2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Aynen kuzum ilk baya agladim ama demekki kismet boyleymis dedim inat etmemek de gerekiyor

Canim kontrolden ciktim simdi doktor cati muayenesi yapti zorladi hatta baya rahim agzi kapali ve etli dedi suni sanci tutmaz verirsek dedi. 41. Haftaya dogru bebek de riske giriyor bir sey olmaz diye garanti veremem dedi. Sezeryan ile alabiliriz bebek de sen de rahat edersin ben de 2 kere sezeryan oldum dedi, bence cok da inat etmemek lazim bebek kendi gelmek istemedi vs dedi

Gönül rahatlığıyla ol sporculuktan geldiğimiz için hersey hisli toparlar bak benim 2 hafta oldu bile dikiş sizlamalari dışında bisi yok inan ki
Insallah kuzumm doktor da ben de 2 kere sezeryan oldum hic pisman degilim dedi, ragim agzim kapali ve etliymia suni de versek tutmayabilir riske atma dedi. Yarin sezeryan olucam

Doktorum rahim agzin kapali ve etli suni verirsek tutmayabilir dedi, bebegi riske atmak istemiyorsan yarin sezeryanla alalim dedi. Genel anestezi verilecek migrenim oldugu icin yarin sezeryan olucam

Kuzu 6. Aydan sonra da ana besin kaynagı anne sütü. Gidebildigi yere kadar git. Belki belli bi süre sonra sütün kendi kesilir 1,5 yıl 2 yıl sonra
Öyle yapıcam zaten bakalım en az 6 ay anne sütü şart bakalım sonrasında nasıl gelişecek

Insallah kuzumm doktor da ben de 2 kere sezeryan oldum hic pisman degilim dedi, ragim agzim kapali ve etliymia suni de versek tutmayabilir riske atma dedi. Yarin sezeryan olucam
Doğru kararı vermişsin arkadaşım umarım dilediğin gibi olur korkma lütfen bak hepimiz geçirdik bebito gelince gözün bisi gormucek zaten ilk yürüyüşünü de yaptıktan sonra çok rahatlicaksin

İnan ki onlar karar veriyor nasıl gelmek istediklerine

Canim cok tesekkur ederim icimi cok rahatlattin. Herkes suan benim uzerime geliyor sezeryan ol kurtul neden bekliyosun macera mi ariyorsun diye. Normal dogumu kotuleyip korkutmaya calisiyorlar bebek de cok zorlanir sen de cok aci cekersin diye
canım kararını vermişsin hakkında hayırlısı olsun, bebeğini sağlıkla al kucağına inşallah

Hayırlısı olsun canım, bak doktorun söylemiş ne olabileceğini. Hiçbiri farketmiyor inan, önemli olan günün sonunda bebeğine sağlıkla kavuşabilmen. Onu kucağına alınca tek düşüncen o oluyormuş gerçekten İnşallah ağrısız sızısız çok güzel geçsin doğumun, bize de yaz mutlaka

Kızlar ya sizin de bebişiniz hep aynı tarafa doğru mu yatıyor? Ben iki tarafa da döndürsem bizimki hep sola doğru çeviriyor kafasını

Yazarim kuzum amin insallah sag saglim kucagima alabilirim bebegimi

Biz bigaia damla kullanıyoruz. Bizde çok şükür işe yaradı. siz de deneyebilirsiniz belk iişe yarar
Ben de kullanıyorum ilk günden beri ama yüzde yüz rahatlama yapmadı. Ne zaman ve ne kadar kullanıyorsunuz canım. Bizim gaz sancılarımız sabaha karşı tavan yapıyor hiç uyutmuyor bigaiayi ben sabah veriyorum 10-12 arası acsba gece mi versem diye düşünüyorum

Ben akşam 7 8 gibi veriyorum saat 9 da falan 1-2 çay kaşığı kimyon suyu veriyorum gecelerimiz daha rahat geçmeye başladı

Ben de külot seklinde korse almistim ama cook kucuk geldi kargoda icine giremem sanirim. Kancali olandan almak daha mi mantikli acaba
Bana ilk doğumumda dr kuşak gibi sarılanlardan al demişti öyle aldım bende. Bikaç gündür unutuyorum giymeyi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…