Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Özel Göztepe Hastanesine gidiyorum canım, doktorum özellikle riskli gebelik üzerinde uzman olduğu için tercih etmiştim başta çok sıkıntılar yaşadım çünkü. Sonra da değiştirmedim bana çok uzak olmasına rağmen. Ben de kesinlikle katılıyorum hangisi en sağlıklıysa kesinlikle diretmem önemli olan doğru kararı verebilmek. Peki sezaryen genel anestezi ile mi oluyor yani direkt bebeği kucağına alanlar var onlar epidural oluyor sanırım. Ayıkken o işlemi yaptırmak biraz korkutuyor sadece ama doğduğu gibi de ten teması kurup bebeğimi hemen kucağıma almak istiyorum. Kafam çok karışık 😅
Peki doğumu nerde düsunüyorsunuz

Kızlar ben zorunlu sezeryanla olucam benim doktorum kagıt hane Kızılayda yapıyor 35bin birde gaziosmanpaşa meedistanbul oda 45 bin fiyatlar yüksek sizler ne durumdasınız belli oldu mu doğum nasıl olcak nerde ve kaç para bana biraz yüksek geldi rakamlar

Evet canım tek doz önerdi doktorum zaten . Saglik ocağı iki doz öneriyoruz dedi ben ikinciyi yaptirmicam
Evet iki doz öneriyorlar bende gecen sene olduğum için tek doz oldum. Bir kaç gün ağrısı oluyor canım sımdıden gecmıs olsun kolunu yormamaya çalış ❤️

Hayırlı olsun inşallah , ben de o taraflarda anneme yakın bi hastane ya da pendikte kendime yakın bir hastane dusunuyorum ama daha baslamadim arastirmaya , orda goztepede hangi doktora gidiyorsunuz memnun musunuz
Gülşen Hanıma gidiyorum ben memnunum fakat özel sağlık sigortası kabul etmiyor o şekilde yararlanmak istiyorsanız. 1400 tl bi muayene ücreti var 🌸

Kızlar ben zorunlu sezeryanla olucam benim doktorum kagıt hane Kızılayda yapıyor 35bin birde gaziosmanpaşa meedistanbul oda 45 bin fiyatlar yüksek sizler ne durumdasınız belli oldu mu doğum nasıl olcak nerde ve kaç para bana biraz yüksek geldi rakamlar
Bende özelde sordum suanlık 20 dediler canım

Anneler merhaba. Daha önce 20 haftalık bir kayıp yaşadım. Şuan tekrar hamileyim 24. Haftaya girdim. Ufak bi stres yaşadım. Bugün hiç hareket etmedi. Korkuyorum. Böyle bir durum yaşayan var mı
Canim senin yasadigin stres onu etkilemistir ben gecen gun agda yaptim cok zor gecti bagir cagir 1 gun oynamadi

Perinatolog baktı kötü bi şey dememişti o yüzden inşallah yanılmıştır diyorum :KK43: Sen nasıl oldun abla sancıların dindi inşallah
Canimm ben su sira iyiyim sukur boyle devam ederim insallah tasinma surecindeyiz onun yoruculugu var okadar perinatalog baktiysa hepsinin ustu korkma sen icini rahat tut kuzum

Türk kahvesi ve yanına bir tatlı düşünüyorum ben canım, çay işine girersem oturmaları çok olur
Eşimin tarafı çok kalabalık ve herkes te gelmek ister muhtemelen erkenden
Kayınvalidem güzel baklava yapıyor, son zamanlar ki tavrına bakıp bi tepsi yapabilir misin diye sormayı düşünüyorum
Eğer yapamayacak gibi bir enerji alırsam ya hazır alırız ya da ıslak kek gibi bişeyler yapıp dolapta hazır ederim diye düşünüyorum
Hahaha tavrina gore mi karar veriyorsun vallahi ne zor yaaa ben agirlayamam kimseyi ben kimseyede gitmem dogum yapanlara 3 ay hem logusa hem bebek mikrobik acisindan dusunurum ondan dolayi kendinizi baski altinda hissetmeyin

Oyyy oyy şanssızlığa bak yaaaaa, iyi yapmışsın 🤦🏼‍♀️ İnşallah değerlerin çok çok çok iyidir 🙏🏻😞 benim değerlerin düşük olmalarının etkisi aşırı halsizlik, abartmıyorum ayakta 5 dakikadan fazla kalınca nabzım fırlıyor bayılacak gibi oluyorum, konuşurken durup düşünüyorum bazen ne diyecektim ben acaba diye 😅 Bunların farkına doktor tahlil sonuçlarını yorumlayınca vardım 🥹
Multivitamin kullanıyormuydun peki ona rağmen mi düşmüşler

Merhaba canım bende gop medicalparkla anlaştım. 50 bin ödedim. Aslında paket daha uyguna geliyor. 10 muayene 10 ek muayene hakkın var. Tüm testler dahil . Sezaryen ya da normal doğum ücreti dahil. Ekstra başka şeyler de var. Muayene ücretleri zaten 1500-3000 arasında değişiyor. O yuzden paket bana mantıklı geldi.
Merhaba hangi dr a gidiyorsunuz memnun musunuz? Bilgili ve ilgili mi acaba? Hamis kalmaya çalışıyorumda

Kızlar iyi akşamlar park yatak almayı düşünenler ya da alışverişlerini yapanlar hangi model tercih ettiniz bizlerle de paylaşır mısınız? Bir de bebek arabası önerisi istiyorum travel sistem olanlardan Bi ara grupta baya bi paylaşılmıştı öneriler ama ben kaçırdım orayı bu hafta bebek arabası park yatak bir de oto koltuğu alayım diyorum büyük parçaların bi kısmı çıksın aradan çünkü sıcaklar birde giderek haftamız ilerliyor ben sanki gunden güne iyice halsizlesmeye başladım sıcaklar iyice basmadan dolasayım biraz

Kızlar iyi akşamlar park yatak almayı düşünenler ya da alışverişlerini yapanlar hangi model tercih ettiniz bizlerle de paylaşır mısınız? Bir de bebek arabası önerisi istiyorum travel sistem olanlardan Bi ara grupta baya bi paylaşılmıştı öneriler ama ben kaçırdım orayı bu hafta bebek arabası park yatak bir de oto koltuğu alayım diyorum büyük parçaların bi kısmı çıksın aradan çünkü sıcaklar birde giderek haftamız ilerliyor ben sanki gunden güne iyice halsizlesmeye başladım sıcaklar iyice basmadan dolasayım biraz
Civil'den kraft texas aldım canım ben dün. Yatak dahil 4500e geldi. Mağazada beğenmiştim. İndirime girince alayım dedim. Hiçbir şey almamıştım şimdiye kadar. Normalde elele bonte düşünüyordum ama bunu mağazada beğendiğim için gördüğüm bir şey olsun istedim.

X