Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Olabılır sın tabıkıde nıe olmayasın mesela geçen sene temmuz annesıydım guruptan üç kişi hamıle kaldık ben Eylül'de dıgum yapıcam arkadasım kasımda ama oda sızın guruba adını yazdırmıs oda sezeryandı yanılmıyosam 😍😍
O zaman olayım 😍
Linakiz Linakiz selamlar, aslında Ekim anneleri grubundayım ama doğum %99 eylülde olacak bu yüzden buraya da dahil olmak istedim 🥹 sat 30.12.2023
Beklenen doğum tarihi 5 Ekim ama sezaryen olacağı için ve bir hafta da önde gittiği için eylülün 20-25’i gibi 🥹
Cinsiyetimiz kız, adımız İpek
Anne yaşı 30, şehir İstanbul, kese 5+0, ilk kalp atışı 7+2

Evet canım doğru söylüyorsun fakat üst katta kv var bir kere aşağı inip ne yapıyorsunuz yardım edeyim demiyor tamam yaşlı ondan çok bişey beklemiyorum zaten ama ufak tefek şeyleri bile yapabilir kendi annem eşim ve ben yapıyoruz. Yardıma çağırdığım kimse gelmiyor ne güzel değil mi ben onların bütün işlerine koşmuşken . Evde el değmemiş bir yer kalmadı nerdeyde her yer boyandı evim eski ahşap ev tavanlar yağlı boya kapılar panel boya duvarlar boya heryer boya koku pislik eşyaların dağınıklığı cekilen mobilyalarının arkalarının pisliği baza altları aman Allahım bunca işin altından çıkmak çok zor 😭 malesef yapmak zorunda kalıyorum eşim sana çok üzülüyorum tıp dünyasında ilkleri yaşıyorsun doktor yat dedi senin yaptığın işlere bak diyor . Bakalım kv temizliğe yardımcı çağıracak mış onu bari yaptı Allah razı olsun aşırı yoruldum anlatılır gibi değil bugün 3. Gün
Kıyamam ben sana kuzum benim ya 😔 bu işlerin hepsi hamileliğimin sonuna kalması çok kötü olmuş. Haklısın o evde yiyor içiyorsunuz illaki temizlenmesi gerekiyor havalar da sıcak Allah yardımcın olsun

Aynen hem Temmuz'u takıp edıyorum hemde ağustos su doğum lar erken bu sene bebekler sıcaktan duramıyor ama benim kı Eylül'de olur normal olunca 40 beklemezse eylül başi gıbı doğar dıe düşünüyorum 🤣🤣🤣
Hayırlısıyla gelsin bebiş inşallah 🥰

O zaman olayım 😍
Linakiz Linakiz selamlar, aslında Ekim anneleri grubundayım ama doğum %99 eylülde olacak bu yüzden buraya da dahil olmak istedim 🥹 sat 30.12.2023
Beklenen doğum tarihi 5 Ekim ama sezaryen olacağı için ve bir hafta da önde gittiği için eylülün 20-25’i gibi 🥹
Cinsiyetimiz kız, adımız İpek
Anne yaşı 30, şehir İstanbul, kese 5+0, ilk kalp atışı 7+2
Hoşgeldin canım ekledim tabiki 🌸🩷

Selam kızlaar. Ben doğurdum. Salı günü nst de sancım çıktı düzenli ve yüksekti doktorum yatış verdi araştırma hastanesine yattım zaten serkulaj olmuştum dün gece dikişimi açtılar sabahta açılmam olduğu için acil sezeryan diyip ameliyat oldum. Bebeğim 1365 gram boyuda 36 cm sabah 10.22 de doğdu. Ama sütüm yok sabahtan beri ellede sağdım pompaylada 1 damladan fazla çıkmıyor çocuğa götürdük ama ağzına anca değiyordur midesine gitmez ki küveze aldılar zaten. Doktor biraz biriktir getir dedi. Süt arttıcı çaylar varmış internete baktım ama istediğim şeyi göremedim siz hiç kullandınız mı süt arttırıcı çay damla bişey. Sütünü bekliyoruz bişey vermedik çocuğa dedi canım sıkıldı. İnşallah iyi oluruz bebeğimle burdan çıkarız dualarınızı bekliyorum 🫶🏻
Selam canım nasılsınız 🌸

