Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    167
Merhaba canımlar umarım hamileliğiniz çok iyi gidiyordur bugün doktor kontrolümden çıktım 25. haftadayım bebeğin yan yattığını söyledi doğuma kadar bu değişir mi aranızda bebeği yanan var mı
Erken daha sürekli değişiyor pozisyonu. Benimoğlan baş aşağıydı ama şimdi eminim yan yatıyo sürekli sol tarafıma tekme yiyorum 😄

Kızlar çoğu kişide mide bulantısı geri gelmiş son aylar ilk ayların aynısı mi oluyor acaba bnde dünden beri acayip bir uyku hali var yataktan hiç çıkasim yok
Uyku bende de basladı ya. Sıcaklardanmı acaba sabahları uyanmak cok zor oluyor. Ya da gün içinde oturdugum yere devrilebiliyorum

Neden acaba ya sol normal hep sadece sağ şişiyor 🤔
Araştırdım baya tabi kötü olmak zorunda değil sebebide olmayabilir doktora ne zaman gidersen sor canım mutlaka bende soracağım gider gitmez

Eklentiler

• Screenshot_20240625_152528_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20240625_152528_com.android.chrome.jpg
    113,8 KB · Görüntüleme: 32
Araştırdım baya tabi kötü olmak zorunda değil sebebide olmayabilir doktora ne zaman gidersen sor canım mutlaka bende soracağım gider gitmez
Hergün düzenli tansiyon ölçüyorum 11/6 11/7 gibi çıkıyo genelde bir de aşırı değil ya şişlik 🥺 11 temmuzda randevum var sorcam mutlaka o zaman

Selam kızlar ara ara takipdeyim sizi hamileliğimizin iki rakamları geri sayımları da kazasız belasız geçsin inşallah 🙂 hamilelik şekeri çıkan arkadaşların diyetleri nasıl gidiyor merak ediyorum nefsimle savaştayım ben resmen tatlı aşeriyorum ama yiyemiyorum 🥲 sizde durumlar nasıl

Uyku bende de basladı ya. Sıcaklardanmı acaba sabahları uyanmak cok zor oluyor. Ya da gün içinde oturdugum yere devrilebiliyorum
Öğlene kadar yatıyorum sonra kahvaltı yapıyorum bir türlü ayılamiyorum evdeki işler de kalıyor öğlene kadar uyuyunca tabi herşey birbirine girmiş durumda şuan bnde

Merhaba geleceğin anneleri,öncelikle sizleri tebrik ederim,doğumunuz yaklaşırken kafanızda emzirmeyle ilgili stresler soru işaretleri varsa destek olmak isterim. Ben de halihazırda bir emziren anneyim,bebeğimin doğumuna birkaç hafta kala bir emzirme danışmanından evimde destek aldım ve inanılmaz faydasını gördüm, doğumdan sonra iyikim oldu.Gelişime açık, öğrenmeye hevesli bir anne olarak ben de eğitimimi tamamlayarak emzirme danışmanı sertifikamı aldım,bana iyi geldiği gibi başka gebe hemcinslerime de bilgim ve deneyimimle iyi gelmek isterim.Ankara’da yaşıyorum ,eğer düşünürseniz özelden iletişim kurabiliriz.😊Hoşçakalın

Kızlar bişey diyeceğim 30 haftadayız 2 gündür sabah bulantılarım geri geldi iştahsızlık eskiye nispeten çok yok ama yavaştan yine çaydan vs tiksinmeye başladım sizde de oluyor mu ara ara böyle şeyler normal dimi

Kızlar benim de bulantılar geri geldi gibi ya🙄 ben sıcaklara bağladım biraz, nefes aldırmıyor çok fena 🥺

Benimde mide yanmaları başladı ne gündüz ne gece uyutmuyor 🥴
Benim de öyle ya 30.haftama giriyorum yeniden kusma hissi, mide yanması başladı 🫠

X