2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Bunları eşinle paylaşsan anlatsan derdini anlamaz mı acaba :/ belki farkında olmadan böyledir yani bazı insanların normali farklı olabiliyo bu kadar üzüldüğünü fark etmemiş bile olabilir. Erkekler çok düz mantık bizim gibi detaylı düşünemiyolar bence :/ belki konuşsan dikkat etmeye başlar bilemedim

Aynı durum bizdede var canım sanırım erkekler bebeği kucağına almadan bu konuyu idrak edemiyolar ne yaşıyoruz neler hissediyoruz düşünemiyolar. Bizimkide iyidir aslında ama bu dönem farklı ilgi bekliyor insan meyvemi getirir koyar dolaba mesela doğrayıp getirse nasıl mutlu olurum , böyle ufak şeyler ihtiyaç oluyor bizlere bu dönemde Yürüyüş yapmak istiyorum yorgunum diyor yorgun evet ama 2-3 ay idare edebilir bence hatta onun hadi çıkalım yürüyelim demesini isterim, ağrım var diye söylenip duruyorum masaj iyi geliyor gel yapiyim demez yap desen 2 dk da bırakır bunlar gibi şeyler işte ..

Erkeklerin fabrikasyon olduğuna inanmaya başladım artık. Adeta benim kocamı anlattın şuan

Çok haklısın kuzum bu dönemde daha fazla hassasiyet bekliyoruz kesinlikle benim eşim hamileliğim konusunda hassas ama beni merak eder bana bir iş yaptırmaz bebeğimizin nasıl olduğunu hareketlerini sormaz mesela geçen gün sadece muayeneden muayeneye baba olacak gibi davranıyorsun ben olsam elimi bebeğim den ayırmam hissetmeye çalışırdım dedim oda bana bugünde bumu çıktı biz erkeğiz hissedemediğimiz için idrakta edemiyoruz dedi kucağına alınca değişir bence

Benim eşim yurt dışında ve hamile olduğumu o yokken öğrendim. Benim eşim anneler günü için bir çiçek bile göndermedi. Benim bebeğe aldığım her şey batıyor sürekli para harcıyorum diye kavga çıkartıyor. Ne benim hamile olduğumu idrak edebiliyo ne de kendisinin baba olacağını. İnşallah her şey düzelir

Hepsini söylüyorum canım tavşan daha küsmüş dağın haberi yok modundan çıktım çoktan. Çünkü dayanamiyorum bu kadar umursamaz olmasına. Buna rağmen çabalamıyor bile buna alınıyorum en çokta. Azıcık çabalasa bir şey yapmaya çalışsa belki bu kadar icerlemeyeceğim ama yok detaylı kesinlikle düşünemiyorlar zaten onda hem fikirim.
Birebir aynısı ne eksik ne fazla istemeden düşünülmek onemsenilmek istiyor insan birazcık özveri bekliyor. Biz böyle bir mucize için onca fedakarlık yapıyorken babaların da biraz düşünceli olması gerekiyor işte keşke anlayabilseler
Senin ki bir tik daha iyiymis ben ancak ki şunu yapar mısın bunu halleder misin dersem yapıyor. Yemek yapamasam falan sorun etmez. Uyumlu sorunsuz ama fazla düşüncesiz Kendisinin düşünerek yaptığı bir şey yok henüz. İsteyerek yaptık bu bebeği ama böyle davranınca ben de sen bu çocuğu istemiyor musun diye sitem ediyorum zaman zaman yani aklım almıyor çünkü nasıl bu kadar düşüncesiz olunur

Ahh canım benim de anneler günüm böyle buruk geçti. Çiçek vs bile beklemiyordum keşke bir sarılıp öpseydi kutlasaydı. İlk anneler günümüz biz ne kadar duygusal yaklaşıyoruz olaylara onlar ise dümdüz

Bütün arkadaşlarım babalığın çok sonra yüklendiğini söylüyor. Böyle devam ederse asla evli kalamam

Bütün arkadaşlarım babalığın çok sonra yüklendiğini söylüyor. Böyle devam ederse asla evli kalamam
Umuyorum ki bizim gözümüzden bakarlar eşin sürekli mi yurtdışında çalışıyor. Ne zaman seninle olacak belki yanında olursa daha da yoluna girer her şey.

Zannetmıyorum canım duzelmez bunlar çalışıyorum dıe her masrafı bana bıraltı her günümüz kavgayla gecıyor bır aydır beş kuruşunu gormedım resmen alınıcak çok şey var dıyorum hıc umrunda degıl resmen ne olucak bılmıyorum sımdı otobüste yolcu götürüyor ızmıre

Umuyorum ki bizim gözümüzden bakarlar eşin sürekli mi yurtdışında çalışıyor. Ne zaman seninle olacak belki yanında olursa daha da yoluna girer her şey.
Bayrama ve doğuma gelecek inşallah ardından biz bebişle yanına gideceğiz temelli yaşamak için. Bulunduğu bölgede doğru düzgün hastahane falan yok o yüzden çocuk kendini toparlamadan oraya gitmek istemiyorum. Umarım bu erkekler düzelir ya

Canım ben hiç yorum yapmadım ama senin yerinde olsaydım ben yirmi kere boşamıştım. Ben hamile olduğumu öğrendikten bir hafta sonra istifa ettim. Senin üç çocukla bu halde çalışmanı ve eşinin bu davranışlarını benim aklım almıyor. Allah yardımcın olsun

Cumartesi bıtakıyorum bende işi dayanamaz oldum artık çok yoruluyorum

Kızlar biraz da pozitifff

440 liraya piyanolu oyun halısı aldım. Ebat olarak küçük ama bebiş zaten max 4-5 aya kadar oyalanıyormuş bununla. İkinci el fiyatına aldığımızı düşünürsek başarılı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…