2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Allah korusun canım sağlıkla kucağımıza alalım inşallah , önlem almakta fayda var tabi ama tıptaki muammalar bitmedikçe daha çok konuşuruz bunları, şeker yüklemesi , tetanoz aşısı, 3 lü test hepsinde en az 2 görüş var, biraz doktora güvenip hareket etmek lazım ben o kanıdayım yoksa maalesef tek doğru yok

evet kuzu flu alanlar var. ben mesela kan sulandırcıı kullanıyorum perinatologlar suan bırakmamı oneriyor. ama ben 1 kere bebegımı kaybettim sebebi de bilinmiyor. evet yan etkileri var ama 1 de bu yolu denemek ıstoyorum doktoruma da guvendım bu konuda bırakmıyoruz devam edıyorum.

Canım merhaba su fazlalıgı var mı sende de
Benim bebeğimde 3 haftaya yakın önden gidiyor en baştan beri. Suyu fazla ve iri bebek diyorlardı hep şeker yükleme yaptırdım 19 haftada tam 140 çıktı sınır değer diyet ve insülin gerekli değil şekerli gıdalar tüketme dedi "zaten asla yemem" sadece meyve çok fazla yiyordum ona da kendi yumruğun kadar yiyebilirsin günde dedi yarın kontrole gideceğim suyu ne durumda göreceğiz bakalım

Kızlar geldim beklettim bu saat oldu hala cinsiyeti öğrenemedik bebek erkekmiş Konjenital rahatsızlık yok sadece ben taşıyıcı çıktım.eşim ve bebek sağlıklı çıktı çok şükür.Ama testis biraz küçük duruyor bakalım o da temiz çıksa rahatşayacaz hala stresiz eşimle.

İnşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza yaa sonrasında bu stresler güzel bir anı olarak kalacak

Çok şükür

Ben geçirdim 35. Haftamda öğrendim ama döküntüm yoktu el ve ayak içlerim çok kaşınıyordu ağlayaraknduşa girdiğimi bilirim iki değerimde 300 civarındaydı
Çok teşekkür ederim canım cevabın için, doktor takip edelim dedi bakalım şimdilik sıkıntı yok. İnşallah artmaz değerim

Canım bol su içiyorsan ondan da düşük çıkabilir. Benim de düşük çıkmıştı, doktorum gebelerde normal, bişey olmaz, biz yüksek değerlere dikkat ediyoruz dedi
Çok içiyorum doktorum da cevap vermiş normal dedi. Açlık şekerim de normal çıkmış test yapmıcam normal çıkarsa demişti

Benim tahlil sonuçları yarın sabah çıkacakmış.
Sağlık ocağındaki ebe aradı, idrarımda çok yoğun enfeksiyon varmış onun için telefon etti sağolsun. Şeker ölçümlerinde de sadece açlık çıkmış şimdi, 83 mg. Açlık değerin iyi dedi. Ama benim kendi ölçtüklerim de şöyle;
Açlık: 88 / 1. Saat: 198 / 2. Saat: 183.

Gözün aydın canım onda da bi problem çıkmıcak inşallah sağlıkla kucaklıcaksn bebişini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…