Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    167
Kızlar 26+1 olduk bugün🧿 dünden beri yine gecmeyen bas agrim var gunde 4 parol iciyorum. Simdi de bir parol bir minoset ictim parol etki etmiyor artik doktorum da icebilirsin demisti neden boyle oldum ya cnv magnezyum da kullaniyorum halbuki

Kızlar size instada hir sayfa önereyim muhendisinoglu baba muhendis oğlu için temiz içerikleri araştırıp paylaştı yıllardır bu hizmeti veriyor yıldızlar listesi adı altında içeriği temiz ürünleri paylaşıyor ben e bebegin kendi markası olan babyme marka şampuan aldım fiyat olarakda bahsettiğiniz markalardann coookk ucuz listesinde neler varsa onlardan aldım ıslak mendilden tutun beze güneş kremine diş macununa hepsinin yıldızlar listesi var ordan alacağınız ürünleri seçebilirsiniz
Aynen onu da takip ediyorum ama o da Mustela'yı yıldız ürünlere koymuştu mesela ben yine de ordan da alacaksam incik cıncık araştırıyorum. :KK48:

Kızlar ya sağ tarafım gün içinde kısa kosa taş gibi oluyor bebiş orda toplaşıyor herhalde sizde de oluyor mu böyle ağırlık hissediyorum geçiyor
Geçen gün soluma yatmışım sağa bir toplanmış çocuk bide çok sıkışmıştım tuvaletimi yaparken o kadar zorlandım ki 5 dakikada zor geçti yavrum ortaya solum bomboş kalmış gece. eşim korktu hatta ittirdi çocuğu sıkıştı diye yani şuan böyle dolanmalar normal herhalde 🥰

Kızlarrrrr araba alan var mı cıldıracagımmm ben bi tane prego mios 2066 buldum ondan alayım diyorum 18 bin tl ama sonra da aynı ozelliklere sahip daha uygun araba bulunamaz mı yani oluyorum.. naptınız araba işini.
Kuzum ben kraftın Kenya modelini aldım kızıma çokta içime sindi tek elle açılıp kapanıyor arabamın bagajınada sığıyor ve diğerlerine nispeten hantal bir model değil bir bak fikir olsun sanada

Kızlarrrrr araba alan var mı cıldıracagımmm ben bi tane prego mios 2066 buldum ondan alayım diyorum 18 bin tl ama sonra da aynı ozelliklere sahip daha uygun araba bulunamaz mı yani oluyorum.. naptınız araba işini.
Canım ben prego mios aldım. Kurcaladım gayet iyi duruyor kullandıkça belli olur tabii. Ama genel olarak bütçenizi çok aşmıyorsa bebek arabasını bir defa istediğiniz modelden almanızı ve tabii istiyorsanız diğer çocuk vs de kullanmanızı öneririm.

Geçen gün soluma yatmışım sağa bir toplanmış çocuk bide çok sıkışmıştım tuvaletimi yaparken o kadar zorlandım ki 5 dakikada zor geçti yavrum ortaya solum bomboş kalmış gece. eşim korktu hatta ittirdi çocuğu sıkıştı diye yani şuan böyle dolanmalar normal herhalde
Hahahaha ya kıyamam ben ona... Eşinin ittirmesi ayrı bir tatlı olmuş maşallah minnaka kendisini korumayı öğrenmiş annesi 🥰

Kızlar bişey diyeceğim 30 haftadayız 2 gündür sabah bulantılarım geri geldi iştahsızlık eskiye nispeten çok yok ama yavaştan yine çaydan vs tiksinmeye başladım sizde de oluyor mu ara ara böyle şeyler normal dimi

Sorma oyunlar oynuyorlar bizimle şimdiden 🥰 o kadar merak ediyorum ki acaba nasıl bir bebiş gelicek huyu suyu yüzü gözü herşeyi heyecan 🥰
Benimki de tam trol ultrasondan önce kıpır kıpır ultrasona bir giriyoruz sessizlik, sırtını dönüyor, kordonunu ya da elini yüzüne koyuyor en son ayağını alnına falan koymuştu :işsiz:

Benimki de tam trol ultrasondan önce kıpır kıpır ultrasona bir giriyoruz sessizlik, sırtını dönüyor, kordonunu ya da elini yüzüne koyuyor en son ayağını alnına falan koymuştu :işsiz:
Ay benimkininde pozlar hep öyle bakar mısın ayak başının üzerinde yüzünü dirseğiyle kapatmış Allahtan çok kıpır kıpır yüzünü saniyelik yakalıyor doktor yoksa full böyle yavrum 😂

Eklentiler

• IMG_20240625_102647.jpg
    IMG_20240625_102647.jpg
    160,6 KB · Görüntüleme: 52
Aynısı son kontrolde başıma geldi doktorun yanına girene kadar karnımda davul çalıyor girince ayakları yüzünde🙄🙋🏻‍♀️

Merhaba canımlar umarım hamileliğiniz çok iyi gidiyordur bugün doktor kontrolümden çıktım 25. haftadayım bebeğin yan yattığını söyledi doğuma kadar bu değişir mi aranızda bebeği yanan var mı

Kızlar bişey diyeceğim 30 haftadayız 2 gündür sabah bulantılarım geri geldi iştahsızlık eskiye nispeten çok yok ama yavaştan yine çaydan vs tiksinmeye başladım sizde de oluyor mu ara ara böyle şeyler normal dimi
Aynı durum bende de var bulantılarım olduğu gibi geri döndü istifralar yine başladı benim ya

Kızlar biliyosunuz başıma gelen rahatsızlıgı… toplamda rahat bi 20 gün gidecekmişim fizik tedaviye. Biraz yavaş iyileşme gösterecekmiş yüzüm. Bugün 5.günüm Allah kerim dualarınızı eksik etmeyin nolur
Geçecek inşallah canım kalbini ferah tut dualarımız seninle 🌸

Şeker testi yapıldı sabah ne zormuş 75 lik yapıldı önce aç karna kan alındı içeceği içerken bi sorun yaşamadım ama sonrasında bir mide bulantısı mahvoldum birinci saat kanını verdim ikinci saat kanında nerdeyse istifra edecektim hemşire dayan diye diye tuttum kendimi tam kanı verdim odaya geldim istifra içecek olduğu gibi çıktı ya bide içtikten sonra kalbim resmen beynimde atıyor gibiydi sıcak bastı çok kötü. Çok şükür bunu da atlattım ama baya zor oldu benim için

X