2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ay ını ben de dusunuyorum baskası atsa maymun suratlı bebesini atmıs falan diyebilirim

Bi bakar mısınız anlayan var mı?

Eklentiler

• 20241011_151304.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 17
  • 20241011_151256.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 18
Bi bakar mısınız anlayan var mı?
Kız ancadır yaa. Kücükler daha. Ne dili var ki cıkarcak. Biz yetişkinlerde bile hepimizin dilimizi cıkarma uzunlugu farklı. Benim kardeşim 4 yaşına kadar konusmamıs dil bagı var die kestir demişler hep. Sonra çatır çatır konusmaya basladı. Canı istemıyomus. Üstelik şuan cok basarılı bi doktor oldu.

ufacık ucunu bile çıkarmıyo dışarı ne bileyim ya normal midir

Bence vardır ebeler bana uzanarak emzirme demişlerdi (yani yatarak başka onu kastetmediler de işte bacakları uzatarak sırtın dik olmadan yapma demişlerdi)

Benim oğlum elini yüzüne götürmeden uyuyamıyo karnımdayken de hep öyle duruyodu. yenidoğanken biraz yaptım kundak ama artık asla izin vermiyo o yüzden de full karanlık yapamıyorum odayı ya
Şimdiki bebekler hakikaten çok biliyor ya 3 aydan sonra bebek bakımı kolaylaşıyormış inşallah öyle olur kuşum

Ben geceleri zaten karanlıkta yatırıyorum kundak desen yapıyorum beyaz gürültü açıyorum dediklerinin hepsini yapıyorum ama yine de uyumuyor
Seninki bi tık cadı galiba olsun kulum sağlıklı çok şükür gitgide herşey kolaylaşıcak inşallah

Kara sevda bizimki bakmalara doyamıyoruz gecenin yarısında zar zor kalkıp bir gülüşü sonrası 10 dakika sarılıp öpüyorum bide sanki en güzeli benimki gibi geliyor sanki esneyişi ağlayışı falan hep böyle mükemmel gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…