boşluğum olunca kesin böbrek dedim. Herkes bebek baskı yapıyodur dedi ama böyle bi ağrı olamaz yani ben emindim. Dayanılır gibi değildi. Doktoruma gittim. Evet böbreğimde genişleme varmış. Doktor bile çok üzüldü nasıl dayandın bu ağrıya doğum sancısından daha beterdir bu dedi. Bir sürü ağrı kesici serum taktılar. Sonra ilaçlarımı yazdı bütün vitaminleri bırak. Haftaya tekrar gel takip edelim dedi. Hani böyle bi ağrınız olursa başkalarına kulak asmayın çünkü sonra dayanılmaz hale geliyor. Hala adım atarken bile inliyorum. İnşallah ilaçlar iyi gelir bi de erken doğumu tetiklemiş olabilir diye rahim açıklığına uzunluğuna falan baktı, çok şükür şimdilik bebiş güvende

Protein agirlikli beslenmeyi bu ara arttirsaniz fayda saglar mi acaba

Kg çok kötü değil canım kefir muz kabak çekirdeği kaşar ile beslenmeye çalış. Yumurta süt et bunlar da önemli . Bir dahaki kontrolde daha iyi çıkacaktır kilosu inşallah

Reactions: Jou
Çok geçmiş olsun canım. Hemencecik toplanırsın inşallah bebişin iyi olmasına çokk sevindim

Canım öncelikle sağlık olsun, sağlığın için hangi doğum şekli daha iyiyse o olsun. Kilo konusunda ise normalde çok zayıf biri misin bilmiyorum ama benim doktorum benim için ayda 1 kg almanın yeterli olacağını söylemişti, bence kendine böyle düşünüp de haksızlık etme

Ya hemenkı ahnı şeyi yaşamışız. Benımde sol böbreğimde genişleme var. İsrarımda daıkı aydır kan çıkıyorr kum döküyorum. Benımde baya ağrım sancım oluyor . 10 günlük antibşyetık evesı bana gunde bir kere içiyorum. DüElmezsem ırolojıye gonderecek benı. Haftaya

Size birsey sorabilir miyim?benim bebegim 28+5 te dogdu,bugun 32 haftalik oldu,solunum cihazindan ayrildi,beslenme og ile yapiliyo,doktor bugun beslenirken yoruluyo kan vericez dedi,sıkıntılı bir islem degil dimi?
Hayır doktor kan sonuçlarına göre kan takviyesine karar vermiştir zaten verilen kan öyle büyük dozlarda olmaz içiniz rahat olsun

Sen hiç kilo almasan bile bebek beslenir canım onu kafana takma, doğum şekli de tamamen şans, biz normal diyoruz da sanki belli mi. Kızların yazdıkları şeylerden yemeye çalış bence yeterli olur canını sıkma

Geçmiş olsun, bir sebebi varmıymış , takviyeler falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…