Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Maşallah senin bebe uzun olcak galiba😄
Galıba saglıklı olsunda gerısı onemlı degil tek sorun hareketlerı canımı yakmaya başlaması doktora dedım senın iç karın çevren küçük dedı bu yüzden her hareketı canını yakar dedı ama gayet ıyı şuan dedı aşiri hareketlı doktor bakarken tekme atıp durdu 🤣🤣🤣

Kızlar bızde her gıttıgımde büyük cıktıgı için net tarıh 32 den sonra soylenılen ulturoson ölçüsü olucak dedı kımı dedı önden gidip son zamanda kendı tarıhıne sabıtlenıyor duzelıyot dedı bakalım şuan 29+2 yız 33 haftallıkken tekrar gıdıcem ozman netlesıcek inşallah

Slm hanımlar bugün konturolumüz vardı 29+2 günlük olmuş doktorum haftasıyla gayet güzel dedı 40 cm boyu ve 1350 gram olduğunu soyledı 😍😍😍
Kuzu benim kızın gecen sene o tarihteki ultrasonuna denk geldim 40 cm boy kilo da 1500 civarıymış 36. Haftayı gectiginde kilosu 3200 falandı sanırım tam hatırlayamadım ama boyu 52 cm di. Uzun olabilir yani alısveriş yaparsan ona gore yap🙈

Kuzu benim kızın gecen sene o tarihteki ultrasonuna denk geldim 40 cm boy kilo da 1500 civarıymış 36. Haftayı gectiginde kilosu 3200 falandı sanırım tam hatırlayamadım ama boyu 52 cm di. Uzun olabilir yani alısveriş yaparsan ona gore yap🙈
Oğlumda 51 cm doğmuştu bakalım bu nasıl olucak sayılı günlere geldık geçmek bılmıyor resmen maşallah senın kınede

Oğlumda 51 cm doğmuştu bakalım bu nasıl olucak sayılı günlere geldık geçmek bılmıyor resmen maşallah senın kınede
EVET bide ben baya minyon biriyim ve agzıma hiç gıda girmedi enredeyse hamleyken 5-6 ay kustum dogurana kadar da herşeyden tıksınıyordum :KK70:et balık yumurta tavuk :KK70: yok. oyuzden ben şuan hiç alısveriş yapamıyorum ya

EVET bide ben baya minyon biriyim ve agzıma hiç gıda girmedi enredeyse hamleyken 5-6 ay kustum dogurana kadar da herşeyden tıksınıyordum :KK70:et balık yumurta tavuk :KK70: yok. oyuzden ben şuan hiç alısveriş yapamıyorum ya
Bende mıyon tıplıyım cnm 1/60 boyum var aklıma geldı ben 😔😔😔70 kılo olmusumn62 Le başlamıstım dogru durus yemiyorum da demekkı azda yesem yarıyor 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Kusmak bebeğe zarar veriyor mu büyüdüya artık bizimkiler ? Bazen benimde midem bulanıyor. Kusmak istiyorum ama tutuyorum rahim kasılması oluyor mu cunku ögürürken karın kasları agrıyorya biraz

Hamileliğimin en başından beri en büyük derdim. Kulübe hoşgeldin arkadaşım 🥲 Gaviscon şurup yazdır, dayanamadığın zamanlarda iç, faydasını göreceksin, geçmiş olsun kuzucum
Yarın yazdırayım bari ben pek ilaç kullanmıyorum son ana kadar ama artık dayanamıcam 🥴

Bebişin donuşlerımde vajınada faklı bır hıs hısseden varmı elektırık carpmıs gıbı oluyorum sankı bırde devıt ne verdı doktor unuz bana bunu vermıs

Eklentiler

• 1000008479.jpg
    1000008479.jpg
    138,9 KB · Görüntüleme: 18
Kusmak bebeğe zarar veriyor mu büyüdüya artık bizimkiler ? Bazen benimde midem bulanıyor. Kusmak istiyorum ama tutuyorum rahim kasılması oluyor mu cunku ögürürken karın kasları agrıyorya biraz
yok canım öyle bişey olur mu hiç. bazı kadınlar dogum masasında bile öğürüyor. gayet normal. her kusma bulantıdan olmayabiliyor. baskıdan reflü sebebplide kusma öksürük oluyor

yok canım öyle bişey olur mu hiç. bazı kadınlar dogum masasında bile öğürüyor. gayet normal. her kusma bulantıdan olmayabiliyor. baskıdan reflü sebebplide kusma öksürük oluyor
peki 30.haftada sulu akıntı artışı normal mi biraz önce basıma geldi endise etsem mi etmesem mi bilemedim :/ bir iki pecete silince su gibi bisey geldi. Cok seffaf ve asırı sulu olunca aklıma takıldı amniyon mudur acaba diye

Bebişin donuşlerımde vajınada faklı bır hıs hısseden varmı elektırık carpmıs gıbı oluyorum sankı bırde devıt ne verdı doktor unuz bana bunu vermıs
canım bana da yazacaktı evde venatura d3k2 var dedim kullansam olur mu diye. zaten bende tavsiye edecektim onu kullanmaya devam et dedi bana :)

canım bana da yazacaktı evde venatura d3k2 var dedim kullansam olur mu diye. zaten bende tavsiye edecektim onu kullanmaya devam et dedi bana :)
Yarın alıcam ama sankı hap bu bir öncekınde küçük şişey dı dört damla damlatıyordum suya içiyodum bakalım bu nasıl

peki 30.haftada sulu akıntı artışı normal mi biraz önce basıma geldi endise etsem mi etmesem mi bilemedim :/ bir iki pecete silince su gibi bisey geldi. Cok seffaf ve asırı sulu olunca aklıma takıldı amniyon mudur acaba diye
Ben de onceki hamileligimde bu sebebple bikaç kez hastaneye gittim ama normal dediler. Genelde normal ama su sızıntısı ihtimalide yok değil tabi bunu ölçen şeyler satılıyormus eczanelerde. Onlardan alıp bakabilirsin için rahat etsin diye.

X