Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kraft beni biraz aşıyor Kızlar varmı bana önerebileceğiniz ben hiç bakmadım kuzenim vericek diye eşim yeni alalım dedi bulamıyorum acil olarak model bulmam lazım
canım sana uyar mı bilmem ama ben prego smartfold aldım halihazırda kullanıyorum baya memnun kaldık. (bütçe aralığını şimdi gördüm, senin dediğini biraz aşıyormuş) ben de indirimli almıştım şimdi daha yüksek. eğer fırsatın varsa direkt mağazadan bak canım, riske atmamış bebeğinle denemiş olursun

Ya tabi inşallah sağlıklı dogsunlar Allah sizin bebisede sağlıklı kilo versin inşallah. ama kendi bebisime gelirsem, kilo konusunda çok fazla 3 kilo üstü bebek gördüm burda ve instagramda. Biraz endişeliyim. İnstagramda az önce 33 haftalık bebeğin 2400 gr olduğunu okudum. E benim ki şu an 37ye yaklaştı 2200 bile olma ihtimali var. muz badem, et falan yiyorum habire inşallah dogacagi güne kadar toparlanır süt, yoğurt falan.

Bekliyorum hayla sancım var hastaneye gitsem geri gönderiyor suyumun gelmesini bekliyorum artık
Canım sancıların 10 dk ya düşünce gidersin, ben ilkinde evde 12 saat çekip öyle gittim suyum gelmemişti ama bebek hareketsizleşince korkmuştum, suyumu doktor patlatmıştı, ilki biraz uzun sürüyor bence çok normal yaşadığın hastanede de vakit geçmez evinde dolan suya gir bişeyler ye topta zıpla ama bebişin hareketlerine ve sancı sıklığına dikkat et

Senin açılman varmıydı peki benim 5 dk bir sancım var ama açılma yok diye müdahale etmiyorlar

Okuyup kıyaslama bence kendi bebeğinle canım herkesin yapısı genetiği ve sağlık durumu farklı. Az kalmış minnoş için sen elinden geleni yap kilo alası yoksa doğunca alır yapacak bişey yok

kızlar sağdığımdan dolayı memem acayip taş oldu. Sağıyorum yinede boşalmıyor bu his cok rahatsız esiyor beni ne yapsam ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…