Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Hamile yastıgımı çocuklar oyun oynarken patlatmıslar hep yenısınıde almak ıstemedım yastık koyup uyumaya çalışıyorum ama yok bana mısın demıyor eee getırırsen hamılelıgo yaza olursun böyle yarın 10 da randevum var bakalım kuzum ne kadar büyümüş 🥰🥰🥰
Git gör bakalım kızını bnde Allah nasip ederse haftaya gideceğim bakalım 1 ay oldu gitmeyeli

Git gör bakalım kızını bnde Allah nasip ederse haftaya gideceğim bakalım 1 ay oldu gitmeyeli
En son 23+3 ken görmüştüm şuan 28+3 olduk baya gecmış ya kız aradan abovvv araya bayram gırdı randevu bulamadım sen ne zaman gıdıceksın

En son 23+3 ken görmüştüm şuan 28+3 olduk baya gecmış ya kız aradan abovvv araya bayram gırdı randevu bulamadım sen ne zaman gıdıceksın
Aramızda 1 gün var sadece seninle . Ben haftaya cuma gitmeyi düşünüyorum randevu almadim daha doktorumdan pazardan sonra arar alırım ranvdevuyu

Aramızda 1 gün var sadece seninle . Ben haftaya cuma gitmeyi düşünüyorum randevu almadim daha doktorumdan pazardan sonra arar alırım ranvdevuyu
Devlete gıdıyorum doktorum çok ıyı herşeyi net söylüyor doktordan önce kılo ve tansıyona bakıyolar bakalım kac kılo aldım 🤣🤣🤣

Göbek yüzünden hiç bir şeye sıgamaz oldum resmen 🤣🤣🤣🤣

Eklentiler

• 1000008359.jpg
    1000008359.jpg
    113,3 KB · Görüntüleme: 86
Ben arada devlete de gidiyorum ama hiç kilo tansiyon olcmuyorlar hemen ultrasona alıyorlar zaten bilgide vermiyor burada ki doktorlar
Bızım farklı burda önce kılo tansıyon sonra randevu saatınde doktora gırıyoruz şimdi 32 + dan sonra önce kılo tansıyon sknra net sonra doktor üç yere gırıyoruz bılgıde verıyolar

Kız sen hazırlıkları bitirmissin ya resmen beşiği bile hazır kızın 🧿ben daha bugün çamaşır deterjanı aldım erkn mi acaba dedim 🤣
Hahha normalde bu o yedek buyuklerımız işte napalım köye felan cıkarsak onu çıkarıcam 🤣🤣🤣 bende zaten vardı kuzu daha benım dıerı 11 aylık yenı oldu ama varya kök söktürüyor desem yerıdır Yengeç burcu bırde aman bır sey demeye kalmadan aglıyor alınıyor sınırlenıp fırlatıyor ama en güzel yanı senle kavaltıya oturup yemek yemesı 🥰🥰🤣🤣🤣 erken degıl şurda ne olucagımız bellı degıl yavaş yavaş hal et

Eklentiler

• 1000007739.jpg
    1000007739.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 78
Hahha normalde bu o yedek buyuklerımız işte napalım köye felan cıkarsak onu çıkarıcam 🤣🤣🤣 bende zaten vardı kuzu daha benım dıerı 11 aylık yenı oldu ama varya kök söktürüyor desem yerıdır Yengeç burcu bırde aman bır sey demeye kalmadan aglıyor alınıyor sınırlenıp fırlatıyor ama en güzel yanı senle kavaltıya oturup yemek yemesı 🥰🥰🤣🤣🤣 erken degıl şurda ne olucagımız bellı degıl yavaş yavaş hal et
Gönülleri olsun diye kullanacaksın yani diğer beşiğin de güzelmiş güle güle kullanın inslalh. Dediğin de doğru artık herşeyi almak lazım

Gönülleri olsun diye kullanacaksın yani diğer beşiğin de güzelmiş güle güle kullanın inslalh. Dediğin de doğru artık herşeyi almak lazım
32 de çantasını hazırlıycam ben her gebelıgımde cıger gelıstırıcı olmuştum hep sonuncu gebelıgımde 33 de sancılar başlamıstı İğne olmustum üç gün yatmıstım hastanede sonra 38 de tekrar yattım sancıdan ama bu seferde agrıları sancıları verıp doğmadı sankı başta kabul etseydınız der gıbı yaptı 🤣🤣🤣 mecbur tetbırı bu sefer alıcam

Gunaydın hanımlar bebek hareketşerı sabah ları sizde nasıl bizimki yerınde dursmıyor resmen onu gectım göbeğim sağ taragıma toplanıyor sol tarafım resmenn cökük kalıyor yamuluyor karnım şimdiden ysmultmaya başladı benım hem karnımın şeklını degostıgı yetmıyor hemde delı gıbı tekme yiyorum tekme dedıgım bır atıp ıkı üç dakkıka durması degıl saniyeyle yarışiyor sankı saydırıyor gıtsın
Benim kız hiç tekme atmıyor anasına başı aşağıda diye sanırım, ama sanırım elini bacağını biryerlere dayayıp o karnımı yamultuyor, minik minik tümsekler oluyor 🌞

Benim kız hiç tekme atmıyor anasına başı aşağıda diye sanırım, ama sanırım elini bacağını biryerlere dayayıp o karnımı yamultuyor, minik minik tümsekler oluyor 🌞
🤣🤣🤣demekkı canını yakmayı sevmıyor annesı bizim kı delırıyor sabahlatı açken ben ben degılım yapıyor 🤣🤣🤣 kavaltıyı yapınca azda olsa sakınlıyor

Kızlar yarın şok markette depend 100 tl ye indirime giriyormuş ayrıca cuma günü herkes sabahtan bim i bassın bir sürü bebek ürünleri geliyor

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-23-12-53-41-10_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    Screenshot_2024-06-23-12-53-41-10_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_2024-06-23-12-53-37-41_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    Screenshot_2024-06-23-12-53-37-41_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 70
X