Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Eki Görüntüle 3442465 Kizlar ben bu iki emzik arasında kaldım. Siz hangisini aldınız? İlk kızımı soothie almıştım ucu anne memesine çok yakındı hemen tuttu bırakmadı ama görünüş olarak animal daha güzel geliyor siz hangisini tavsiye edersiniz
Ben ultra soft serisinden aldım. Shootie 6 aydan sonrasina yok bence bunlarla basla damak yapisinada daha uygun bu emzikler

Kızlar biz kontrolden çıktık. Ay bu defa doktoru tutturdum galiba ddhsjhd. 🥲🙏🏼🙏 Genel anlamda yolunda görünüyor her şey total ölçümleri haftası ile uyumlu çıktı ama karın çevresi bir hafta geride olduğu için hemen plesantayı besleyen damarlarıma baktı. Çentik bile denemez ancak hafif direnç var nolur nolmaz içimize sinsin 24 saat idrar toplayalım. Eğer protein kaçağı bulmazsak bu konuyu kapatıyoruz ve diyoruz ki bu çocuk da 3500 değil de 3 kilo olur. Bakalım 10 temmuz Çarşamba diğer randevumuz 🤲🏻🩵 kasık sertleşmesi içinse braxton hicks kasılmaları hayırlı uğurlu olsun rahim ağzı uzunluğunda bir problem yok bu kasılmaları dert etme gayet normal dedi.
Bende de çentikleşme vardı plasenta yukarı çıkınca toparladı kuzum çoğu çentikleşme zaten kendi kendine kayboluyormuş hiç kafana takma. Çok sevindim minikonun iyi olmasına :KK36:

Bende de çentikleşme vardı plasenta yukarı çıkınca toparladı kuzum çoğu çentikleşme zaten kendi kendine kayboluyormuş hiç kafana takma. Çok sevindim minikonun iyi olmasına :KK36:
Ay Allah beterlerinden korusun arkadaşım doktor iyi bu çocuk dediği sürece ben artık kafaya takmıyorum terimleri. İnşallah idrarımda sıkıntı çıkmazsa bebişkom biraz minyon doğacakmış derim napayım 🥰 sen nasılsın iyi misin?

canım benim de dünden beri iki üç kez vajinal ağrı oldu. minik minik elektrik veriyorlarmış gibi içeri sızlamalar oluyor. dün akşam tedirgin oldum baya ama sonra su içtim uzandım geçti. bugün de aynı şekilde oldu, normal herhalde. 28. haftada birdenbire büyüdü karnım ya çok şaşırdım aynada bakınca 😄
Benimde birden büyüdü karnım kuzum tam zamanı sanırım 😂 vajinal ağrı nasıl bişey ya içte bir ağrı mı yok daha çok bildiğimiz bölgelerde mi 🌸 doğumum başlarda farketmezsem diye aşırı korkuyorum

Benimde birden büyüdü karnım kuzum tam zamanı sanırım 😂 vajinal ağrı nasıl bişey ya içte bir ağrı mı yok daha çok bildiğimiz bölgelerde mi 🌸 doğumum başlarda farketmezsem diye aşırı korkuyorum
Hahaha keşke farkedilmeyecek kadar az ağrısı kuşum ama doğum ağrısını inan fark edersin :halay: Daha çok vajinanın kemikleri var ya oralarda oluyor bendeki ağrı
Ay Allah beterlerinden korusun arkadaşım doktor iyi bu çocuk dediği sürece ben artık kafaya takmıyorum terimleri. İnşallah idrarımda sıkıntı çıkmazsa bebişkom biraz minyon doğacakmış derim napayım 🥰 sen nasılsın iyi misin?
Ben iyiyim şükür kuzum bu hafta karma aşı olacağım boğmacalı tetanoz bakalım. Ay bir de ayağımın şişmesinden tırnağım battı 1 haftadır topallıyordum eşim bugün inadını kır gidelim ayak bakım merkezine dedi iş çıkışı gideceğim bakalım. Doktora gittik dün hemen ameliyat dedi sonrasında da antibiyotik kullanman lazım dedi onu istemedim bebişkoma ekstra ilaç olmasın diye :110: Bir diş bir tırnak hamilelik boyu peşimi bırakmadı yaa. Dişe ısrarla gitmiyorum bakalım. Geçen gece bir uyandım dişimi sıkmışım ağzımın için kan çanağı olmuş resmen :cry:

