2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Philips kullanıyorum ben çekim gücü iyi bencr. Ek olarak youha aldım eller serbest modunda. Onu arada kullanıyorum. Bende sürekli sağım yapıp biberondan içiriyorum zamandan kazanmak için ikili sağım makinası bakıyorum ikili kullananlar varsa çekim güçlerini merak ediyorum

Canım düzenli kontrole gidiyorsundur son haftalar zaten bebeği riske attığını düşünmüyorum , 42 haftaya kadar bekleten doktorlar var yurtdışında da öyle , ben ilk oğlumu 41 de aldım kucağıma, sezeryan tecrübem yok ama bu kadar beklemişken sezeryana dönmek te bilemedimbence bu hafta da bekle ama gene de tabi ki kalbine danış yani çok yorulduysan ağrın çoksa artık kaldıramayacaksan bu psikolojiyi sen bilirsin önemli olan senin ve bebeğin sağlığı ama bebeği riske attığını düşünme şuan doğum bekliyorsun ve kontrollerine gidiyorsun başka yapacağın birşey yok

Ha bide milleti takma ya milletin aklı yok fikri var resmen, benim 17 aylık bir bebeğim var bide yenidoğanım , diyorum ki iyi ki normal bir hafta normal doğum dikişim ağrıdı, sonrasında şuan hiçbişeyim yok elhamdülillah inan 2 çocuğu kucağıma aldığım oluyor, sezeryan olsam bu imkansızdı mesela, bide zaten bu kadar bekledin bak inan bu hafta birden nişanın gelir başlar sancılar doğurursun benim oğlanda herşey 1 günde oldu öncesinde bir kere bile nst de sancı görmedim, Hakkında hayırlısı olsun

Son düzenleme:
Canim cok tesekkur ederim icimi cok rahatlattin. Herkes suan benim uzerime geliyor sezeryan ol kurtul neden bekliyosun macera mi ariyorsun diye. Normal dogumu kotuleyip korkutmaya calisiyorlar bebek de cok zorlanir sen de cok aci cekersin diye

Tesekkur ederim canim. Herkes baski yapiyor bana suan neden sezeryan olmuyorum bekliyorum diye. Normal dogumu kotuleyip korkutuyorlar

Hiç korkma ben 23 kg aldım belki daha fazla tartılmadım son haftalar. Dogumdan hemen sonra bile abartı göbeğim yktu korse giyince hiç bişi kalmıyor ben bunara unutuyorum ama giysem iyi olacak
Ben de külot seklinde korse almistim ama cook kucuk geldi kargoda icine giremem sanirim. Kancali olandan almak daha mi mantikli acaba

Tesekkur ederim canim. Herkes baski yapiyor bana suan neden sezeryan olmuyorum bekliyorum diye. Normal dogumu kotuleyip korkutuyorlar
Ben de normal doğurdum ilk doğumum kötülenecek bir tarafı yok tabii ki zor kolay değil ama ben ertesi gün evi süpürdüm her işimi kendim yapabiliyodum dikişli olmama rağmen. Negatif doğum hikayelerini dinleme kimseyi de umursama kalbini dinle nasıl doğurmak istiyosan öyle doğur.

Kızlar ya ben üşüttüm galiba afedersiniz ishal gidiyorum süt verdiğim için de ilaç içemiyorum ya bildiğiniz ilaç var mı içebileceğim sütü etkilemeyen halim kalmadı artık ya

Gönül rahatlığıyla ol sporculuktan geldiğimiz için hersey hisli toparlar bak benim 2 hafta oldu bile dikiş sizlamalari dışında bisi yok inan ki

Kızlar benim bebekte gaz sancısı var ya haftaya salı doktoruna kontrole gidicez ama o güne kadar ağrı çekecek yavrum napsam bilmiyorum çok üzülüyorum sıkıyor kızartıyor kendini masajda yapıyorum ama dğzelmiyor

1 ay normal bana 3 günlükken gelmeye başladı kaynanamın tarafı

Ikınıyosa eğer tam ıkınırken bacaklarını karnına itiyorum pırtlıyo o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…