2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Dağları aşıp gidiyorum sorma o değil de doğumda napcam onu düşüyorum 🤷🏻‍♀️ burdaki devlette ilk dogumlari yaptırmıyorlar direk merkeze gönderiyorlar o yüzden takipli merkezde özel bir hastaneyi tercih ettim yoksa işimiz sıkıntılı burda
SEn kendini garantiye al kuzum tekmi gidiyosun ki

Bu beeğğnnnnnnn

Screenshot_20240422-115650_Instagram.jpg

Kızlar beyaz renginde krem kıvamında sümüksü bir akıntım var sizlerde de var mı
Benim bayadır var canım gün içinde bazen iç çamaşırı değiştirmek zorunda kalıyordum. Fizyolojik normal dedi doktor. Ama geçen hafta iç dudakta beyaz bi pamukçul gördüm. Hiç daha önce öyle bişi olmamıştı. Doktora söyledim fitil verdi, dün kullandım bugün akıntı daha az

SEn kendini garantiye al kuzum tekmi gidiyosun ki
İşte onun için merkeze gidiyorum yok tek gidip gelemem eşimle gidiyoruz araçla mecbur o işten izin almak durumunda kalıyor oda zor oluyor o yüzden sıkıntılı benimki de neyse az kaldı bakalım geçecek elbet

• Beğen
Reactions: Jou
İşte onun için merkeze gidiyorum yok tek gidip gelemem eşimle gidiyoruz araçla mecbur o işten izin almak durumunda kalıyor oda zor oluyor o yüzden sıkıntılı benimki de neyse az kaldı bakalım geçecek elbet
Hee insallahh vaktiylee güle güle oynaya oynaya gidersin hastaneye yerleşirsin alırsın bebişini😍😍 ben kızımda hic bir macera yaşamadım gun alindı gittim yerlestim😅😅😅 2022 annelerinde hep macera aşamasındaydı bikaç kişi normal gittik yerleştik :KK70:

Hee insallahh vaktiylee güle güle oynaya oynaya gidersin hastaneye yerleşirsin alırsın bebişini😍😍 ben kızımda hic bir macera yaşamadım gun alindı gittim yerlestim😅😅😅 2022 annelerinde hep macera aşamasındaydı bikaç kişi normal gittik yerleştik :KK70:
Hadi inşallah bakalım hayırla zamanında gelsinler 🤲🏻🤲🏻🤎

• Amin
Reactions: Jou
Bugün benim bıdığın hareketlerini aşağıda hissediyorum böyle vajinaya doğru direk ayakları mi aşağıda aceba başı mi yukarda oluyor böyle olunca aşağıya baski yapıyor ama ama göbek kısmında da sertlikler oluyor ayak mi el mi bilemedim böyle olunca nasıl oluyor acaba siz nasıl hissediyorsunuz bide nasıl hareketli beni sallıyor resmen 🫡

Bugün benim bıdığın hareketlerini aşağıda hissediyorum böyle vajinaya doğru direk ayakları mi aşağıda aceba başı mi yukarda oluyor böyle olunca aşağıya baski yapıyor ama ama göbek kısmında da sertlikler oluyor ayak mi el mi bilemedim böyle olunca nasıl oluyor acaba siz nasıl hissediyorsunuz bide nasıl hareketli beni sallıyor resmen 🫡
Benim de bazen böyle oluyor canım aşağıda da hissediyorum kaburgalarıma doğru da göbek deliği civarlarında da kasılmalar oluyor zaman zaman bir de dirsek mi ne atıyor kayar gibi en çok da ondan etkileniyorum 😂😂

Normal benimde oluyo kacgündürr
Benim de oluyor bayadır bugün biraz daaha yoğun jou
Benim bayadır var canım gün içinde bazen iç çamaşırı değiştirmek zorunda kalıyordum. Fizyolojik normal dedi doktor. Ama geçen hafta iç dudakta beyaz bi pamukçul gördüm. Hiç daha önce öyle bişi olmamıştı. Doktora söyledim fitil verdi, dün kullandım bugün akıntı daha az
anladım wasntcığım ben bir daha ki kontrolümde doktoruma danışayım bu konuyu
Bendede var daha önce enfeksiyondan sanıyordum o da sıfırlandı tuvalete sıkışınca oluyor sürekli değil herkesin aynı değil yanlış yönlendirmek istemem enfeksiyon gibi geldiyse ihmal etme idrar ver canım
teşekkürler burcuu , haftaya kontrolüm var doktorum kan idrar bakacağını söylemişti vereceğim :)

ben bir kaç gündür tümüyle aşağıda hissediyorum karnımı , görenler de karnın düüşmüş diyor :KK23:

Benim de bazen böyle oluyor canım aşağıda da hissediyorum kaburgalarıma doğru da göbek deliği civarlarında da kasılmalar oluyor zaman zaman bir de dirsek mi ne atıyor kayar gibi en çok da ondan etkileniyorum 😂😂
Bende hem vajina hem popoya doğru bir baskı hissediyorum böyle içerden her yerde geziyor valla ayaklarını bazen inan sağ böbreğime doğru ittiriyor hem görüyorum hhem hissediyorum çocuğum orda ne işin var diyorum o kayma bende de çok oluyor aşırı garip oluyorum o zaman 😅 ama bugün aşağıda hissediyorum bide kalkınca sabah sanki karnım öncekilere göre aşağı inmiş gibi hissettiim

ben bir kaç gündür tümüyle aşağıda hissediyorum karnımı , görenler de karnın düüşmüş diyor :KK23:
Yasemincim senin bebiş yolu yaptı anlaşılan hayırla gelsin sağ salim kolaylıkla bende bugün kalktım karnımı böyle sanki diğer günlere göre daha aşağıda hissettim benimki tam böyle göğsümun altındaydı hareketleri falan o kadar yukardaydi ama bugün farklı gördüm göbüsümu hareketler aşağıda en fazla yukarda hareket kısmı göbek deligimde ordan da aşağıya indiğini anladım yani indi mi naptı anlamadım

Ben dün eşimi işe gönderdikten sonra gündüz 2 ye kadar yataktaydım canım hiç bir şey yapmak istemedi 😂😂😂😂
Oohhhh en sevdiğimmm🤣🤣🤣🤣 ben hamileyken sabah 7de gözümü açardım ne alakaysa:KK70: öğlen 12 ye kadar yatakta dolanırdım kklara takılırdım :KK70: herkes diyodu ya bi uyu uyusaymışım keşke😀

Yasemincim senin bebiş yolu yaptı anlaşılan hayırla gelsin sağ salim kolaylıkla bende bugün kalktım karnımı böyle sanki diğer günlere göre daha aşağıda hissettim benimki tam böyle göğsümun altındaydı hareketleri falan o kadar yukardaydi ama bugün farklı gördüm göbüsümu hareketler aşağıda en fazla yukarda hareket kısmı göbek deligimde ordan da aşağıya indiğini anladım yani indi mi naptı anlamadım
evet kuzum benim içime de doğuyor ki çok beklemeyecek sanki Sena hanım , kavuşmak için niyetli gibi :) aynen böyle yukardan bakınca da aşağıda gibi duruyor

X