2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Benimkinde tava veya fırında ısıtın yazıyor kullanma talimatında ne bileyim bende koydum tavaya yanıverdi tekrardan kılıf diktim su felan hiç yazmıyor benimkinde
Allah Allah değişikmiş, ama bence fırında yapmak en mantıklısı
Ayyy hadi ya, bu beni üzdü şuan deri altını da çok öneriyorlar ama çevremde kullanan yok daha
Ayyy yok ben de ikincinin şakasını bile duymak istemiyorum Ben de karar veremedim ya hiç

Ayyy hadi ya, bu beni üzdü şuan deri altını da çok öneriyorlar ama çevremde kullanan yok daha
Ben de bj sure prezervatif sonra da deri alti düşünüyorum
Benim de önceliğim deri altı gibi şu an pazartesi doktorumla konuşacağım, hangisini öneriyor, en az yan etkisi olan hangisi, ona göre birini yaptıracağım buraya da yazarım doktorun dediklerini

Kızlar bebeğimin yüzünde ufak böyle isilik gibi sivilcemsi biseyler çıktı bugün banyodan sonra daha net farkettim başına gelen var mı ?

İyi akşamlar herkeze kızımın bugün 1 ay aşiları vardı çok sukur 55 cm boyu 4 kılo 650 gram olmuş ordan güzel bir selılde çıktık ama malesef oğlumu hastaneye yatırdılar elındekı yaralar agzınjn içinde de olmuş antıbıyotıkler ilaçlar serum verılıp duruyor zaten gırıptı oda ciğerlerine vurmuş kendimi okadar suçlu caresız hissediyorum kı anlatamıyorum bıle benıde salmıyor mecbur hastanede bebekle onun yanında kalıyorum bebegı olduk ca uzak tutuyorum ne zaman cıkıcagımızda belli degıl ne yapıcagımı şaşırdım

Bebışlere dıkkat edın asırı derecede bu konuda salgın varmıs el ayak hastalıgı ve gecıcıymıs okula gıden çocuğunuz varsa uzak tutun bebışlerden kizla oglna okul ıcın rapor bıle aldım onlarda yara oluştu hep ben hastanede onlar evde hangısınj düşünücem bılemez oldum Allah'tan onlarla annem ilgileniyor

Çok geçmiş olsun canım. Allah şifa versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…