Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Doğum yapıcaklardan haber varmı acaba merak ettım kızlar nerdesınız

Aglayımmı uzuleyımmı artık sasırdım kızın ismını gökçe koymuş kımlıgı gelınce gördüm Linakiz Linakiz ismi degişirmısın 😞

Kızlar belimden sırtıma yayılan arada karnıma da giren ağrı var biraz canımı yakıyor ama çok şiddetli değil bebk aşağıya inince mi oluyor bu yoksa açılma vs oluyor da ondan dolayı mı ağrı hissediyorum

Son dk golü yedin demk eşinden birisinin ismi mi yoksa kndi kafasına göre mi koymuş ismi öyle bebişin adıyla yaşasın inslalh
Baştan berı bu ısmı ıstıyprdu hyr dıyordum oda koymuş habersız inşşah cnm hepımızın lı adıyla yaşasın 🥰🥰

aynı durumdayız 18 günlüğüz biz de. Nurse harveys vermişti doktor sab aldım daha sonra da inanılmaz gazı var bebeğimin. Ben yediklerime dikkat ediyorum onu da çok sıcak tutuyorum ama pek fark etmiyor. Uykusunda bağırıyor resmen. Masajlar yapıyorum biraz anlık rahatlatıyor. Dediğin gibi emme saatleri de karıştı gazdan dolayı uyandığından sürekli emzirmek zorunda kalıyorum çok zor yorucu geçiyor ☹️ nasıl düzelecek nasıl geçecek bilmiyorum onu öyle acı çekerken görmeye de dayanamıyorum 😕
Aynı durumdayım bende ya sabaha kadar bağırıyor 🙁

Kızlar bebeği prematüre doğanlar ne kadar bez kullandınız acaba.Bide prima kullanan varmı.Onu almıştım kalıpları biraz daha büyğk oluyor onun sanırım.Bebeğim için 1 nodan 200 adet almıştım ama sanırım yetmez.Kilosu düşük olduğu için 1 no epey gidecek gibi.Kaç adet daha alsam acabs
Canım benimki de prematüre baby turco 1 numara 160 adet bi bitirdim sonra e bebekten 50 li bir paket aldım o da bitti dün internetten 160 lı bir daha sipariş verdim 29 günlüğüz 220 adet felan bez gitti şuan kullanıldı yani ve ufak da gelmiyor daha bir ay daha 1 numara kullanırız diye düşünüyorum

Ben geceden beri 5 kıyafet değiştirdim sanırım😭 hayır 1 gun once bütün günü aynı kıyafetle gecirmiştik nazar ettik. 🥹
Çok çabuk nazara geliyorlar ya şimdi bebek görmeye gelenler oluyor insanlar gidince çocuğum bi anda resmen huy değiştiriyor insanlara da gıcık oluyorum bi maşallah demiyorlar ya 😠

Dün gece bizim de fenaydı ya niye öyle oldu ki 😄 yıktı ortalığı sıpa
Sanırım huy değiştiriyorlar ya ilk 20 gün pamuk gibiydi 20 günden sonra resmen çocuk huy değiştirdi başa çıkamıyorum şuan kendisiyle bana da böyle sinir yüklemesi oluyor uykusuzluktan mıdır nedir ay Allah ım şu zor zamanları bir an önce geçsin ya

Eklentiler

• 20240907_122455.jpg
    20240907_122455.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 31
  • 20240907_122452.jpg
    20240907_122452.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 30
Sanırım huy değiştiriyorlar ya ilk 20 gün pamuk gibiydi 20 günden sonra resmen çocuk huy değiştirdi başa çıkamıyorum şuan kendisiyle bana da böyle sinir yüklemesi oluyor uykusuzluktan mıdır nedir ay Allah ım şu zor zamanları bir an önce geçsin ya
Bende aşırı sinirliyim bebemden başka herkesi tokatlamak istiyorum. Benim sorunum memeden kucaktan ayrılmak istemiyo bırakınca uyanıyo ya kundakla çözdüm sandım şimdi onu da istemiyo 🤨 40ı çıkana kadar idare edicem sonra düzene sokcam mecburen

Prematüreler için yarı Kırkı çıktı mı gözünü açar derler kuşum 🥰🥰 sizde sanırım onu yaşıyorsunuz sağlıklı yanında ya bugünlerde geçecek Allahın izniyle 🥰

X