Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar selam tebriklerinizin hepsini alıntılayamadım hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum biraz ağrım var ara ara artıyor bugün 2. Günümüz bebiş emmekte zorlanıyor uyuyor hemen zorluyor biraz ama yavaş yavaş halledicez bu alşam taburcu olcaz kısmetse tüyolarınız önerileriniz varsa alabilirim

Sen sancı hissediyormuydun nst de nasıl sancı çıkmadı seni acil olarak sevk ediyorlar birde keşke kabul etseydin muayeneyi herhangi bir belirti üzerine mi gitmiştin hastaneye

Benim bebek çok sık meme istiyo diye ben sağım yapmayı bıraktım her emişte tek memeyi bitiriyo acaba yanlış mı yapıyorum. Son yağlı sütü alması için meme değiştirmeyin dediler gebe eğitiminde

Doguran arkadaslar: Bebeginizi ilk kucaginiza aldiginizda ne hissettiniz? Ben hayalini kurmaya calisiyorum bazen ama hersey o kadar sürreal geliyor ki suan
Doğar doğmaz kucağıma verdiler ama ben o an hiçbir şey hissedemedim öyle boş boş baktım çocuğa biraz zaman geçince bağ kurdum ne yalan söyleyeyim. Öyle filmlerde dizilerde gördüğümüz gibi duygular şelale olmadı

Kayınvalideler konusunda asla haksız değiliz ya. Annem burda 3 4 gündür daha bana sormadan çocuğu kucağına almadı kadın bırak öpmeyi yani. Kayınvalide kişisi emerken çocuğu kucağımdan almaya çalışıyo yok ben onu yıkıcam diyo emir kipiyle hani beraber yıkayalım mı dese zaten hayır demicem. Evibe beşik yatak almış bi de mama sandalyesi alcakmış nah bırakırım sana çocuğu hele bu zor günlerde bize yaptıklarınızdan sonra nah

Sevmese başka düşünürüz sevse başka dert :) biraz haksızlık ediyoruz gibi geliyor.

Kusması fazla emdiginden oluyor. Bide dedikleri gibi reflude de oluyor. Gazı oldıgunda da agzından sütle cıkabiliyor. Ama yenidoganda henüz baska seneple kusmuyordur
dünden beri değişen tek şey, tek seferde bir meme alırken şimdi 2 meme almaya başladı. yani aşağı yukarı 2 katına çıktı emdiği süt. dediğiniz gibi fazla geleni kusuyor öyleyse ya. rahatladım neyse. biraz aç bırakmış olacağım ama tek meme verdim şimdi

Sen sancı hissediyormuydun nst de nasıl sancı çıkmadı seni acil olarak sevk ediyorlar birde keşke kabul etseydin muayeneyi herhangi bir belirti üzerine mi gitmiştin hastaneye
Gece hareket etmiyor diye gittik nst de sancı var dedilet alttan muayene etti ben tabi kastığmdan cok iyi bakamadı. Sevk istediler anestezi yok diye, gittik bidaha nst cektiler orda da hiç bişi cıkmadı

Bu sevgi değil ki saygısızlık. Anneyi yok sayıp çocuğu sahiplenmeye çalışıyor benim söz hakkım yokmuş gibi davranıyor. Sapla samanı ayırmayı bilirim.
Bizimki de memlekete gidicekler diye sevemedim sevemedim diyip duruyor uyanmıyor diye kucaklayamıyor diye yani 10 günlük bebekten ne bekliyor bilemedim bi kaç kez aldı zaten memeden sonra çıkarıyormm yanlarına yatağıyla bakıp sevsinler diye hemen kucaklıyor kızımda kusuyor bi dur alma işte

Bizim 2 saat algısı bozuldu kızlar kendi kendine kalkıyor artık bazen 1 saat sonra yine emmek istiyor 7-8 dk anca sürüyor bende zorlamıyorum normalde 2 saatte bir 20-30 dk emzirmeye çalışıyodum inşallah yetiyordur

Gece hareket etmiyor diye gittik nst de sancı var dedilet alttan muayene etti ben tabi kastığmdan cok iyi bakamadı. Sevk istediler anestezi yok diye, gittik bidaha nst cektiler orda da hiç bişi cıkmadı
Kandırıyor kız bu bebişler bizi Gece gece gezmiş olsun boşver

Aynen canım çocuk emerken diğeri sağılmıyor yada geceleri uyurken akıyor göğüs pedi takmayınca batıyor hep böyle mi olacak acaba

Canım mochi ve benzeri süt pompaları var mutlaka değerlendir bence. Boşa akmasın en azından dolaba atarsın herhangi bi durumda sen olmasan yada ilaç kullanmak zorunda kalıp süt veremesen onlar çok işe yarıyor
Kuzum süt pompam var ama canımı çok yakıyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…