Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Doğumdan sonra vücudunda morluklar olan var mı? Bacaklarımın farklı yerlerinde küçük morluklar görüyorum sürekli acaba bi yerlere mi vuruyorum farketmeden
Benim de bacaklarımda oldu. Demir ve B12 eksikliğinde olurmuş normalde ama şuanda da sebebi bu mu bilemiyorum

Kızlar burda nerdeyse herkes kaynanasından yakınır benim de derdim eltim. Hatta sadece bana değil eşimin bütün sülalesine dert. Asla ortak noktamız olmayan biri. Nişanda, düğünde, hamileliğimde sabrettim sabrettim şimdi çocuk doğdu artık sabrımın son noktasındayım. Zaten tüm hamileliğimde arayıp arayıp kendi hamileliğiyle beni karşılaştırdı. Vay ben ne zorlandım da ay şöyleydi ay böyleydi. Hadi onlarda da tamamdı da iki güne bir arayıp ee bebek napıyo sen nasılsın diyo. Hep aynı cümleyi kuruyorum, iyi ben emziriyorum o da emiyo. Evet evet büyüyo.. vs. Sürekli bize geliyorlar ve bana gerçekten gına geldi. Daha 40 günlük olmamış bebeden beklentin ne ve gelip ne görmeyi bekliyorsun. Dün de aramış diyor ki 20 günlükte dışarı çıkacakmışsın (eşimle sitemizin bahçesinde yürürüz demiştik) e hadi bize gelin, yon dedim ben bi yere gelemem yanlış anlamışsın, o zaman biz size gelelim diyip bugün de bize geliyorlar. Biz daha dışarı çıkamadık bile. Gerçekten artık boğazlıcam az kaldı. Çocuğumu banyo yaptıracaktım oturup onları ağırlıcaz bi de. Ya sabır ya selamet..

Bende normalde bakliyat yiyordum hep. Hayvansal gıda yemiyordum ama. Of epey çok şey yemişsiniz 1 hafta içinde ben bu dediklerinizin yarısını yiyip çok yedim sanıyorum galiba :O 2800 de iyi doğmadan bir hafta öncesi için 3 olur belki.

Dişini geçiriyor sana. Sen yönlendir onu.

Kizlarr gobek deligi cevresi bel sirt tarafindan bacagima vuran agrim var. Yarin 38+0 olacak. Dogum agrisi degildir demi ya

Yazdığım sorduğum şeylere cvp alamıyorum artık kızlar aşk olsun
ben çözüm bulamadım karın masajı yapıyorum sürekli bi de her beslemeden sonra gazını çıkarmadan yatırma. Kimyon içmeye başladım süte geçip yardım eder belki diye

Bence her aradığında açma, kendisinden rahatsız olduğunu anlar. Meşguldum bebek durmadı vs dersin. Size gelelim derse bugün müsait değiliz canım kusura bakma ben sizi uygun olduğumda çağırırım dersin.
Yeni doğum yapmış kadının evine neden gelmek isterler anlamıyorum. Ben de aynı konudan mağdur olmaktan korkuyorum

Mama çok gaz yapıyor çözüm bulan var mı?
Kuzum benim bebeğimede çok gaz yaptı ıkınıyor bide çıkaramıyordu yavrum doktor kilo alımı güzel dedi zaten günde 1 kere mama veriyordum kestik tamamen memeyi 1. Ayında kilosu güzel attıysa kullanmayacağız

ben çözüm bulamadım karın masajı yapıyorum sürekli bi de her beslemeden sonra gazını çıkarmadan yatırma. Kimyon içmeye başladım süte geçip yardım eder belki diye
Ben 20 dk faln uğraşıyorum çıkaramıyor ya en sonunda kusuyor ama gaz çıkarmıyor

Normalde ben de bu kadar çok şey yemiyordum kendimi zorladım 1 hafta bir de gece uyuyamadım o yüzden uyandıkça süt içtim, yoğurt yedim ancak öyle bir haftada bunları yiyebilmiştim, hayvansal gıdanın da illaki etkisi vardır bence özellikle balığı çok önermişti doktorum

Kızlar yaa benim geceleri acayip agrım oluyor karnımda sırtıma da vuruyor. Artık oturamıyorum yatarken bile agrıyor. Üşütme mü gaz sancısı mı acaba acayip oluyo bikaç gündür

böyle insanlar gerçekten çok baş ağrıtıyor ya. hani derler ya psikoloğa gitmesi gerekenler gitmediği için ben gidiyorum diye. tam öyle yani. kalp kırmayayım diye sustukça kendin harap olursun. ben de bu hafta böyle biraz emrivaki ziyaretler yaşadım canım ama açıkça söyledim. şu an bebeğe alışma sürecindeyim, geldiniz ama ben daha çok stres oldum. ben sizi çağıracaktım dedim. insan kendine yakıştıramıyor kötü olmayı ama inan rahatladım ya en azından karşı taraf tavrını değiştirmese bile oh ben söyleyeceğimi söyledim derim. sen de içinde tutma, net bir şekilde koy sınırını ne kaybedersin düşünsene?

Kızlar yaa benim geceleri acayip agrım oluyor karnımda sırtıma da vuruyor. Artık oturamıyorum yatarken bile agrıyor. Üşütme mü gaz sancısı mı acaba acayip oluyo bikaç gündür
dediklerine göre aklıma gaz sancısı geldi. ayağını belini filan üşütme canım, sıcak tut. bir de rezene iç iyi gelecektir

Sezeryan olan kızlar dikiş yeriniz ne durumda benim 19 gün oldu hala şişlik var sizinde öyle mi?

dediklerine göre aklıma gaz sancısı geldi. ayağını belini filan üşütme canım, sıcak tut. bir de rezene iç iyi gelecektir
Sabah akşam rezene içiyorum. Ayagıma artık gece yatarken bile corap giymeye basladım. Lohusalık boyle bişey mi acaba ya. Sezeryandan sonra bile bu kadar agrı kesici içmemiştim

Canım ben de böyleydim, gece çok terleyip soğuyordum. Şimdi her terlediğimde üstümü değiştiriyorum ve terliksiz gezmiyorum baya azaldı gibi, bir de rezeneyi kimyonlu karıştırıp içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…