2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ya bisey anlatmaya çalışcam ama tarif edemiyorum ben gece uyuyunca bi süre sonra karnımı bacağımı sıkarak germe ihtiyacı hissediyorum ama böyle sımsıkı ayağım bacağım kalcam karnım öyle yapmak istiyorum ardından germek istiyorum ve kendime engel oldukça istemsizce karnımı sıkarken buluyorum yani bu kendini sıkma alışkanlığı değil ve yataktan kalkarken bacaklarım istemsizce gerilmek istiyor bu nasıl bisey ben anlamadım 🙄 böyle olan var mi

Kuzum bende temmuzun ilk haftası gideceğim randevuma tam 32 haftalık oluyoruz 37. Haftaya kadar çalışmak istiyorum gittiğimde çalışabilir raporu almalı mıyım
Canım biz senle aynıyız ben de 37 sonuna kadar çalışacağım 11 temmuza randevu verdi doktorum perşembeden perşembeye haftamız dönüyor ya gidip çalışabilir alacağız sonra 35’de tekrar isteniyor bildiğim kadarıyla en son 37 sonunda da çalışamaz alıp muhasebeye vereceğiz

Ya bisey anlatmaya çalışcam ama tarif edemiyorum ben gece uyuyunca bi süre sonra karnımı bacağımı sıkarak germe ihtiyacı hissediyorum ama böyle sımsıkı ayağım bacağım kalcam karnım öyle yapmak istiyorum ardından germek istiyorum ve kendime engel oldukça istemsizce karnımı sıkarken buluyorum yani bu kendini sıkma alışkanlığı değil ve yataktan kalkarken bacaklarım istemsizce gerilmek istiyor bu nasıl bisey ben anlamadım 🙄 böyle olan var mi
Hay ağzın bal yesin ya bende de var o

Ay evet benim kızım 2.700 doğmuştu şuan 1. Sınıfa gidiyor ama maşallah sınıfın en uzunu ve kilosuda gayet iyi 🥰🥰
Aynen bu gebış lıgım dördüncü benim en buyuyum 12 yasında bır küçüğü 11 ne güzel ara vermıştim on yıl sonra bır oglum oldu bugün tam 11 aylık oldu şimdi evın ıcınde dört dönüyor peşinden koşup duruyorum on aylıkkeb yürümeye başladı çok şükür darısı bu dogucak olan kız Cem'e inşallah ❤❤❤❤

Kızlar park yatakları arastıran var mı. Ben yolculuk için bide salonda falan kullanayım die park yatak alıcam
Benım olduğu için almadım aynı şekilde sapa sağlam duruyor puset olsun kanguru olsun

Eklentiler

• 1000007739.jpg
    1000007739.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 63
Benım olduğu için almadım aynı şekilde sapa sağlam duruyor puset olsun kanguru olsun
Bunlardan değil kısa kullanılıyor bu. ben direk park yatak alıcam. Biraz buyuyunce alt kademede kullanırım işte dediğim gibi salonda gezide falan yanımda goturmek için

Bunlardan değil kısa kullanılıyor bu. ben direk park yatak alıcam. Biraz buyuyunce alt kademede kullanırım işte dediğim gibi salonda gezide falan yanımda goturmek için
E bebeğe felan bak istersen cnm güzel modellerı vardı sanırım

E bebeğe felan bak istersen cnm güzel modellerı vardı sanırım
Yaa işte ben yoyko elele falan bakıyordum burda oneren vardı sanki. kayınvalidemler de bayramda aradı biz bakıyoruz hangisini alalım kanz prego oierre cardin joie falan hangi ozelligi soylesem bütğn modellerimizde var falan dedi satıcı telefonda ben hiç okadar arastırmamısım farkları ney hangisi iyi olur bilemedim

Kızlar acile geldim karın kasılması ve sancı şikayetiyle rahim ağzı 23 cm dendi ve yatışımı yaptılar nst ye bağlandım düzensiz sancılar mevcut takip edelim dediler bu rahim ağzı kısaltmasıyla ilgili bilgisi olan var mı ya

