Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kurur bence ya gece düştü bizim bugun geccek yarında erkenden yapmayız. Kayınvalidem gelicek bu gece. Yarın aksam da teyzem kardeşim gidicek. Onlar gitmeden cümbürcemaat yıkarız bence
Olabılır bızımkı daha ıkı üç saat önce düştü yıkanınca azda olsa rahatlarsın kuzular ilk dusları olucak🥰🥰🥰

İki buçuk saatte bir verince kusuyor bu çocuk acaba 3 saate mi çıkarsam beslenmesini ya tam acıkmıyor belki de

Canım benimki de prematüre baby turco 1 numara 160 adet bi bitirdim sonra e bebekten 50 li bir paket aldım o da bitti dün internetten 160 lı bir daha sipariş verdim 29 günlüğüz 220 adet felan bez gitti şuan kullanıldı yani ve ufak da gelmiyor daha bir ay daha 1 numara kullanırız diye düşünüyorum
Teşekkür ederim canım .Epey gidiyor o zaman bende alayım şimdiden

Sanırım huy değiştiriyorlar ya ilk 20 gün pamuk gibiydi 20 günden sonra resmen çocuk huy değiştirdi başa çıkamıyorum şuan kendisiyle bana da böyle sinir yüklemesi oluyor uykusuzluktan mıdır nedir ay Allah ım şu zor zamanları bir an önce geçsin ya
Canım sıçrama dönemine giriyor olabilir.Harika haftalar diye bir uygulama var indir istersen sıçrama dönemlerinde malesef olabiliyormuş böyle

Canım benimki de prematüre baby turco 1 numara 160 adet bi bitirdim sonra e bebekten 50 li bir paket aldım o da bitti dün internetten 160 lı bir daha sipariş verdim 29 günlüğüz 220 adet felan bez gitti şuan kullanıldı yani ve ufak da gelmiyor daha bir ay daha 1 numara kullanırız diye düşünüyorum
Canım sen hastaneye de bez verdin mi onlar dahil mi yoksa eve geldikten sknra kullandıkların mı bu kadar.Bizim hiç istemediler bez.Daha gelmedi eve şuan 170 tane var bende 1 no.

Kocam kişisi bebek uyuyunca sende uyu diye zorla yatırdı beni kendisi horlaya horlaya uyuyo ben bebek emziriyorum🤦‍♀️🤦‍♀️

Aranızda avukat olan var mı kızlar yada dava süreçlerinden anlayan? Bi kaç bişey sorucam özelden

Dün gece inanılmaz zor bir geceydi hiç uyumadı oğlum çok gazı var her şeyi deniyoruz gazını çıkarıyor ama hiç rahatlamıyor bağırıyor uyumuyor huysuz olduğu için emmede de zorluk yaşıyoruz. Kafamı toparlayamiyorum çok yorgunum ama onu öyle kıvranırken görünce dayanamıyorum çok üzülüyorum 🙁

Dün gece inanılmaz zor bir geceydi hiç uyumadı oğlum çok gazı var her şeyi deniyoruz gazını çıkarıyor ama hiç rahatlamıyor bağırıyor uyumuyor huysuz olduğu için emmede de zorluk yaşıyoruz. Kafamı toparlayamiyorum çok yorgunum ama onu öyle kıvranırken görünce dayanamıyorum çok üzülüyorum 🙁
Mide gazı mı bağırsak mı acaba benim bebenin de başladı galiba yavaş yavaş karnı ağrıyo gibi ıkınıyo ağlıyo karın masajı yapıyorum sürekli

Kundak yapınca üzülenlere öneri😄

Eklentiler

• Screenshot_20240907-145007_Gallery.jpg
    Screenshot_20240907-145007_Gallery.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 118
Kundak yapınca üzülenlere öneri😄
Kız bu ne ay çok güldüm ya 😅 ben e bebekten hazır kundak aldım ama benim bebe onda bile kollarını yukarı çıkarmayı başarıyor sıkıştırıyor kendini 😅 bu arada saçlı çocuk doğurmuşsun kız maşallah benimkinin azıcık saçı var 😅

Kızlar bu kaynana benim sinirlerimi sıyırmaya başladı iyice. Doğumda gelmişti bi kaç gün durdu gitti memlekete. 2 gün orda durdu geri geldi bugün. Gelir gelmez başladı yardım bahanesiyle "bebeği alayım mı?" "Alayım" "ver istersen" ısrarla hayır diyorum ısrarla her fırsatı değerlendiriyor. Çocuğumu seviyorum, severken "yiyim mi seni" diyorum. Yırtık dondan çıkar gibi "hayır yeme oğlumu" diyo. Yicem diyorum yeme diyor. Benim oğlum ister yerim ister severim ister öperim diyorum. Çıktı senden artık o bizim de oğlumuz diyor. Allahııııım öyle bir sinir var ki üzerimde, dişlerimle kafasını kopartabilirim. Oğlum oğlum diyip duruyor bi de sürekli. Ya git kendi oğluna oğlum de yeter artık ya çıldırmak üzereyim valla...

Kızlar selammm, inşallah bebişleriniz de sizler de iyisinizdir 🥰 ben mart grubundanım fakat ara ara girip okuyorum çoğu grubu 🤭 nasipse kızımız olacak, eşim tutturdu farklı gruplara da sor isim hakkındaki düşüncelerini yoksa ben hesap açar sorarım dedi 😂kızımız için Derin Mavi ismini düşünüyoruz, kulağa hoş geliyor mu sizce nasıl bi isim? ☺️

Kız bu ne ay çok güldüm ya 😅 ben e bebekten hazır kundak aldım ama benim bebe onda bile kollarını yukarı çıkarmayı başarıyor sıkıştırıyor kendini 😅 bu arada saçlı çocuk doğurmuşsun kız maşallah benimkinin azıcık saçı var 😅
Ben fermuarlıdan almıştım ama bol geldi ya cırtlılardan denicem bi de. gece müslinle sarıyorum gündüz yapmıyorum üzülüyorum çocuuma rahat hareket edemiyo diye😄

Ay sonuna cevap vermemişim bana çekmiş alnıma kadar saçım varmış doğduğumda😄

Kızlar bu kaynana benim sinirlerimi sıyırmaya başladı iyice. Doğumda gelmişti bi kaç gün durdu gitti memlekete. 2 gün orda durdu geri geldi bugün. Gelir gelmez başladı yardım bahanesiyle "bebeği alayım mı?" "Alayım" "ver istersen" ısrarla hayır diyorum ısrarla her fırsatı değerlendiriyor. Çocuğumu seviyorum, severken "yiyim mi seni" diyorum. Yırtık dondan çıkar gibi "hayır yeme oğlumu" diyo. Yicem diyorum yeme diyor. Benim oğlum ister yerim ister severim ister öperim diyorum. Çıktı senden artık o bizim de oğlumuz diyor. Allahııııım öyle bir sinir var ki üzerimde, dişlerimle kafasını kopartabilirim. Oğlum oğlum diyip duruyor bi de sürekli. Ya git kendi oğluna oğlum de yeter artık ya çıldırmak üzereyim valla...
Ayy allahtan benimki tutmayı bile beceremedi de kurtuldum çok zor bunlarla uğraşmak altta kalma kız hiç ver cevabını

X