2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ben yaptırmıştım canım şuan hormonların en tavan yaptigi dönem mesela gebelikte çıkar demişlerdi bir değişiklik olmadı bende şükür gayet temiz doğumdan sonra ne olur bilmem ama

Ben yaptırmıştım gerçekten biraz da olsa kıllanmam oldu ne yazıkki 2ci yapıp büyütene kadar yapmamayı düşündüm oğlumda büyürse başlayacam hepimizin vücud farklı ya istersen dene

Doktor bir tık az dedi ben de endişelendim. İnşallah sağlıklı bir oğluş olur evladım. Sağol mesircim

Kızlarrrr
Ben yine nöbetteyim yatak ve wc arası midem hep ağzıma geliyor geceleri yemekten 3 saat sonra yatağa giriyorum ama yinede yok uyuyamıyorum ya. Yok mudur bunun bir çaresi felan Allah aşkına biriniz birşey söylesin. Birde bebeğimin hareketler felan Maşallah güzel ona bir zararı oluyor mudur acaba.

Ne yazıkki kuzum az sabır sadece benimde gözümden uyku akıyor ama uyuyamıyorum ya azonce bebeğim çok hareketliydi hıçkırığıda tuttu geçti sms bi gözümü kapatıp uyuyamadım geri doktorada gidicez bugün beni bu oğlan yordu vallahii saat olmuş 6.30 ben hala ayakta

Bence bayatlamaz ya dolapta saklarız zaten yani bilemedim ama biz normalde de eşimle çikolata stokçusuyuzdur hep dolapta tutarım bir şey olduğunu görmedim alırken son kullanma tarihiyle ilgili bilgi alırız olmadı
Dolaba koyunca beyazlamıuor mu çikolatalar?
Ay çok güzel kutularrrr
Ben de öyle diyip diyip fazla stoklamışım şimdi içine ne koyacam diye düşünüyorum
Ben hiç araştırmadım ama oda süsleme için anlaştığımız şirket ayarlıyor diye düşünmüştüm hep. Hala öyle diye biliyorum o yüzden bakmadım ya
Oda süsleme 5 bin tl istedi ve o ikramlıklwr için de ekstra para istedi o yüzden kendimiz yapacağız biz 1,500 tl felan çözüyoruz aynılarını nerdeyse
Ben yaptırmıştım gerçekten biraz da olsa kıllanmam oldu ne yazıkki 2ci yapıp büyütene kadar yapmamayı düşündüm oğlumda büyürse başlayacam hepimizin vücud farklı ya istersen dene
Bende hiç artmadı yıllardır yaptırıyorum diğer doğumlarımda da artmadı hala aynı

Pcos’lu olarak erkek tipi kıllanmam var, lazere iki üç seans gitmiştim yani tamamen bitmemişti ama baya seyrelmişti. Hamilelikte sanki daha da azaldı. Doğumdan sonra ne olur bilemiyorum umarım böyle devam eder paket mi alacaksın canım seans başı ödeme alanlar daha pahalı oluyor ama bana daha güvenilir geliyor

elif kıyamam yaa , sen bi doktoruna sorsana bu durumu belki rahatlatıcı bir ilaç verir, bebişe bir şey olmaz korkma :)

Kolu da olabilir canım, ben sürekli sağ böğrüme dirsek yiyorum sertlik benim de göbek deliğimin etrafında yer değiştiriyor ama büyüklüğünden anlıyorum popo mu sırt mı yoksa ayak ya da el mi artık ağırlık ne pozisyonda olursa olsun aşağıda hissedilecek bencee çünkü çok tombikleştiler

Tek çözümüm maalesef oturarak uyumak minik kuşun hareketleri zaten yapıyor mide yanmasınıııı zararı olur mu annesi

benim göğüslerimde hiç öyle ağrı sızı yok yaa oluşmuyor mu bende süt acaba
Yasemiiin bende de yok hatta ilk aylar gibi şişlik de kalmadı, başlarda dokunamazdım bile dolu doluydu sanki adet öncesi şişliği vardı şuan adet sonrası gibi söndü hacmi büyüdü, damarlar belirginleşti kahverengi kısım da genişledi ama anlamadım ya çok az kalmışken neden böle olduu

ayy aynı durumdayız acemim bende anlamadım ilk aylardaki gerginlik yok evet , inşallah herşey yolundadır

ayy aynı durumdayız acemim bende anlamadım ilk aylardaki gerginlik yok evet , inşallah herşey yolundadır
Ay inşallah yaa, süt zaten doğumdan sonra bile damla damla geliceği için belki normaldir böyle olması, hatta belki daha iyidir hassasiyet sıkıntısı yaşamayız perşembe doktora bir sorayım, 35 bitmiş olacak artık

Kizlar 3 gün sonra kontrolüm var ve seker takibi yapmam gerekiyor bu 3 gün günde 6 kez olcum yapıp yazmam gerekiyor açlık tokluk diye nasil yapılamaz onu da bilmiyorum sizden rica ölçüm yapan varsa kahvaltıdan ne kadar sure sonra bakıyoruz tokluga

Benimki heran her yerde valla o yüzden hiç anlamıyorum acemi

Canım aç karnına yapıyorsun kahvaltının yapıyorsun tam bir saat sonra ölçüm yapıyorsun üzerinden bir saat daha geçince ikinci ölçümü yapıyorsun açlık ve tokluk olmuş oluyor böylece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…