2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Aynı duyguları paylaşıyoruz

Kızlar sezeryan olup adete giren var mı? Ben 34. Günümde adete girdim hala da adetteyim emziriyorum da

canım yani çıkmışsın da gezmeye çıkmamışsın ki -kaldı ki o da olabilir- anlık herhangi bir ihtiyacın da olabilirdi hepsini rapor gibi söylemen mi gerekiyor? bilemiyorum bana biraz abartılı geldi. sen suçlu psikolojisine girme bence, eşin de bunun gereksizliğini anlasın. akşam gelince söylersin yani bugün de şunu şunu yaptım, şuraya çıktım diye. o da he der. sen söylemeden kapıda anahtar gördüyse de, aa dışarı çıkmıştım unutmuşum dersin geçersin. ama sizin ilişki bu şekilde şekillenmiş anladığım kadarıyla. bence yavaştan değiştir bunu, kendine bu kadarcık da olsa inisiyatif bırak lütfen halledersiniz bence küçük bir olay bu

L koltuğun tam köşesine yerleşip boşta kalan koluma kırlent sıkıştırıyorum mis gibi oluyo
ben normal bir koltuğa uzanma yönünde ayaklarımı uzatarak oturuyorum. bebişi emzirirken baş tarafındaki tek bacağımı yukarı doğru çekip bebekle kolumu o bacağıma yaslıyorum. sırtım da arkaya yaslı oluyor ama aşırı bacak ve ayak ağrısı çekiyorum. pozisyonun etkisi var mıdır sizce ya

Aynı hatayı yapmışsın benimle tek meme yetiyo sanıyodum değiştirerek veriyodum iki memeye geçince düzdeldi her şey
Merhabalar tek memeyi kaç dk emzirip diğerine geçiyorsunuz acaba? Az emince de yalnızca ön sütü emer aç kalır deniyor bu yüzden ben de tek memeyi bırakana kadar emzirip 2 saat sonra diğer memeyi veriyorum arka sütü de almış olsun diye

Eşin seni epey manipüle ediyor sanırım bu kadar kendini suçlamanı gerektirecek bir olay yok ki canım kendini bu kadar ezdirmesen mi acaba :/

Bi doktor aktif olarak emerse 10 15 dakika yeter demişti ben artık meme yumuşayinca diğerine geçiyorum içgüdüsel gitmeye karar verdim biraz. Her bebek bir değil benim bebişime tek meme yetmemiş kilo alamadı ama başkasının bebişine yetebilir. Kilo alımı iyiyse öyle devam etmende bi sakınca yok bence

Sen anlatırken denedim de ağrır tabi kız o nasıl pozisyon koltuğun önüne ayağını uzatacak bir şey bul düz otur yaslan emzirme yastığının iki yanına da kırlen sıkıştır oh mis niye kendine eziyet ediyosun

ay bilmiyorum ki normal sanıyordum kötü pozisyon mu gerçekten. aslında şundan kaynaklanıyor ben ilk emzirmeye başladığımda hep yatak odasında kendi yatağımda uzanıp emziriyordum o zamanda mecburen bu pozisyonu buldum. şimdi de alıştım başka yerde emzirsem bile böyle yapıyorum ama bacak ağrısı çok fena ya. düzelteyim ben bunu sağol canım

kızlar siz de yaşıyor musunuz bunu ben bebeğe aşık olmuş gibiyim ya resmen uyurken fotolarına filan bakıyorum. yüzüne bakınca içim kıpır kıpır oluyor böyle annemlere filan sürekli gruptan fotosunu çekip atıyorum ama bana biri yapsa hiç hoşuma gitmezdi bu o yüzden durduruyorum kendimi ahhahaa sadece kocamla birbirimize bebiş fotosu atıp karşılıklı övüyoruz artık nasıl yaptık biz bunu der gibi skdkddkd ama çok güzel allahım ya isteyen herkese nasip olsun inşallah eskiden anlayamazdım böyle güzel bir duygu olduğunu

Geçmiş olsun kuzuya 3tane aşıyı nasıl yapıyolar peki pat pat ara vermeden arka arkaya mı hepatit yapılırken aşırı ağladı ya benim oğlan 3 iğneyi nasıl yaptırcam
Bizim burda iki sağlık ocağı var ayrı ayrı yaptılar sanırım bi kişi için paketi açamıyorlarmış bi sağlık ocağında omzundan yaptılar normal sağlık ocağımızda da iki bacaktan yaptılar vururken biraz ağladı ama sonra hemen uyudu çok zorlanmadık sadece ilaçların etkisi geldiğinde çok zordu
Bir bilsem

Kara kara 2. Ay aşılarını düşünüyorum inan. Hem ateş durumu hem acısı acayip geriyor beni
bizim ağrısı galiba çok oldu ama ateşi çıkmadı sadece ilaçlar sanırım çocuğu bunaltıyor bide iğne yerleri acıdı galiba biraz da ondan ağladı diyorum ben ama

Biz de öyleyiz bakp bakıp ne güzel bebek yaptık diyoruz uyusun da dinleneyim diyorum uyurken özlüyorum acayip bir sevgi

Kızlar sizin bebekleriniz dilini dışarı çıkarıyo mu? Benim ki hiç çıkarmıyo bi bakayım dedim dil bağı mı var acaba emin olamadım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…