Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Orası öyle cnm

Ben gerçekten beğendim katlanjnca biraz yer kaplıyor ama tek hamlede kapanıp açılıyor ayrıca puseti arabaya takılıyor ve araba gerçekten çok hafif. Birde fren sistemi falan kontrol ettiğimde çok sağlam gözüküyor. Bir araba için 10-15 çok uçuk fiyatlar sanırım şuan bizim arabalar 8 falan olmuş

Hastaneden kucağımda çıksam bişey olmaz o halde. Zaten araçta koltuğu olacak, arabadan inip eve gidicez. Dediğin gibi 2-3 kere kullanılacaksa hiç gerek yok o zaman onca para vermeye. Teşekkür ederim canım benim
Canım ben de Ekim anneleri grubundayım. Görünce mesajını yazayım dedim, bazı hastaneler puset olmadan bebeği çıkarmıyorlar doğumdan sonra. Bilgin olsun belki sizin hastane de öyledir, bir sor istersen öncesinde

Kızlar merhaba.. 26.haftamda kasıklarımda aşırı baskı ve ağrılarla doktora koştum dün ve amniyon sıvımın fazla olduğunu öğrendim.Sınır 8 cm miş ve benimki 9 cm çıktı..
Hemen açlık şekerime bakıldı, çok şükür şeker çıkmadı.Diğer tahliller de temiz.Bebeğim 900 gr ve ultrasonda bi sorun görünmedi ama bu haftalardaki sıvıda artış istemediğimiz bi durum dedi doktorum..Endişeliyim...
Ayrıntılı ultrasonda detaylı bakılmasını istedi.Henüz ayrıntılı ultrasona girmedim bunları duyduktan sonra korkuyorum..
Yorum yapabilecek var mı bu duruma?

hay allah ya ben de optima kullanmasam mı :/

O ne saçma bişeymiş ya, daha öncesinde de duydum, tam bir saçmalık. Ben şehir hastanesine gidiyorum ama sorun şu, belediye seçimleri sırasında açtılar hastaneyi apar topar, dolayısıyla sisteme doktorlar da personel de çok hakim değil. Sağlıklı bi cevap alacağımı zannetmiyorum ama cuma günü randevum var bi sorayım. Teşekkür ederim kuzum

Bende de sıvı fazlalığı var ama kaç cm olduğunu bilmiyorum doktor 50 gramlık yükleme istedi bugün yaptırdım şuan 26+3 olduk. Açlık değerlerim gayet iyi bundan önce de iyiydi ama yüklemeden sonraki değer 159 çıktı doktorum 100 gramlık yükleme daha yapmamız gerekiyor kesin tanı için dedi çok sinirlerim bozuldu keşke baştan 75 gram yapılmış olsaydı bi daha şeker yüklenmek istemiyorum bi yandan endişelendim de şeker çıkmasına. Evde açlık tokluk takip etsem dedim 10 gün boyunca edebilirmişim ama hep soru işareti olur mu acaba kafamda

Benim vardı Puset yatmadı çok ağladı baktık olmuyor durmayacak kucağımda çıkardım

Kızlar merhaba bu haftalarda sizdede akıntı artısı oldu mu (30. Yada 29. Hafta) özellikle bazen su gibi ?

Kızlar nemlendirici ne aldınız? Mustelaya baktım ama içerikleri internette sorguladığımda hep zararlı ya da zararlı olabilecek içerikler var o yüzden onu eledim.
Canım ben nemlendiricisini , vucut yağını ve pişik kremini baby me den aldım ebebek in markası. İçeriği temiz ve organik geldi diğerlerine göre. Hatta Gögüs ucu kremimi de ondan aldım. Kullananlar memnun bu markadan.

Kızlar merhaba bu haftalarda sizdede akıntı artısı oldu mu (30. Yada 29. Hafta) özellikle bazen su gibi ?
Benim hamile kaldığım ilk günlerden beri var hatta artmış. Bazen duştan sonra vücudumu kremlerken bi anda bacaklarımdan aşağı doğru iniyor. Bazen beyaz bazen şeffaf ama genel olarak opak beyaz

Normalde hiç yapmıyor meyveli soda gibi içtim ben kuzum ama bulantılarımın döndüğü bu günlerde içsem bende kötü olurdum herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…