2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Kızlar bu memede uyuma işini nasıl çözücez ya özellikle geceleri mahvoluyorum, açlık işaretleri veriyo alıyorum memeye 2 çekip uyuyo yerine koyuyorum gözleri açıyor sil baştan. Bugün gündüzde aynı şeyi yapmaya başladı cok sıkıldım ya

Kızlar bu memede uyuma işini nasıl çözücez ya özellikle geceleri mahvoluyorum, açlık işaretleri veriyo alıyorum memeye 2 çekip uyuyo yerine koyuyorum gözleri açıyor sil baştan. Bugün gündüzde aynı şeyi yapmaya başladı cok sıkıldım ya
Çözemicez galiba 😁

Bnde aynı durumdayım son 2 3 gündür hep kucağımda memede olsa keyfi yerinde olacak. Birde kokumu almk istiyor galiba diye kıyamıyorum bnde bırakmıyorum sonra ararım bu günlerini diye 🥲

Ya bu çocuk neden böyle banyoyu seviyo ama banyodan sonra kurulayıp giydirene kadar canım çıkıyo morarana kadar ağlıyo sanki canı acıyomuş gibi

Ya bu çocuk neden böyle banyoyu seviyo ama banyodan sonra kurulayıp giydirene kadar canım çıkıyo morarana kadar ağlıyo sanki canı acıyomuş gibi
Benimkide öle geneli giyinirken krizli oluyor banyoların. Hatta bez değişim zamanlarında da aynı durum giyinmek istemiyo cocuk. Reflü olmasın die emzirmeden once degiştirmeye calısıyorum ama kriz. Artık bazen emzirdikten sonra değiştiriyorum ozaman hep sakin. Ben artık banyo sonrası kriz varsa(nadiren yok) havlu -bezleme- battaniyeye alma-emzirme şeklinde ilerliyorum. Sonra sakin oluyo ozaman masajda yapıyorum kıyafetide rahatca giydiriyorum

Benimkide öle geneli giyinirken krizli oluyor banyoların. Hatta bez değişim zamanlarında da aynı durum giyinmek istemiyo cocuk. Reflü olmasın die emzirmeden once degiştirmeye calısıyorum ama kriz. Artık bazen emzirdikten sonra değiştiriyorum ozaman hep sakin. Ben artık banyo sonrası kriz varsa(nadiren yok) havlu -bezleme- battaniyeye alma-emzirme şeklinde ilerliyorum. Sonra sakin oluyo ozaman masajda yapıyorum kıyafetide rahatca giydiriyorum
Sesi kısıldı ya gerçekten ağlıcam artık kucağıma aldığım an ağlaması duruyo dışardan duyan çocuğa eziyet ediyoruz zanneder. Kaç kere havluya işedi bezlemeye bile fırsat vermiyo böyle bir şey olamaz.

Akşam sağdım o kadar çıkmadı canım 40 civarı çıktı, belki benim bebek iyi boşaltmamıştır baksana sarılık yüksek bizim de
Sağdığınız sütleri hep poşetleyip dolaba mı kaldırıyorsunuz? Bi de elektrikli mi almak lazım sağma makinesini? Manuel de iş görür mü?

Sağdığınız sütleri hep poşetleyip dolaba mı kaldırıyorsunuz? Bi de elektrikli mi almak lazım sağma makinesini? Manuel de iş görür mü?
Canım bu sarılık olayından sonra ilk kez sağdım ben biberonda bekletip sonra ısıtıp verdim yani henüz 2 kez sağdım , buzluğa atacak kadar sağmadım, manuel bana kullanışlı gelmedi, kiwi nin makinesi var bence iş görüyor

Dün gece bizde öyleydik baya uğraştırdı dönemsel olucak sanırım bunlar. Bugünde gün içinde çok güzel uyudu her gün farklı sanırım 🥹

Ben e bebekten eller serbest olanını aldım 1000 tl civarı biseydi inanılmaz iyi tavsiye ederim emzirirken bile sagabiliyorum rahat baya

X