Canım biz senle aynıyız ben de 37 sonuna kadar çalışacağım 11 temmuza randevu verdi doktorum perşembeden perşembeye haftamız dönüyor ya gidip çalışabilir alacağız sonra 35’de tekrar isteniyor bildiğim kadarıyla en son 37 sonunda da çalışamaz alıp muhasebeye vereceğiz
Anladım kuşum çok sağol 🥰 ben doktoruma hatırlatayım bunuda doktor 32den sonra 2 haftada bir çağırıyormuş zaten gittikçe alırım artık

Yaa işte ben yoyko elele falan bakıyordum burda oneren vardı sanki. kayınvalidemler de bayramda aradı biz bakıyoruz hangisini alalım kanz prego oierre cardin joie falan hangi ozelligi soylesem bütğn modellerimizde var falan dedi satıcı telefonda ben hiç okadar arastırmamısım farkları ney hangisi iyi olur bilemedim
Önerim bu ikisi.
Ben arkadaşımdan Elele satın aldım. Kendisi çok araştıran biri, ikisinin farkı olmadığını kullanıcı yorumlarıyla söyledi. Fiyat açısından Elele daha uygun. Görsellik açısından ise Yoyko’nun aşağıdaki model rengi daha estetik ama önemseniyorsa tabi ki. Bana farketmiyor mesela rengi. Şehir dışı akraba ziyaretinde senede bir kaç kere kullanacağım ben. Ne istediğine ve ekonomiye göre tercih senin.

Eklentiler

• IMG_2356.jpeg
    IMG_2356.jpeg
    45,8 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_2357.jpeg
    IMG_2357.jpeg
    143,6 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar acile geldim karın kasılması ve sancı şikayetiyle rahim ağzı 23 cm dendi ve yatışımı yaptılar nst ye bağlandım düzensiz sancılar mevcut takip edelim dediler bu rahim ağzı kısaltmasıyla ilgili bilgisi olan var mı ya
Çok geçmiş olsun kuzum umarım geçici bir durumdur neden oluyormuş ki acaba ya 😔

Canım sayfada dönem dönem yaşadılar kızlar bu durumu. İlaçla ve istirahatle uzuyor rahim ağzı genelde sana da onları önerecekler muhtemelen çok geçmiş olsun🙏🏻

Çok geçmiş olsun canım. Mümkün olduğunca içini ferah tutmaya çalış, doktorlar gereken tedbiri alacaklardır. Farkedilmiş olması çok iyi, her şey güzel olacak Allah’ın izniyle 🌸

Çok geçmiş olsun kuzum umarım geçici bir durumdur neden oluyormuş ki acaba ya 😔
Hiç bilmiyorum ya durduk yere böyle bişey çıktı
Canım sayfada dönem dönem yaşadılar kızlar bu durumu. İlaçla ve istirahatle uzuyor rahim ağzı genelde sana da onları önerecekler muhtemelen çok geçmiş olsun🙏🏻
İnşallah ya sağolasın🙏🏻
Çok geçmiş olsun canım. Mümkün olduğunca içini ferah tutmaya çalış, doktorlar gereken tedbiri alacaklardır. Farkedilmiş olması çok iyi, her şey güzel olacak Allah’ın izniyle 🌸
Umarım ya korkuyorum ister istemez

Gecmiş olsun cnm inşallah bır sorun çıkmadan atlatırsın bu durumu haftaya göre baya ilaç verılcektır eğer durum konusunda doktor bırsey dedıyse cıger gelıstırıcı felan konuşulmuştur

Hiç bilmiyorum ya durduk yere böyle bişey çıktı

İnşallah ya sağolasın🙏🏻

Umarım ya korkuyorum ister istemez
Hissettiğin kasılmalar çok sık mıydı canım. Hepimiz bu dönemde karnımızda kasılmalar yaşıyoruz ne düzeyde endişelenmeliyiz acaba merak ettm şuan. Farkedip gitmen çok iyi olmuş

Hissettiğin kasılmalar çok sık mıydı canım. Hepimiz bu dönemde karnımızda kasılmalar yaşıyoruz ne düzeyde endişelenmeliyiz acaba merak ettm şuan. Farkedip gitmen çok iyi olmuş
10 dk da bir nefesim kesilircesine kasılmalarım oldu taş gibi oldu karnım ve kasıklarım batıyordu çok başka bi kasılma yani normaldekiler bu kadar canımı yakmıyordu

X