Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Öğlene kadar yatıyorum sonra kahvaltı yapıyorum bir türlü ayılamiyorum evdeki işler de kalıyor öğlene kadar uyuyunca tabi herşey birbirine girmiş durumda şuan bnde
Maşallah ne güzel ben sabaha kadar bin kere uyanıp sabah da kalkıp ise gidiyorum perişan durumdayım uyku ve sıcaktan yana

Öğlene kadar yatıyorum sonra kahvaltı yapıyorum bir türlü ayılamiyorum evdeki işler de kalıyor öğlene kadar uyuyunca tabi herşey birbirine girmiş durumda şuan bnde
Maşallah cnm sana ben saat başi kalkar oldum altıdan sonra hıc yatamıyorum

Kızlar doktorum bebek dönerken son zamanlarda mide bulantısı yapar demişti bana hatta ben ilk çocuğumu doğururken doğum esnasında istifar etmeye başladım bir anda hiç mide bulantısı yaşamamıştım son aylarda kanala girerken doğum esnasında da olabiliyormuş içerde dönerken de olabiliyormuş . Benimde son 1 haftadır midem bulanıyor ama uyku için aynı şey söz konusu değil uyuyamıyorum sürekli uyanıyorum

Kızlarrrrr araba alan var mı cıldıracagımmm ben bi tane prego mios 2066 buldum ondan alayım diyorum 18 bin tl ama sonra da aynı ozelliklere sahip daha uygun araba bulunamaz mı yani oluyorum.. naptınız araba işini.
Benim tercihim bundan yana oldu

Eklentiler

• 1000026490.jpg
    1000026490.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 50
5. Hafta: Değişen Duyular Dünyası
8. Hafta: Oluşumlar Dünyası
12. Hafta: Yumuşak Geçişler Dünyası
19. Hafta: Olaylar Dünyası
26. Hafta: İlişkiler Dünyası
37. Hafta: Kategoriler Dünyası
46. Hafta: Zincirleme Olaylar Dünyası
55. Hafta: Programlar Dünyası
64. Hafta: İlkeler Dünyası
75. Hafta: Sistemler Dünyası
Evet hanımlar azda olsa hepimiz 2 ay suresı kaldı buda atak haftalatımız 🤣🤣🤣🤣 yani karnımızda da atak yaşiyoruz doğunca da yaşiycaz

Kızlar doktorum bebek dönerken son zamanlarda mide bulantısı yapar demişti bana hatta ben ilk çocuğumu doğururken doğum esnasında istifar etmeye başladım bir anda hiç mide bulantısı yaşamamıştım son aylarda kanala girerken doğum esnasında da olabiliyormuş içerde dönerken de olabiliyormuş . Benimde son 1 haftadır midem bulanıyor ama uyku için aynı şey söz konusu değil uyuyamıyorum sürekli uyanıyorum
Ben hiç yaşamadım ama dabahları artık aclıktan kafayı yıyorum hemen kavalyı hazırlayıp yıyorum 🤣🤣🤣

Korkum da o 😂 ben kendi ofisimde çalışıyorum işte yok şuan ama kalkıp cıkıyorum cünkü bi eve alısırsam Allah muhafaza 😂
Aman evet alişma ben şuan kafayı yıycek gıbıyım kendıme beş dakıka bıle ayıramaz oldum en kötüsü kuaföre kaş bıle gıdıp aldıramadım ne zamandır 🤣🤣🤣

Bi taraflarımı kaşıyım bari 🤣 saat başı bnde kalkiyordum tuvalet için di benim ki bu ara kalkamıyorum çok şükür
Hamile yastıgımı çocuklar oyun oynarken patlatmıslar hep yenısınıde almak ıstemedım yastık koyup uyumaya çalışıyorum ama yok bana mısın demıyor eee getırırsen hamılelıgo yaza olursun böyle yarın 10 da randevum var bakalım kuzum ne kadar büyümüş 🥰🥰🥰

X