Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar yerimi bilmiyorum ama 1 aylık olunca asılar başlayacak ya ne düşünüyorsunuz merak ediyorum yaptırmayacak olan varmı

ay gerçekten mi ya? ben de hamilelikten beri duymuştum ama yıkanması gerekiyor diye bunu değil de lansinohu tercih etmiştim. lansinoh hiçbir işime yaramadı benim:/ bu yarar inşallah. peki nasıl sürüyorsun bunu? yani üstüne gümüş kapak filan kapatıyor musun ya da ped mi koyuyorsun?
Ben sürüp gümüş kapak kapatıyordum emzirme hemşiresi ikisinden birini yap gümüş kapak etkisini kaybediyor dedi. Garmastan sürüp hiçbir şey takmıyordum. Ben çok memnun kaldım gogus ucum çok küçük bebeğim emerken zorlanıyordu çok cebelleşiyordu baya acı çekiyordum ama bu krem hem acısını çok güzel alıyor hem de yara olmasını engelliyo. Gümüş kapağı da dışarı falan çıkarken sütyen giydiğimde bir şey sürmeden taktım hep. Şimdi göğüs kalkanına geçtim süt aktığı için gümüş kapaktan

Kızlar yerimi bilmiyorum ama 1 aylık olunca asılar başlayacak ya ne düşünüyorsunuz merak ediyorum yaptırmayacak olan varmı
Ben ilk kızımda özel aşılar da dahil olmak üzere hepsini yaptırdım. Bu kızıma da yaptıracağım inşallah. Ben aşının çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Ülkeye akın akın hastalık getirdiler aşıyla çoktan biten çoğu hastalık mültecilerle geri döndü. Hepsini yaptırcam rota ve meningokok dahil.

Kızlar ben çok yoruldum halım kalmadı hıc oğluma zona hastalıgı dedıler ama çok farklı ya vıcuduna dagılmaya başladı ayakları poğosundakı aynı böyle 😞😞😞

Eklentiler

• 1000017555.jpg
    1000017555.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 26
bu arada resmen aydınlandım, çocuğum iki gündür emiyor emiyor ağlıyor ben de diyorum derdi ne. meğer süt incisi varmış memede muhtemelen tıkalı olduğu için süt gelmiyor bebiş de doymuyordu
Ay acıyor bide o ya 😔 bide patlattım 10 dakikada 20 ml gelen mememden 30 saniyede 60 ml daha süt boşaldım ay nasıl rahatladım

Ben sürüp gümüş kapak kapatıyordum emzirme hemşiresi ikisinden birini yap gümüş kapak etkisini kaybediyor dedi. Garmastan sürüp hiçbir şey takmıyordum. Ben çok memnun kaldım gogus ucum çok küçük bebeğim emerken zorlanıyordu çok cebelleşiyordu baya acı çekiyordum ama bu krem hem acısını çok güzel alıyor hem de yara olmasını engelliyo. Gümüş kapağı da dışarı falan çıkarken sütyen giydiğimde bir şey sürmeden taktım hep. Şimdi göğüs kalkanına geçtim süt aktığı için gümüş kapaktan
ya hepsini bir anda okuyunca ne kadar çok şey düşünmemiz gerekiyor 😅 kremler, gümüş kapaklar, göğüs kalkanları, silikon göğüs uçları, göğüs pedleri vs vs. anneme soruyorum bunlardan hiçbirini yapmamış memesine hiçbir şey de olmamış 😳 nasıl olabilir aklım almıyor ya iki aydır sütüm var her gün de bi derdim var

iğneyi ateşte ısıtıp mı deldin? doktora gitmek istemiyorum ya vaktim de yok onun için gitmeye ama iğneyle yapmaya korkuyorum :KK43: kenarından tırnağımla kaldırsam mikrop kapar mı acaba of
Tırnakla kalkmaz kuşum o direk kolonyaladım acımıyor korkma memenin ucunu sıktım şişiyor o beyazlık kenarından kaldırttım sağdım ucunu kremleyip gümüş kapak taktım

Ay acıyor bide o ya 😔 bide patlattım 10 dakikada 20 ml gelen mememden 30 saniyede 60 ml daha süt boşaldım ay nasıl rahatladım
ya emerken acısını hissediyorum da normalde pek acı yok şu an. krem sürdüm bekliyorum inşallah geçer kendiliğinden 😞 geçen bi kere daha olmuştu duştayken sıcak suyun etkisiyle patladı ben de üstündeki deriyi alıverdim keşke yine öyle olsaydı

Kızlar ben çok yoruldum halım kalmadı hıc oğluma zona hastalıgı dedıler ama çok farklı ya vıcuduna dagılmaya başladı ayakları poğosundakı aynı böyle 😞😞😞
Bugün sana yazdım sildim zonaya benziyo diye değilse boşune evham yaptırmak istememiştim :KK43: çok geçmiş olsun

Bugün sana yazdım sildim zonaya benziyo diye değilse boşune evham yaptırmak istememiştim :KK43: çok geçmiş olsun
Moralım hıc yok yarın yıne çocuk acılıne götürücem bır türlü randevuyu erkene alamadım ellerı ayakları doldu canıda yanıyo uykudan ağlayarak uyanıyor her gece ne uykumuz kaldı nede bırseyımı aglamasın dıe kucagımda tasıyorum anne olarak elımden neden bırsey gelmıyor dıyorum neden acısını alamıyorum bende olsaydı onda olmasaydı dıyorum 😥😥 şunları yazarken bıle aglaıyprum olduğum yerde düşünüp duruyorum

ya emerken acısını hissediyorum da normalde pek acı yok şu an. krem sürdüm bekliyorum inşallah geçer kendiliğinden 😞 geçen bi kere daha olmuştu duştayken sıcak suyun etkisiyle patladı ben de üstündeki deriyi alıverdim keşke yine öyle olsaydı
Ay inşallah olur kuzum ya benimki baya acıyordu sanki bebeğim emerken kesik yara gibi acısı vardı seninki daha hafiftir inşallah

Moralım hıc yok yarın yıne çocuk acılıne götürücem bır türlü randevuyu erkene alamadım ellerı ayakları doldu canıda yanıyo uykudan ağlayarak uyanıyor her gece ne uykumuz kaldı nede bırseyımı aglamasın dıe kucagımda tasıyorum anne olarak elımden neden bırsey gelmıyor dıyorum neden acısını alamıyorum bende olsaydı onda olmasaydı dıyorum 😥😥 şunları yazarken bıle aglaıyprum olduğum yerde düşünüp duruyorum
Annelik kalp yüküymüş gerçekten çok zor hiç kimsenin çocuğu hasta olmasın :KK43: inşallah hemencecik iyileşir sen de kendini kahretme bebe emziriyosun tedavisi olan şeyler bunlar şükür🙏

Yaa acaba bendeki de ondan mı ya emerken kesiliyomuş gibi acıyo sağ memem iyice baktım ama sanki kendi dokusu gibi de duruyo anlayamadım ben beyaz değil çünkü

Canım çok geçmiş olsun Rabbim tez vakitte şifasını versin benim 1 numaramda enfeksiyon kapmış bu hafta hastane yatışında hemde baska şehirde. Bende kaç gün ağla ağla öldüm yanında olamadığım içinde ayrı vicdan yaptım. Dua et bol bol ya şafi çek inşallah şifa olur 🤲🏻

X