Bu nasıl bir sıcak öğlende az kalsın baygınlık geçirecektim başım döndü sallandı çok fena bunaldım ya 37 derece gösteriyor ama evin içi buhar kazanı gibi pervane desen kendine bile hayrı yok şuan. Lütfen şu sıcaklar bir an önce geçsin ağlıcam artık 😢
Geçicek gibi değil inanılmaz bişey bi

Sıcaklardan artık beslenemez de oldum ne yemek yapasım geliyor ne hazırlayasım evde tekim genel olarak ay bunaldım valla hep hazır yemek istiyorum yakınımda da kimse yok yapsın getirsin bunaldım gerçekten 😔 Bide eşime yemek yapmadan hiç duramam akşam mecbur yapıyorum dayanamıyorum artık sıcaktan
Canım ne zaman bunalırsan beni aklına getir, bende tekim ve 15 aylık yürüyen bir erkek çocuğu var bazen hemen nerdeyse oğlan yastığı yere koyup yatıyorum o oynarken , yemek falan da işte menemen yumurta vs yapıyoruz haftada en az 1-2 gün onun haricinde ev zaten eline sağlık düzenli temizliğe alıyorum birini ama günlük ev işini bile yapamıyorum, Allahım çok şükür ama çok zormuş 😅

Kızlar selam, bugün fizyoterapistim aslında beni bugün çağırmayacagını düşündügünü söyledi. Arada dinlendirsek sizi diye konuştuk dediler. Acaba onlarda mı yüzümün düzeleceginden umudu kestiler ne diyosunuz😔

Canım ne zaman bunalırsan beni aklına getir, bende tekim ve 15 aylık yürüyen bir erkek çocuğu var bazen hemen nerdeyse oğlan yastığı yere koyup yatıyorum o oynarken , yemek falan da işte menemen yumurta vs yapıyoruz haftada en az 1-2 gün onun haricinde ev zaten eline sağlık düzenli temizliğe alıyorum birini ama günlük ev işini bile yapamıyorum, Allahım çok şükür ama çok zormuş 😅
Oy çok zor gerçekten Rabbim hepimize kolaylık versin 🙏🏻 Tek isteğim sıcakların biraz azalması geri kalan haloluyor bi şekilde

Bu nasıl bir sıcak öğlende az kalsın baygınlık geçirecektim başım döndü sallandı çok fena bunaldım ya 37 derece gösteriyor ama evin içi buhar kazanı gibi pervane desen kendine bile hayrı yok şuan. Lütfen şu sıcaklar bir an önce geçsin ağlıcam artık 😢
Ben de o durumdayım nefesim daralıyor içime çektiğim hava o kadar sıcak ki yetmiyor. Ellerim ayaklarım ateş gbi kendi vücut sıcaklığım yetiyor zaten😔

Kızlar selam, bugün fizyoterapistim aslında beni bugün çağırmayacagını düşündügünü söyledi. Arada dinlendirsek sizi diye konuştuk dediler. Acaba onlarda mı yüzümün düzeleceginden umudu kestiler ne diyosunuz😔
Canım temelli öyle kalmayacak ya düşünme kötü kötü şeyler aaa

Ben de o durumdayım nefesim daralıyor içime çektiğim hava o kadar sıcak ki yetmiyor. Ellerim ayaklarım ateş gbi kendi vücut sıcaklığım yetiyor zaten😔
aynı şekilde :KK43: 30 yıldır gördüğüm en sıcak yaz sanırım. o da bizim hamileliğimize denk geldi. günde 6-7 kere soğuk suyun altına giriyorum ama yarım saate alev alıyorum yine 🥹 Allah yardımcımız olsunn

X