Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    169
Kızlar aranızda huzursuz bacak sendromu yasayan var mı nasıl bir çözüm buldunuz
Bende var canım bide bilgisayar başında olduğum için sürekli oturuyorum daha da kötü oluyor katlayıp bacaklarımın üzerine oturuncada mahvoluyorum ama bir çözüm bulamadım malesef

Benim bildiğim kadarıyla aç kalmak kilo almayı engellemez, aksine vücudu yağ depolamaya zorlar. Az miktarda sık aralıklarla dengeli beslenirsen kilo alımın da dengelenecektir. İçin rahat etmeyecekse doktorunun da gözetiminde bi diyetisyen hekim ile görüşmeni tavsiye ederim canım

Bende var canım bide bilgisayar başında olduğum için sürekli oturuyorum daha da kötü oluyor katlayıp bacaklarımın üzerine oturuncada mahvoluyorum ama bir çözüm bulamadım malesef
Ben de bacaklarimin uzerine oturuyorum bacagimi kiviriyorum veya karnima dogru ama o zaman da karnım sıkışıyor. Yataga kalıp sabun koymak iyi geliyormus ama bana o da etki etmedi

Ayy en büyük problemlerimden biri uyumadan önce maden suyu içince biraz hafifliyor ama kesin çözümü ben de öğrenmek isterim
Yataga kalip sabun koymak iyi gelirmis ama bana o da etki etmedi, gece artiyor baya uyutmuyor. Yatmadan soda iciyorun ben de ama midem yandigi için o zaman 3 4 kere wc kalkiyorum

Canım benim çok çok geçmiş olsun. Allah hepimize sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı, bizim de sağlıkla onları büyütebilmemizi nasip etsin. Duacınım Canını sıkma demek kolay olanı ama nolur önce moralini yüksek tutmaya çalış, sakin kal ki iyileşmen de hızlı olsun Atlatılabilen birşey olduğunu biliyorum, arkadaşlar da yazmış. İnşallah bir an önce sağlığına kavuşursun

Canımm bende oldu 4 aylıkken, gece yatarken bilek ateli taktım 10-15 gun boyunca. Çok garip daha ağırlaştım ama geçti. Birde karpal tunel giderici hareketler diye bakabılırsın o egzersizleri yaptım. Gec oldu kusura bakma

Yataga kalip sabun koymak iyi gelirmis ama bana o da etki etmedi, gece artiyor baya uyutmuyor. Yatmadan soda iciyorun ben de ama midem yandigi için o zaman 3 4 kere wc kalkiyorum
Bende sabahları daha çok oluyor hemen kalkamıyorum kalksam da ayaklarımın üzerine basamıyorum yavaş yavaş geçiyor ama malesef tamamen hiç geçmiyor

Kızlar bakar mısınız aç karna ölçtük şekerimi öğlen 1. Saat ne oluyor yemek yedikten sonra mı ölçmeliyim

Kızlar bişey soracağım. Uraz ismine uyumlu isim arıyorduk. Dağhan hoşuma gitmeye başladı. Sizce hangisi başta olmalı ?

Kızlar dün 50 lik şeker yüklemesinde
Açlık 90 birinci saat 180 çıkmıştı
Bugün direkt 100 lük yaptılar
Açlık 86 birinci saat 149 çıktı

İkinci ve üçüncü saat henüz çıkmadı sizce bende gebelik şekeri var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…