Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar ben 29.haftadayım. Bir haftadır burun içi kanamalarım arttı, burnumun içi de damarlarım da acıyor. Kan hacmi artışından gebelik boyu olabiliyormuş heralde ama bunu yaşayıp ağrıyı azaltabilen var mı aramızda?

Canım bende 26. Haftada başladı dediğin durum. Doktoruna ilettin mi bu durumu?
Yaklaşık 3 4 hafta once idrar yolu enfeksiyonu ve kum döktüğüm için adet sancisi gibi bisey olmuştu o zaman haftalik 2 iğne vurulmuştum proluton. Şimdide progestan kullanıyorum günde 2 defa. En son 10 gün önce gittiğimde idrar yolu enfeksiyonu bitmişti. ama bu nie oluyor anlamıyorum sanki böyle adet olunca kanama başlar rahatlarız ya öyle bi agri giriyor sertlesmeyle birlikte 🫤 doktorum izindeymiş canım haftaya salı kontrol günüm

Sizin neden olmuştu?
Doktorum bu tip kasılmaların normal olduğunu bol su içip pozisyon değiştirerek rahatlatmam gerektiğini ancak geçmeyen bir sancı olması durumunda haberdar etmemi söyledi. Tıpkı sizinki gibi hafif adet sancısı gibi bir sancı ile karnımın bir kısmı bebek toplanıyormuş gibi sertleşiyor ancak 30 saniye gibi bir sürede geçiyor. İdrar tahlilim de gayet iyiydi. Yarın benim de doktor randevum var başka bir doktora geçiyorum ona da soracağım bakalım ne diyecek, sizi de haberdar ederim :)

Doktorum bu tip kasılmaların normal olduğunu bol su içip pozisyon değiştirerek rahatlatmam gerektiğini ancak geçmeyen bir sancı olması durumunda haberdar etmemi söyledi. Tıpkı sizinki gibi hafif adet sancısı gibi bir sancı ile karnımın bir kısmı bebek toplanıyormuş gibi sertleşiyor ancak 30 saniye gibi bir sürede geçiyor. İdrar tahlilim de gayet iyiydi. Yarın benim de doktor randevum var başka bir doktora geçiyorum ona da soracağım bakalım ne diyecek, sizi de haberdar ederim :)
Ya çok teşekkür ederim sevinirim inşallah iyi haberler alırsınız 🥰 benim daha uzun sürüyor inşallah bi sıkıntı yoktur 🤲

Kızlar ben 29.haftadayım. Bir haftadır burun içi kanamalarım arttı, burnumun içi de damarlarım da acıyor. Kan hacmi artışından gebelik boyu olabiliyormuş heralde ama bunu yaşayıp ağrıyı azaltabilen var mı aramızda?
Ben yasadım cnm kılcal damarlar ıncelıyor buda kan akmasına sebep oluyomuş fazla olursa doktora danıs derım

Sgkda çalışan kuzenime sordum, izniniz raporu verdiğiniz günden hesaplanıyormuş. Bir sorun yok yani 16 temmuzda gider alırsın raporu ona göre de iznin başlatılır. Bu arada çoğu zaman 2’ye bölerek veriyorlar parayı yani bir anda 46 bin yatmayabilir bilgin olsun canım.
Peki kesinti oluyor mutmus ücrette

Screenshot_2024-06-21-07-45-36-311_trendyol.com.jpg
Kizlar ben bu iki emzik arasında kaldım. Siz hangisini aldınız? İlk kızımı soothie almıştım ucu anne memesine çok yakındı hemen tuttu bırakmadı ama görünüş olarak animal daha güzel geliyor siz hangisini tavsiye edersiniz

Eki Görüntüle 3442465 Kizlar ben bu iki emzik arasında kaldım. Siz hangisini aldınız? İlk kızımı soothie almıştım ucu anne memesine çok yakındı hemen tuttu bırakmadı ama görünüş olarak animal daha güzel geliyor siz hangisini tavsiye edersiniz
bu hayvanlı olan çok tatlı ben de beğeniyorum ama 6 aylık sonrası olması lazım. ona dikkat edin. ben 0-6 aldım aventin. bunu almadım emzik tutmazsa diye ama kullanırsa ilerde bundan da almak istiyorum.

Kızlarrr tüm yorumlarınızı okudum tek tek etiket yapamadim, bende de uyku denen bir sey yok. Gece gec yatiyorum saga dön sola dön 5 kere wc kalk derken uyuyamıyorum sabah da 7de gözlerim fal taşı gibi aciliyo hemen😁😁 baldirimda asiri bir agri var 3 gundur krampla uyaniyordum felaket bir aciyla, 2 gundur de sanki orasi berelenmjs incinmis kaslarim gerilmis gibi agri var yuruyemiyorum. Ve istahim da baya acildi tabiki😅

Kızlarrr tüm yorumlarınızı okudum tek tek etiket yapamadim, bende de uyku denen bir sey yok. Gece gec yatiyorum saga dön sola dön 5 kere wc kalk derken uyuyamıyorum sabah da 7de gözlerim fal taşı gibi aciliyo hemen😁😁 baldirimda asiri bir agri var 3 gundur krampla uyaniyordum felaket bir aciyla, 2 gundur de sanki orasi berelenmjs incinmis kaslarim gerilmis gibi agri var yuruyemiyorum. Ve istahim da baya acildi tabiki😅
ben en iyi magnezyumu kullanıyorum ona rağmen bacalarım huzursuz, bazen kramp giriyor ve dediğin gibi iki üç gün oranın acısını çekiyorum. birde ayaklarımın altı bacaklarım yanıyor. valla hamilelik de zor. ben doğmuş bebeğe bakarken daha az zorlanıyorum

teşekkürler canım. bende şimdi aventin bu model olanını aldım. daha sonra diğerinden de alırız duruma göre. kızım bu modeli hemen tutmuştu inş ikincisi de tutar :)
Ayy inşallah canım. Memeyi tutan biberonu da tutar diyorlar ben 4 aylıkken işe dönmek zorundayım mecburen biberonla beslenecek yavrum. İnşallah reddetmez.

X