Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    34
Aa daha soylemediniz mi bende 3 dusukten sonra milletin acima kendince akil verme ve surekli sebebini bilmelerine ragmen bi sacma sapan haller bikmistim 4. Yü 5. Aya kadar kimseye demedim herkes tribe girdi 🤣
geçmiş olsun canım neden düşük oldu sebebini buldular mı ona göre tedavi olup mu gebesin şu an yoksa spontane mi? 😅 ben bugün tam 12. haftadayım bir haftaya kendi aileme söyliyeyim diyorum eşim kendi ailesine 6. ayda soylicekmiş 🤣🤣🤣 tamam dedik ona karar verdik

Bende kimse inanmaz diye söylemedim ama bende 9 haftanın sonundan beri hissediyorum. Çok net anlıyorum o olduğunu :) ikinci gebeliklerde daha erken hissedilirmiş sanırım ondan benimki. Kimse gülmesin halime diye paylaşamadımda içimde patlamıştı yahu :)
inanki ben de hissediyorum eşim abartma yazdır şişkinliktir diyor ama zaten benim öyle gazım şişkinliğim yok zaten resmen sol karın altta böyle pıt pıt özellikle dün daha çok hissettim büyüyo bebişler herhalde 🧿🧿

Ben de hissettim hatta tam 9.hafta basında aynen böyle seyirme gibi ebe bagırsak hareketidir hissedemezsin dıyor ben bagırsak hareketiyle o farklı anlıyorum dedım zayıfsın belki olabilir dedi ama pek inanmadı😁doktorumda bebek hareket ettiğinde kan akışı değişir onu hissediyorsun diyor ama yıne tabı bebeğin hareketine bağlı hissettiğin bişey dedi
Peki normal de hamile değilken bu hisler neden yok😄 demekki biz hissediyoruz doktorlar her ne kadar hisetmezsiniz desede:⁠-⁠)

@Zuzushh the YARGI Machine canım sanki seni göremiyorum bi kaç zamandır yada bana mı öyle geliyor bilmiyorum herşey yolunda mı?

cinnabon cinnabon kuzum bu arada A Agusto arkadaşımızı listede göremedim ama bende mi sorun gece gece göremiyorum uykudan belkide 😂
Yok canım ben haldır küldür girdim öyle çünkü güncel sayfa arıyordum cinsiyet tahmini için sonra bi girdim çıkamadım 🤣🤣

Bi

Bizde kızda emin gibiyiz Zeynep istiyoruz yanına bı isim olur mu olmaz mı bilmiyorum.kaynana ismi değil buarada.erkek isminde de çok kararsız kaldık.esim eski tarih isimlerini çok seviyor hatta oğlumun adı da metehan.bunda da Alpaslan, Melikşah Oğuzhan vs diyor.ben istemiyorum .bende kerem ismini çok seviyorum Keremcem yada keremAli diye istiyorum ama eşimde onlara sıcak bakmıyor.cinsiyet kesinleşince daha net bsyler konuşulur artık 🤗
Ben de kesinlikle Türkçe isim koymak istiyorum ama çok kısıtlı seçebileceğim şeyler özellikle kız bebekte, hala deli gibi araştırıyorum bakalım 😅😅

Senin kaç hafta Nipt yaptırdın mıı 😁
yok nipt degıl benm kı bıraz karısık:)ben dk gttgmde normlde 10+5 dı sat tarıhıme gore ama kızcem baya buyuk cıktı :) dktr bıle bu baya buyukmus ya dedı hıc terettut etmeden kız oldugu gözüktü zaten sat tarıhımı sımdılık 1 hafta one aldı 11+5 te ögrendk diyoruz :) bakalm onumzde randevuda sat tarıhımı 1 hafta dahada alablr :) dogum ıcın kafamz karsmasn dedı :) baklım hayırlısı ama sennkı kız :)suan 14 haftalıgız:)

geçmiş olsun canım neden düşük oldu sebebini buldular mı ona göre tedavi olup mu gebesin şu an yoksa spontane mi? 😅 ben bugün tam 12. haftadayım bir haftaya kendi aileme söyliyeyim diyorum eşim kendi ailesine 6. ayda soylicekmiş 🤣🤣🤣 tamam dedik ona karar verdik
Bende 11 haftaligum daha kimse bilmiyor

Bende kimse inanmaz diye söylemedim ama bende 9 haftanın sonundan beri hissediyorum. Çok net anlıyorum o olduğunu :) ikinci gebeliklerde daha erken hissedilirmiş sanırım ondan benimki. Kimse gülmesin halime diye paylaşamadımda içimde patlamıştı yahu :)
Benim bugün 10+5 akıntım var diye kontrole gittim doktorum muayene etti hareket ettiklerini gördük. Bende hissetmem normal mi sanki hissediyorum dedim. Kalp atışı gibi pıt pıt hissedebilirsin dedi 🥰 yani hissetmemiz normalmiş 🥰

Peki normal de hamile değilken bu hisler neden yok😄 demekki biz hissediyoruz doktorlar her ne kadar hisetmezsiniz desede:⁠-⁠)
Doğru diyorsun valla onlar kitabi bilgi olarak dıyor bence ilk gebelikte 20 22.haftalarda dıyor ben kızımı 16.haftada hıssetmeye başlamıştım😀

yok nipt degıl benm kı bıraz karısık:)ben dk gttgmde normlde 10+5 dı sat tarıhıme gore ama kızcem baya buyuk cıktı :) dktr bıle bu baya buyukmus ya dedı hıc terettut etmeden kız oldugu gözüktü zaten sat tarıhımı sımdılık 1 hafta one aldı 11+5 te ögrendk diyoruz :) bakalm onumzde randevuda sat tarıhımı 1 hafta dahada alablr :) dogum ıcın kafamz karsmasn dedı :) baklım hayırlısı ama sennkı kız :)suan 14 haftalıgız:)
Ay böyle denmez belki ama valla sevinirim kızsa 🙈😁

X