Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Evet takıntılı ben balayındayken yerine gelen kız gitti bana birini bul kaldım böyle diyip ağlamıştı. 34 ya da 35 de bırakırım herhalde bi sorun çıkmazsa

Çikolata kutusuna da Bilge yazdırdık. Hastane odası kapısı onune koymak.icin ayaklı balon standı ve balonlar aldım. Hediyelik olarak yildiz şeklinde incili anahtarlık.
Selamlar, ekim anneleri grubunda olup büyük ihtimalle eylülde doğuracak olanlardanım Acaba balon standını internetten mi aldınız, öyleyse link paylaşabilir misiniz?

Evet takıntılı ben balayındayken yerine gelen kız gitti bana birini bul kaldım böyle diyip ağlamıştı. 34 ya da 35 de bırakırım herhalde bi sorun çıkmazsa
Dayana bılıceksen güzel ama dayanamıycaksan zorlama kendıni

Selamlar, ekim anneleri grubunda olup büyük ihtimalle eylülde doğuracak olanlardanım Acaba balon standını internetten mi aldınız, öyleyse link paylaşabilir misiniz?
Hoş geldın cnm temmuz hazıranda doğurdu çoğunluğu ağustos Temmuz'da başladı bizdende bir ıkı kışi doğurdu erken gelıyor bu sene doğumlar

Sıcaklardan artık beslenemez de oldum ne yemek yapasım geliyor ne hazırlayasım evde tekim genel olarak ay bunaldım valla hep hazır yemek istiyorum yakınımda da kimse yok yapsın getirsin bunaldım gerçekten Bide eşime yemek yapmadan hiç duramam akşam mecbur yapıyorum dayanamıyorum artık sıcaktan

Kızlar biliyosunuz boya badana yapıyoruz bir yandan temizlik derken benim doktorun sürekli yatacaksın demesine uyamadım karnım sipsivri uzadı kasılmalar arttı bu pisliğin içine doğum yapmak istemiyorum bitsin diye sürekli birşeyler yapıp kaldırıyorum sanırım ağır kaldırmaktan oldu BASUR oldum hayatımda ilk kez başıma geliyor fındık tanesi kadar büyüklükte bu normal doğuma engel mi nasıl geçirebilirim bunu dogurmadan strese girdim yorgun yorgun doğum yapacağım ya artık dayanamıyorum son vakitlerim artık hissediyorum

Hoş geldın cnm temmuz hazıranda doğurdu çoğunluğu ağustos Temmuz'da başladı bizdende bir ıkı kışi doğurdu erken gelıyor bu sene doğumlar
Hoş bulduk Benim %99 Eylül olacak zaten tahmini 5 Ekim görünse de sezaryen olacak çünkü, doktorum eylülün 20’sinden sonra bi zamanda alırız dedi O yüzden her gün burayı da takip ediyorum mutlaka

Acaba buradaki tabloya da dahil olsam mı?

Bebeğim çok haklısın hepimizin aklında yarım kalan işler var ama hiçbiri senden ve dahada önemlisi bebeğinden kıymetli değil ağır bişey kaldırma dinlene dinlene yap yada eşine yaptır. Henüz bebekler küçük ne kadar dururlarsa o kadar iyi basur ablamın normal doğumunda oldu ve 5 tane birden ıkınmadan kaynaklı emzirdiği için doktorun verdiği kremi kullandı aktardan sarı kantaron yağı kullandı evet hafifletti ama geçmedi malesef sende zorlama kendini daha fazla ilerlemesin

Kuşum buradan 2 arkadaşımız zorunlu temmuzda doğum yaptı çoğumuz ağustosta yapıcaz gibi duruyor bizdede durumlar senin gibi daha var diye balon standını düşünmedim ben ama ağustos anneleri kesin almıştır diye düşünüyorum çünkü bende orayı takip ediyorum ve çok kişi doğum yaptı

Listeyi acalım bence 3 kiişi saydım ben Linakiz

Evet canım doğru söylüyorsun fakat üst katta kv var bir kere aşağı inip ne yapıyorsunuz yardım edeyim demiyor tamam yaşlı ondan çok bişey beklemiyorum zaten ama ufak tefek şeyleri bile yapabilir kendi annem eşim ve ben yapıyoruz. Yardıma çağırdığım kimse gelmiyor ne güzel değil mi ben onların bütün işlerine koşmuşken . Evde el değmemiş bir yer kalmadı nerdeyde her yer boyandı evim eski ahşap ev tavanlar yağlı boya kapılar panel boya duvarlar boya heryer boya koku pislik eşyaların dağınıklığı cekilen mobilyalarının arkalarının pisliği baza altları aman Allahım bunca işin altından çıkmak çok zor malesef yapmak zorunda kalıyorum eşim sana çok üzülüyorum tıp dünyasında ilkleri yaşıyorsun doktor yat dedi senin yaptığın işlere bak diyor . Bakalım kv temizliğe yardımcı çağıracak mış onu bari yaptı Allah razı olsun aşırı yoruldum anlatılır gibi değil bugün 3. Gün

Bu arada kendi yapmış olduğum orjinal kantaron yağı var evde onu kullansam fayda eder mi acaba bi deneyeyim

Ay evet ne yemek yapcaz ya bıktım gerçekten

Olabılır sın tabıkıde nıe olmayasın mesela geçen sene temmuz annesıydım guruptan üç kişi hamıle kaldık ben Eylül'de dıgum yapıcam arkadasım kasımda ama oda sızın guruba adını yazdırmıs oda sezeryandı yanılmıyosam

Aynen hem Temmuz'u takıp edıyorum hemde ağustos su doğum lar erken bu sene bebekler sıcaktan duramıyor ama benim kı Eylül'de olur normal olunca 40 beklemezse eylül başi gıbı doğar dıe düşünüyorum

Dün geceki hava nerde şimdiki hava nerde akşam fırtına koptu resmen yağmurdur gök gürültüsüdür şuan yanıyoruz resmenn

Oraya da bakayım çok teşekkürler

Biri şuna erkek olduğunu hatırlatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…