Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kuşum bebekler günden güne huy değiştiriyor dünyaya adapte oluyor ve algıları açılıyor benim sıpa da önce karnını doyuruyor sonra emzik olarak beni kullanıyor kucakta mışıl mışıl uyuyor yatağına koyunca mızır mızır yalnız değilsin büyüdükçe daha neler görücez Allah beterinden korusun

En kötü günümüz böyle olsun canım yanımda ya başka ne isterim

Kucaktayken hiçbir sorun yok beşiğe bi koyuyorum aman yıkıyor ortalığı en sonda bi gece yanımda yatırdım bu sefer hepten ayrılmak istemiyor ya

Prematüreler için yarı Kırkı çıktı mı gözünü açar derler kuşum sizde sanırım onu yaşıyorsunuz sağlıklı yanında ya bugünlerde geçecek Allahın izniyle
Sanırım öyle oldu şimdi de 40 ı çıksın düzene girer diyorlar inşallah bolca amin

Bebişleri nasıl yatırıyorsunuz ben hep yan yatırıyorum yönünü sürekli değiştirerek ama kafa şekli içinde sırt üstü öneriyolar nasıl yapıcaz

Dün gece bende artık bayılıcaktım uykusuzluktan yediriyorumm temizliyorum kucğaımda uyuyor yatırıyorum uyanıyor en zor gecemizdi..
Bi ara ayakta uyumuşum başım düşüyordu ya biraz büyük çocuk olsa sürekli yanımda yatırırım ama ufacık bebeyi nasıl koyayım ah ah bu günlerimize güleceğimiz günler çabucak gelsin lütfen

Bebişleri nasıl yatırıyorsunuz ben hep yan yatırıyorum yönünü sürekli değiştirerek ama kafa şekli içinde sırt üstü öneriyolar nasıl yapıcaz
Aynı sağ sol yapıyorum sürekli sırt üstü yatarsa kafasının arkası düz olur

İki gün daha beklıycem ben iyice orası kurusun dıe hafıf nemlı geldı bana
Kurur bence ya gece düştü bizim bugun geccek yarında erkenden yapmayız. Kayınvalidem gelicek bu gece. Yarın aksam da teyzem kardeşim gidicek. Onlar gitmeden cümbürcemaat yıkarız bence

Kurur bence ya gece düştü bizim bugun geccek yarında erkenden yapmayız. Kayınvalidem gelicek bu gece. Yarın aksam da teyzem kardeşim gidicek. Onlar gitmeden cümbürcemaat yıkarız bence
Benim kızımı eve geldik geleli 2 günde bir yıkadılar ya hiç istemedim aslında ama engel de olmadım göbeği de 6.gğn düştü şimdi kurudu kabuk oldu onu atmasını bekliyoruz

Ben nasıl yatırırsam yatırıyım diger bakısımda bize dogru dönmüş oluyor. Hep deniyorum kafasını dier yana ceviriyorum bi süre sonra bakıyorum gene dönmüş

Ben nasıl yatırırsam yatırıyım diger bakısımda bize dogru dönmüş oluyor. Hep deniyorum kafasını dier yana ceviriyorum bi süre sonra bakıyorum gene dönmüş
Arkasına destek ver canım ben öyle yaptım başta şimdi dönmüyor nasıl bırakırsam öyle kalıyor birazda vücudunu yan yapıyorum

Benim kızımı eve geldik geleli 2 günde bir yıkadılar ya hiç istemedim aslında ama engel de olmadım göbeği de 6.gğn düştü şimdi kurudu kabuk oldu onu atmasını bekliyoruz
Hastanede cıkıs yapcagımda bebek hemşiresi banyoyu kordon düsünce diyoruz ama ben kendi bebegimde eve geldigim giibi yıkamaya basladım dedi. Kordonu temiz ve kuru tutarsan bişey olmaz dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…