Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ayy valla kızımda herşeyi yıkayıp ütülemiştim bu vakte kadar ama oğlana haksızlık yapıyormusum gibi geliyo. Ama bunu da kestiremıyom sanki tospik geliyo gibi gene boşuna almıs olmayayım diom. Bi diger yandan erkenden gelmek için diretiyor erken olursa da kücük lazım kıyafet. Bikaç gun idare etcek kıyafet alcam yada sadece. Kız ben de öle bi şans var ki evlenince hiç borcam gelmeyenlerdenim ben 😂
Hallolur canım bence de ya.Gene ben çantasını yaparım da acele etmiyorum sadece sende yaparsın, haksızlık yapıyormuş hissi bende de var.Yok bu borcam gibi değil herkes bi üst baş mutlaka getiriyor😂

Benim var ya üst baldırımda kasığıma doğru düğümlü damarlar😓 doktorum kalp damara da gitsen çorap verecek giyebilsen rahat edersin dedi ama hiç giymedim açıkçası onun dışında bana bir ağrısı sızısı yok. Çok ayakta kalırsam ayaklarım şişiyor huzursuz ediyor sadece Papatya0593 Papatya0593

Başta bilmediğimden korkuyordum şimdi bildiğimden korkuyorum bende😂 benim bide göz problemim var retinam ince göz doktoru normal yapmamalısın yırtılabilir dedi kendi doktorum bu bir risk alınır bence 2. Doğum daha kolay olacak dedi bende alacağım o riski gibi ama bi yandan o da korkutuyor
Doğumlar yakın olduğu için evet rahat olucak ama insan yinede tedırgın oluyor

0-3 ayın hepsini ütüledim gerisini ütülemicem. Hijyen için ilk sefer ütüleyin diyo herkes
Aynen ben de ütüledım yerleştırdım ama sağ olsun benım benım oğlan odaya her gıttıgınde acıp dagıtoyor şuan bıldıgın dagınık bır sekılde duruyor 🤣🤣🤣🤣

Kızlar alışverişi ne yaptınız ? Bitirebildiniz mi? Ne eksiği kaldı bebişlerin
sanırım çoğu şey bitti ya. kıyafet, bez, araba, puset, beşik, nevresimler, reflü yatağı, banyo takımı, bakım malzemeleri vs. bunlar bitti çok şükür. biberon ve mama hala almadım, süt olmazsa ve gerek olursa hemen aynı gün alabilirim diye düşündüm. Mama sandalyesi ilk altı ay filan gerekmez herhalde onu da almadım. süt sağma makinesi yine gerekli olursa aynı gün alabilirim bir eczaneden filan. düz kafa yastığı diye bir şey var ya, o kalmış favorilerimde. bilmiyorum çok gerekli bir şey mi? duruma göre alacağım. kanguru/sling ve ana kucağı almadım. ikisini de bebeğin durumuna göre karar vermek istiyorum. bazı bebekler sevmiyormuş. başka da bir şey gelmiyor aklıma. sizler bebeğin kıyafetlerini kaç aya kadar aldınız? ben ilk üç ay başka bir şey almam diye düşünüyorum. üç aydan bir yaşa kadar da parça parça birkaç şey var. zamanla ekleme yaparım artık.

M MadameCurie selam canım nasılsın ikizlerin nasıl 🌸🩷 İsimlerine karar verdiniz mi 🙏🏻
Bugüne kadar herşey yolunda gidiyordu bugün rutin nst de 40-60 arası kasılmalarım çıktı:KK43: rahim ağzım 2 gün önce normaldi 23 mm e düşmüş uzunluğu bu yüzden yatış verildi bu gece hastanedeyim. Dualarınızı bekliyorum🙏

Bugüne kadar herşey yolunda gidiyordu bugün rutin nst de 40-60 arası kasılmalarım çıktı:KK43: rahim ağzım 2 gün önce normaldi 23 mm e düşmüş uzunluğu bu yüzden yatış verildi bu gece hastanedeyim. Dualarınızı bekliyorum🙏
Açılman yok kuzu demekki toparlarsın bu gece bir kısmınız yasadık 28-29 da cıkmıstı benim ilk sancılarım düzenliydi. 1 hafta sonra gene oldu hastanede kaldım şimdi evdeyüm 31 doldurduk perşembe randevum var şuan galiba kontrol altında. sheismaya sheismaya da kaldı baya hastanede Sen kaçıncı haftadaydın.

çok geçmiş olsun canım inşallah uzar. kaçıncı haftaydı? ikiz gebelikte zaten biraz erken başlıyor doğumlar sanırım di mi?

X