Kızlar biz kontrolden çıktık. Ay bu defa doktoru tutturdum galiba ddhsjhd. 🥲🙏🏼🙏 Genel anlamda yolunda görünüyor her şey total ölçümleri haftası ile uyumlu çıktı ama karın çevresi bir hafta geride olduğu için hemen plesantayı besleyen damarlarıma baktı. Çentik bile denemez ancak hafif direnç var nolur nolmaz içimize sinsin 24 saat idrar toplayalım. Eğer protein kaçağı bulmazsak bu konuyu kapatıyoruz ve diyoruz ki bu çocuk da 3500 değil de 3 kilo olur. Bakalım 10 temmuz Çarşamba diğer randevumuz 🤲🏻🩵 kasık sertleşmesi içinse braxton hicks kasılmaları hayırlı uğurlu olsun rahim ağzı uzunluğunda bir problem yok bu kasılmaları dert etme gayet normal dedi.
Çok sevındım allahın izniyle bu kasılmalarda geçer kaç gram olmuş bambam

Çok teşekkür ederim merak ettigin🤲🏻😔için fizik tedaviye başladım 2. Günüm bugün toplamda da 11 gündür yüzğmün sağ kısmı felçli… inşallah düzelicem. Aksilik 30unda kardeşimin nişanı var inşallah o güne kadar toparlarım.
Allahın izniyle bunuda atlatıcaksın cnm hepımız dua edıyoruz senın için en kısa zamanda saglıgına kavuşursun inşallah

Canim iyi haberlerle geldiğine sevindim inşallah idrarda da sıkıntı çıkmaz, doktorun dediği doğru her çocuk 3500 doğacak diye bisey yok hiç dert etme 🥰
Aynen öyle saglıklı dogsunlar dogduklsrı kılo onemlı degıl doğduktan sonra zaten hemen kılo alıyor bambamlar 😍❤❤

Canım idrar toplama dediğintesti mi acaba.banada direnç var dedi ve karın çevresi hep geriden geliyor cidden

Allahın izniyle bunuda atlatıcaksın cnm hepımız dua edıyoruz senın için en kısa zamanda saglıgına kavuşursun inşallah
Sağol canım amin rabbim bütğn dualarınızı kabul etsin inşallah😔 bebişi gördük çok şükür iyi🧿kontrolümüz vardı tansiyonum 13.8 çıktı kan ve idrar tahlili için numune verdim zaten moralim bozuk hava sıcak ağzım yüzğm tutmuyo kortizonda tansiyonu yükseltti herhalde iyi değilim kızlar dua ediyorum egzersiz yapıyorum ama üzgünüm

Hahaha keşke farkedilmeyecek kadar az ağrısı kuşum ama doğum ağrısını inan fark edersin :halay: Daha çok vajinanın kemikleri var ya oralarda oluyor bendeki ağrı

