Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
kızlar hastahanelerden süt pompası kiralayabiliyorsunuz. Çalışan annelerimiz haricinde hiç almaya gerek yok.

İyi düşün iyi olsun kuzu ben günlerce süt kesici ilaç kullandım sezeryanda baslamıslar vermeye ilacı eve de verdi doktor bitti tekrar aldık süt kesilmedi die.
Benimde verdiler hastanede gelmesin diye ama eve çıktıktan ikinci günü göğüslerim semsert oldu ve deli gibi akmaya başlamıştı doktorumu aradım o ilaçtan bi tane daha almamızı söyledi ikinci kutuyu içince kesilmişti benim sütüm aynıyız sanırım

Benimde verdiler hastanede gelmesin diye ama eve çıktıktan ikinci günü göğüslerim semsert oldu ve deli gibi akmaya başlamıştı doktorumu aradım o ilaçtan bi tane daha almamızı söyledi ikinci kutuyu içince kesilmişti benim sütüm aynıyız sanırım
Aynen gonlunu ferah tut gelmezse süt gelsin die damlalar ilaçlar da var saglıklıca dogsunlar da tek derdimiz süt olsun🥹😍

Benim de mahvoldu yanlarım göbeğim. Bi umut hala yağ sürmeye devam ediyorum ama baktım yenileri de oluşuyo hiç işe yaramadı kendimi avutuyorum 😅
Seni de çevrendekiler "olsun sen yine sür yağını daha fazla çatlamasın" diye zorbalıyorlar mı 😂 bana sürekli öyle diyorlar, işe yaramıyor ki uğraşmak istemiyorum çatladı çatlayacağı kadar diyorum, olsun sen yine sür diyolar 🥲

Seni de çevrendekiler "olsun sen yine sür yağını daha fazla çatlamasın" diye zorbalıyorlar mı 😂 bana sürekli öyle diyorlar, işe yaramıyor ki uğraşmak istemiyorum çatladı çatlayacağı kadar diyorum, olsun sen yine sür diyolar 🥲
Çevremde kimse yok ki 🥲 eşim boşver uğraşma diyo motive ediyo sağolsun ama yine de sürüyorum bi umut çoğalmasın diye

Çevremde kimse yok ki 🥲 eşim boşver uğraşma diyo motive ediyo sağolsun ama yine de sürüyorum bi umut çoğalmasın diye
Ya ☹️ sarılasım geldi sana, biz varız bak ♥️🥹 çatlak konusunda ben de çok üzülüyordum açıkçası ama sonradan farkettim ki bu güzel yolculuğun ve inşallah oğluma nasıl kavuştuğumun izleri olacak 🥰 madem kurtulamıyorum bu çatlaklardan, bi şekilde sahiplenmesi öğrenmeliyim diye düşündüm 🥹

Benim hazin son o sanırım, valla başıma gelmeden diyemezsin belki hoş daha 2. De gelmedi ama benden tavsiye kızlar çocuklar arası 3 yaş olmalı en az ya çok zorlanıyorum, oğlan el ayak sürekli ilgi istiyor çok normal çünkü o da daha bebek ve ben 30 haftalık hamileyim, uykum geliyor karnım acıkıyor kalçam ağrıyor, doğumdan sonra yardımcı alacağım yoksa sanırım beni ücretsiz izin bitiminde bakırköye atarlardı😂
Çok zor kuşum hakikaten vücudumuzda alışık değil ki eskiler gibi şartlarda büyümedik doğurabilelim ardarda. Ama Allah kolaylığını veriyor arkadaşımın ikincisi bir uslu gıkı çıkmıyor yavrumun bakmaya kıyamazsın birde güzel 🥰

Kızlar hepinize selam, bugün başka bir kulak burun boğaz doktoruna görünmek istedim tekrar fizik tedavi çıkışı. Sağolsun çok ilgilendi kulak testlerine girdim şükür bişey çıkmadı. Herpes virüsü kalıyor geriye dedi zona hastalıgıymış yüz felcine de neden olabiliyormuş. Bana bakteri ilacı verdi kadın doğumcumun izniyle kullanmaya başladım tabi. İlk doktor hiç ilgilenmemişti eğer hap tedavisiyle iyileşirsem bunca zaman çektigim çileye yanarım. Dua edinde bakteriyel hapı kullanmam sonucu iyileşme göreyim tez vakitte 😔

Ya ☹️ sarılasım geldi sana, biz varız bak ♥️🥹 çatlak konusunda ben de çok üzülüyordum açıkçası ama sonradan farkettim ki bu güzel yolculuğun ve inşallah oğluma nasıl kavuştuğumun izleri olacak 🥰 madem kurtulamıyorum bu çatlaklardan, bi şekilde sahiplenmesi öğrenmeliyim diye düşündüm 🥹
Yaa🥲 evet kabullenmek lazım ya üzülmenin manasınyok benim zaten önceden de beyazlaşmış çatlaklarım vardı 🤷‍♀️ bana asıl garip bi hüzün çöktü karnımdan gitcek olmasına üzülüyorum çok saçma değil mi ya :KK43:

Kızlar hepinize selam, bugün başka bir kulak burun boğaz doktoruna görünmek istedim tekrar fizik tedavi çıkışı. Sağolsun çok ilgilendi kulak testlerine girdim şükür bişey çıkmadı. Herpes virüsü kalıyor geriye dedi zona hastalıgıymış yüz felcine de neden olabiliyormuş. Bana bakteri ilacı verdi kadın doğumcumun izniyle kullanmaya başladım tabi. İlk doktor hiç ilgilenmemişti eğer hap tedavisiyle iyileşirsem bunca zaman çektigim çileye yanarım. Dua edinde bakteriyel hapı kullanmam sonucu iyileşme göreyim tez vakitte 😔
İnşallah işe yarar bu tedavi 🌸

X