2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Hanımlar merhabalar,
Bişey danışmak istiyorum. Hamilelikten önce lazer epilasyon yaptıran var mı aranızda. Herkes hamilelikte hormonlar yenileniyor, tekrar kıllanma olur demişti. Öyle mi oldu gerçekten, ona göre hamilelikten sonra lazer planlamayı düşünüyorum

Reactions: Jou
evet kuzum benim içime de doğuyor ki çok beklemeyecek sanki Sena hanım , kavuşmak için niyetli gibi :) aynen böyle yukardan bakınca da aşağıda gibi duruyor
Canım benim hayirla gel sena kız kızlar çok durmuyor diyorlar evet diğer günlere göre daha aşağıda görünüyor bana

Teşekkür ederim canımm ben de çok arada kaldım, korktum ama tuvalete çıkabilirsem rahatladığımı farkettim belki de yalancı kasılmalar arada kaynadı ama bu yalancılar da 1-2 dakika sürüyormuş benimkiler 5-10 bazen daha fazla sürdü, adet ağrısı gibi yoğun bir ağrı, bebişin tekmeleri ve sancı hepsi bir aradaydı bugün daha iyiyim çok şükür valla öyle ama insan yapmak isteyip beden izin vermeyince koyuyor cidden

Benim midem aşırı yanıyordu bak ne yersem
Şimdi o hapı sabah aç karnına içiyorum 1 saat sonra yemek yiyiyorum hiç yanmıyor geceleride ne olur ne olma diye gaviskonumu içip yatıyorum.

Ama benim midem artık sindirmiyor ya bugün yine sabaha kadar nöbetteydim kus gel kus gel en sonunda yatakta oturdum öyle uyudum kesik kesik işteyim ve aşırı uykum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…