Ben iyiyim şükür kuzum bu hafta karma aşı olacağım boğmacalı tetanoz bakalım. Ay bir de ayağımın şişmesinden tırnağım battı 1 haftadır topallıyordum eşim bugün inadını kır gidelim ayak bakım merkezine dedi iş çıkışı gideceğim bakalım. Doktora gittik dün hemen ameliyat dedi sonrasında da antibiyotik kullanman lazım dedi onu istemedim bebişkoma ekstra ilaç olmasın diye :110: Bir diş bir tırnak hamilelik boyu peşimi bırakmadı yaa. Dişe ısrarla gitmiyorum bakalım. Geçen gece bir uyandım dişimi sıkmışım ağzımın için kan çanağı olmuş resmen :cry:
İyi bari kuzum duyuyoruz ya anlamamış bi gitmiş hastaneye bebek doğmak üzereymiş falan diye öyle olmayayımda 😂 burada dikkat et kendine kuzum ayakta dişte çok önemli hareket edemezsen veya dişten dolayı yiyemezsin bebeğe istemeden yine zarar vermiş olursun

Sağol canım amin rabbim bütğn dualarınızı kabul etsin inşallah😔 bebişi gördük çok şükür iyi🧿kontrolümüz vardı tansiyonum 13.8 çıktı kan ve idrar tahlili için numune verdim zaten moralim bozuk hava sıcak ağzım yüzğm tutmuyo kortizonda tansiyonu yükseltti herhalde iyi değilim kızlar dua ediyorum egzersiz yapıyorum ama üzgünüm
Dur kuzum salma kendini bu şekılde sıtrese daha çok gırıyorsun bebeğe de yansıyor allahım izniyle duzelıceksın bebiş nasıl buyumuşmu bebısı düşün güçlü dur kuzum sen güçlü dur kı atlat kısa zamanda bu durumu bız senın yanındayız her zaman

Dur kuzum salma kendini bu şekılde sıtrese daha çok gırıyorsun bebeğe de yansıyor allahım izniyle duzelıceksın bebiş nasıl buyumuşmu bebısı düşün güçlü dur kuzum sen güçlü dur kı atlat kısa zamanda bu durumu bız senın yanındayız her zaman
Büyümüş büyümüş çok şükür bebiş iyi 1409 gram olmuşuz 29+4üz🧿

vücudunuzda enfeksiyon olması antibiyotik kullanmaya oranla bebeğinize çok daha büyük zararlar verebilir. bence dişinizi de ayağınızı da ihmal etmeyin bebeğinizin sağlığı için.

ya tam vajinadan içeri doğru sanki anlık bir iğne giriyormuş gibi ince bir sızı oluyor. bazen 4-5 kez üst üste oluyor bazen sadece ilk ayağa kalktığım anda oluyor canım. bebek ağırlaştığı için vajinaya ve kasıklara baskı oluyormuş ondandır diyor doktor. dayanılmayacak bir şey değil, sadece rahatsız edici. öyle dayanılmayacak bir ağrı olsa hemen hastaneye koşarım galiba 😬 benim içimde nedense erken doğuracağım gibi bir his var. 32lerden sonra iyice panik olmam inşallah 😂

canım çok zordur eminim. zaten hamileliğin kendisi zor bir de böyle ekstra bir durum yaşamak seni üzüyordur ama emin ol geçip gidecek çok az kaldı. inşallah bir an önce hiçbir sorun kalmaz ❤️‍🩹🥲

vücudunuzda enfeksiyon olması antibiyotik kullanmaya oranla bebeğinize çok daha büyük zararlar verebilir. bence dişinizi de ayağınızı da ihmal etmeyin bebeğinizin sağlığı için.
Yok canım dişimde iltihap yok kırıldı dişim kırılan yerdeki diş eti sarkma yaptı. O yüzden uykuda fark etmeden o siniri ısırıyorum kanıyor Ecopirin kullandığım için. Ayağım için de bugün ayak bakım merkezine gideceğim aynen enfeksiyonu yaymak istemiyorum ben de ama bir yandan da lokal de olsa anestezi almak istemedim. Bakalım ne diyecekler mecbur kalırsak yaptıracağız istemeye istemeye

Canim ya iyi olacaksın inanıyorum🫶🏻 üzme kendini yıpratma 😔 dualarımızdasın 🙏🏻 doktorun ne dedi iyileşme süreci ne kadar sürermiş?

X