Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar biz kontrolden çıktık. Ay bu defa doktoru tutturdum galiba ddhsjhd. 🥲🙏🏼🙏 Genel anlamda yolunda görünüyor her şey total ölçümleri haftası ile uyumlu çıktı ama karın çevresi bir hafta geride olduğu için hemen plesantayı besleyen damarlarıma baktı. Çentik bile denemez ancak hafif direnç var nolur nolmaz içimize sinsin 24 saat idrar toplayalım. Eğer protein kaçağı bulmazsak bu konuyu kapatıyoruz ve diyoruz ki bu çocuk da 3500 değil de 3 kilo olur. Bakalım 10 temmuz Çarşamba diğer randevumuz 🤲🏻🩵 kasık sertleşmesi içinse braxton hicks kasılmaları hayırlı uğurlu olsun rahim ağzı uzunluğunda bir problem yok bu kasılmaları dert etme gayet normal dedi.
Çok şükür kuşum bende yarın gideceğim. İzne ne zaman çıkıyorsun ❣️

Çok şükür kuşum bende yarın gideceğim. İzne ne zaman çıkıyorsun ❣️
Kuşum inşallah 37 ye kadar dayanmak istiyorum Rabbim ve fiziğim ne kadar müsade eder doktorum artık ne zamana kadar götür derse… İnşalllah güzel haberler alalım senden de canım benim 💖💖💖 sen ne planlıyorsun

Hahaha keşke farkedilmeyecek kadar az ağrısı kuşum ama doğum ağrısını inan fark edersin :halay: Daha çok vajinanın kemikleri var ya oralarda oluyor bendeki ağrı

Ben iyiyim şükür kuzum bu hafta karma aşı olacağım boğmacalı tetanoz bakalım. Ay bir de ayağımın şişmesinden tırnağım battı 1 haftadır topallıyordum eşim bugün inadını kır gidelim ayak bakım merkezine dedi iş çıkışı gideceğim bakalım. Doktora gittik dün hemen ameliyat dedi sonrasında da antibiyotik kullanman lazım dedi onu istemedim bebişkoma ekstra ilaç olmasın diye :110: Bir diş bir tırnak hamilelik boyu peşimi bırakmadı yaa. Dişe ısrarla gitmiyorum bakalım. Geçen gece bir uyandım dişimi sıkmışım ağzımın için kan çanağı olmuş resmen :cry:
Ay kıyamam sana… az kaldı kuşum geçecek sabret ayak bakım merkezi iyi gelebilir bu arada hadi şifa olsun inşallah 🤲🏻💖💖💖

İnşallah canım Allah razı olsun kasılma değil de karın çevresi geriliği inşallah preeklampsi veya farklı sıkıntılı bir durumdan kaynaklanmıyordur 🤲🏻 henüz 1020 gr olmuşuz teyzesi maşallah 🧿💖
Oyss maşallah kuzuma allahın izniyle bır sorun cıkmıycak 😍😍❤ içini ferah tut cnm erken doğum olur ama senın kı göbek bagından beslenıyor ya kılo alımı yavaşlar sa erken kavuşa bılır sın kuzuna erken dedıgım 36 haftadan sonra daha erken olmasın Doktor'un zaten yonlendırme yapar az kaldı zaten doğuma dayan kuzum

İnşallah canım Allah razı olsun kasılma değil de karın çevresi geriliği inşallah preeklampsi veya farklı sıkıntılı bir durumdan kaynaklanmıyordur 🤲🏻 henüz 1020 gr olmuşuz teyzesi maşallah 🧿💖
Kaç haftalık şuan kuzu ❤❤

Canim ya iyi olacaksın inanıyorum🫶🏻 üzme kendini yıpratma 😔 dualarımızdasın 🙏🏻 doktorun ne dedi iyileşme süreci ne kadar sürermiş?
Tam bir süre vermiyor belli olmuyor diyor. 20 günde sürebilir bikaç ayda diyor. Fizik tedaviyle desteklemeye başladık inşallah 3 5 güne toparlarım

selam hanımlar 💕 dün ve bugün açlık-tokluk şekerime baktırdım. açlık şekeri 78 çıktı. bugün tok karnına 2. saatte ise 80 çıktı. doktoruma daha göstermedim. bunlar normal değerler mi sizce? açlık ve tokluğun bu kadar yakın olması tuhaf sanki 😅
Merhaba bu değerlere doktorunuz ne dedi acaba. Tokluk düşüşte olsa sınırlar içinde ama etkiler hafiften

ya tam vajinadan içeri doğru sanki anlık bir iğne giriyormuş gibi ince bir sızı oluyor. bazen 4-5 kez üst üste oluyor bazen sadece ilk ayağa kalktığım anda oluyor canım. bebek ağırlaştığı için vajinaya ve kasıklara baskı oluyormuş ondandır diyor doktor. dayanılmayacak bir şey değil, sadece rahatsız edici. öyle dayanılmayacak bir ağrı olsa hemen hastaneye koşarım galiba 😬 benim içimde nedense erken doğuracağım gibi bir his var. 32lerden sonra iyice panik olmam inşallah 😂
Anladım kuzum inşallah en kolay şekilde doğururuz hepimiz ama 30. Haftadan gün almaya başladım ve bendede erken gelecek gibi bir his var sağlıklı olsunda gelsin inşallah yavrularımız 🥰

Kuşum inşallah 37 ye kadar dayanmak istiyorum Rabbim ve fiziğim ne kadar müsade eder doktorum artık ne zamana kadar götür derse… İnşalllah güzel haberler alalım senden de canım benim 💖💖💖 sen ne planlıyorsun
Kuzum bende temmuzun ilk haftası gideceğim randevuma tam 32 haftalık oluyoruz 37. Haftaya kadar çalışmak istiyorum gittiğimde çalışabilir raporu almalı mıyım

İnşallah sağlıklı ve vakitlice almak nasip olur kuşum 💖 27+4 tük bugün teyzesi
İnşallah kuzu bızde haftaya gıdıcez doktora beş haftadır gormedım bakalım bızım kı ne kadar olmuş en son gıttıgımde 4 gün daha büyük cıkmıstı 🤣🤣🤣

Merhaba bu değerlere doktorunuz ne dedi acaba. Tokluk düşüşte olsa sınırlar içinde ama etkiler hafiften
merhabalar, doktorum bir sorun olmadığını söyledi. gayet iyi dedi. eğer yüksek çıksaydı şeker yükleme yapacaktı ama bu durumda yaptırmadı. ben de daha fazla sorgulamadım valla inşallah bir sıkıntı olmaz 🌸

ben en iyi magnezyumu kullanıyorum ona rağmen bacalarım huzursuz, bazen kramp giriyor ve dediğin gibi iki üç gün oranın acısını çekiyorum. birde ayaklarımın altı bacaklarım yanıyor. valla hamilelik de zor. ben doğmuş bebeğe bakarken daha az zorlanıyorum
Ay ağzın bal yesin herkes bunlar iyi günlerin diyip duruyor bence de çocuk bakmak hamilelikten daha kolay ya hamilelik gerçekten çok zor

Bende de kalça ağrısı başladı kızlar şimdiden içten içten ağrıyor😞 kuyruk sokumu da dahil
Ya ben tam anlayamıyorum bel ağrısı gibi de ama kalça ağrısına da benziyor böyle arkadan soldan bişey damar çekiyor gibi oluyor oturup kalkarken berbat oluyorum

Kızlar park yatakları arastıran var mı. Ben yolculuk için bide salonda falan kullanayım die park yatak alıcam

X