Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ay inşallah yavrum bu sefer geçsin artık ne çektin ya bu halinle

Benden her gün 1-2 damla süt gelmeye başladı ya çok erken değil mi doğumu tetikliyor diye biliyorum. Tişörtümde görüyorum hep her gün oluyor nerdeyse

Ay hep onu düşünüyorum 6-7 nasıl doğurmuşlar diye inan öyle haklısın Rabbim çekemeyeceğin yükü yüklemez , 1 numaram benim çok fena 2 den mutluyum inşallah akıllı bir kızım olacak

Benden her gün 1-2 damla süt gelmeye başladı ya çok erken değil mi doğumu tetikliyor diye biliyorum. Tişörtümde görüyorum hep her gün oluyor nerdeyse
Bende yaklaşık 5-6 yıldır göğüsümü sıkınca klostrum tarzı bir sıvı geliyor doktora gittim kötü bişey çıkmadı ama şimdi çoğaldı göğüs ucumda tortu gibi kalıyor çok nadir sütyenime geçiyor

Hiç saçma değil bence benim de bi tarafım bir an önce doğurup kavuşmak istiyor, diğer tarafım da vücudundan ayrılmasın benimle olsun istiyor analık psikolojisi böyle birşey demek ki

Ay ben de çekindim kimseye soramadım bugüne kadar. Benim de meme ucumda tortu gibi ufak ufak yara kabuğuna benzer şeyler var. Ara ara temizliyorum (çok fazla ellemek istemiyorum doğumu tetiklerse diye) altından beyazımsı bişeyler gözüküyor ama sıkınca gelen bişey yok henüz. O kabuklar ne, o beyaz şey ne, niye oluyor bir türlü anlayamadım gitti

Ay hadi İnşallah haplardan sonra eski haline gelirsin kuzum

Böyle süt kesiği gibi dimi bende çok çekiniyordum sormaya ama o çok az sızıntıda birikip kuruyor beyaz beyaz kalıyor öyle ben her duşta iyice temizliyorum prolaktin hormonuma baktılar ondan dolayı olabiliyormuş oda normal çıkmıştı bakalım sütümüze bir katkısı olacak mı bu durumun

Kızlar o arkadaşım gece baya çekmiş. Suni sancı vermişler kaç saatte 2.5 santim tek açılma olmuş. En son sezeryana girmiş bebeği şu an küvözde

Yani o sıra açılma nasıl olur acaba ne yapmamız gerekiyor ? Son 3 ayda 4 kişi böyle oldu. Suni sancıya dayanamayıp doğuma gittiler açılmaları neden Olmuyor acaba

Yani o sıra açılma nasıl olur acaba ne yapmamız gerekiyor ? Son 3 ayda 4 kişi böyle oldu. Suni sancıya dayanamayıp doğuma gittiler açılmaları neden Olmuyor acaba
Canım olmayınca olmuyor asla ya kendi doğumu başlayıp açılması istenen boyuta gelmeyip sezeryana giden de var , biraz da nasip sanırım ama sabırlı olmak çok önemli ben 12 saat sancı çekip evde sancım sıklaşmasını beklemiş acele etmemiştim ama sancım sıklaşmamıştı artık yorulunca doktoruma gittim 6 cm di açıklığım gittiğimde sonrasında 3-4 saate doğmuştu oğlum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…